bugün

sadece para için kimlik değiştireceğini düşünmediğim kişi. madem istediğimi yaptım e birazda faydalanayım demiş olabilir.
Erkekliğe kaçıncı adımdır bilemiyorum ama, memelerini aldırmış:
--------
Rüzgar Erkoçlar (26) memelerini aldırarak cinsiyet değiştirme ameliyatının ilk aşamasını tamamladı. Yakında erkek olmak için ikinci bir ameliyat geçirecek.
http://www.posta.com.tr/m...irdi.htm?ArticleID=171781
Erkek olmaktan gram pişman olmadığını, tek üzüntüsünün çocuk sahibi olamayacağını bilmek olduğunu söyleyen cesur insan.
geçtiğimiz günlerde aynı mekanda eğlendiğim kişi sevgilisiyle gelmiş. bakınca biraz apaçiyi andırıyordu. gördüm ki işi çok zor çünkü bütün gözler üzerinde allah sabır versin kendisine göz tacizine maruz kalıyordu ve bir süre böylede devam edecek gibi...
fındık kadar malzemesi varken balta kadar malzeme sahibi olan tahminim bundan da hoşnut olmayan kardeşimizdir.
uzun süre gündem olan, hayatın hızlı akışıyla çoktan unutulmuş şahıs.
çok değil bir kaç sene sonra tekrar gündeme girecek olan erkek mi kadın mı diyeyim bilemedim belki biscolata erkeği olacaktır belli olmaz.
az osbirini çekmedim. görürsem helallik isteyeceğim.
son hali ile kas yapmış bıyık bırakmış gözümden iyice düşmüş bayan kardeşimizdir.
işte budur, değmiş midir o kadar eziyete ? bence hayır.

http://www.ensonhaber.com...une-dondu-2013-07-12.html
kendi tercihi elbette kimseye laf düşmez ama o kadar güzel bir kızın bu hale dönüştüğünü görmek bende sadece mide bulantısı yaratıyor.
son fotoğrafını gördükten sonra ''benden yakışıklı lan bu'' dememe sebep olan zat.
olmuş. yapmışlar vallahi, bir çok kadın için son derece çekici bir erkek olmuş.

edit: bülent ersoyu yapamadılar mesela, hiçbir erkeğe çekici gelmiyor.
justin bieber olma yolunda emin adimlarla ilerliyo sanki.
son haliyle gerçekten, 24 yıllık erkek olan bazılarından bile çok yakışıklı olmuştur.
görsel
Sırf güzel kadındı diye üzüldüğüm, yoksa gram umrumda olmayacak, ama şimdi baktığımda gerçekten yakışıklı olduğunu gördüğüm insan.
tıbbın geldiği son nokta. zamanında değişimlerde böyle başarılı olunamıyordu.
son haliyle acayip yakışıklı bulduğum kişi. maşallah hüloğğğğ.
bu ölünce merhum mu olcak merhume mi? tabutunda baş örtüsü olacak mı olmayacak mı?
son hali cidden baya yakışıklıdır.
kendisinin yakışıklı olduğu bir fotoğrafın altındaki yorum kalmıştır aklımda.

"artık eski fotolara bakıp attırır."
Cenk gonene benzemis.gelsin bjkla antremanlara baslasin.
alemlere akması gereken kişi. benden yakışıklı olmuş. ama taş gibi bir hatundan geliyor şimdi. demek ki, cinsiyet değiştirsem kezbana falan dönerim herhalde. lan!!!!
şimdilerde hayatı boyunca asla kendine ait bir çocuğu olmayacağı için pişmanlık duyduğunu belirten ex oyuncu.
sevgiliyle tanıştırılmayacak derecede yakışıklı olmuş insandır. vay amk valla yakışıklı olmuş lan.