bugün

uykudan uyanılır ve gecenin geri kalan tüm saatlerini oturarak geçirmenize sebep olacaktır. ertesi gün işe/okula zombi gibi gidersiniz.

edit1: başlık düzeltilmiştir. t bag'e uyarısı için teşekkürler.
dudak uçuklatır, bol bol düşündürür, içinizde bir kıpırtıya yol açar.
aslında rüyada görülmüştür. çünkü eski sevgili dahi değildir. dahi olsaydı zaten bırakılmazdı ve dahi anlamında olmayan -de bitişik yazılır.
uyanıldığı anda ' hey allahım nereden çıktı şimdi ' dedirten eski sevgilidir. aynı zamanda tüm gününüzü çalacak olandır zira rüyanın etkisinden kurtulmak zaman zaman zor oluyor azizim.
berbat bir günün habercisidir. bir sonraki rüyada ateşli bir hatun görülene kadar etkisi geçmez. (bkz: kamyonu devirdim)
makyajsız halini gördüm, bir sikime benzemiyormuş. gerçi makyajlı hali de bir sikime benzemiyordu ancak yüzüne bakmadığınızda performansı arttıran accaip bir durumu vardı. Onu da denedik. Kararımı erken vermekle ne kadar iyi yapmışım anlatamam. Anlatamam dediğime bakmayın, anlattım yukarda. hadi bakalım.

(bkz: o eski halinden eser yok şimdi)
kabustur. Kavga ederken falan görseniz vicdan azabı çekersiniz birlikte mutlu olduğunuzu görseniz ah ulan der hayıflanırsınız. Ama değişmeyen bir şey vardır ki o kabusla uyanınca kesin bir sigara yakar ve o andan itibaren bir daha gece boyunca uyuyamazsınız.
her görüldüğünde anca rüyanda görürsün beni diyişini duyduğum sevgilidir...
Her kalktığımda küfür ettiğim durumdur. Biraz survivor semih gibi olacak ama tavrım bellidir duruşum nettir laf ağızdan bir kere çıkar filan falan ama köpek gibi özlüyorum, seviyorum. Yine de biten bir ilişkiye başlamakla ilgili bir sürü söz var yazmaya üşendim.
Not: survivor semihten haz etmiyorum.
Görülen rüyaya göre değişmekle birlikte sabah aptal bir mutluluk - üzüntü karışımı bir duygu kaplar ve muhtemelen tüm gün öyle mecnun gibi dolaşırsınız.
(bkz: bu ne simdi) tepkisi verdirir.
Bir kere başa gelendir. Rüyamda gördüm ağlıyordu bir ay sonra öğrendim annesi kanser olmuş hem de tam rüya gördüğüm vakitte öğrenmişler hastalığı. Gerçek gibiydi ilk ve tek oldu bir daha olmadı. Evet.
gün boyu durgunluğa sebebiyet verir.
sonra gidip duş alıyorum.
Rüyada eski yıllarda sevdiğin ama şimdilerde konuşmadığın, görüşmediğin insanları görmek bile insanı derinden etkilerken eski sevgili 7 şiddetinde depremle bünyeyi sarsabilir.
-slm nslsn.
-iyiyim, hayırdır?
-hç ya dn akşm sni ryamda grdm de... iyimsn yzim dedm...
-hmm anladım. iyiyim teşekkürler.

Şeklinde başlayacak ve akabinde bitecek monologvari mesajlaşmayla sonuçlanır.
Şimdi anlatmim burda özele gel.
Yaredir sînede. (bkz: maskeli balo)
Yaklaşık bi haftadır rüyama giren sevgilidir. Ne şekilde girdiğinin bi önemi yok ama kalktığımda onu hatırlayarak uyanıyorum. Bilinçaltım ya bana bi şeyler demeye çalışıyo ya da ben hayatıma devam ettim sanarken yine geçmişte takılı kalmışım.

Ne olacak benim bu halim arkadaş yeni bi sayfa açamayacak mıyım hımına kodumun yerinde!
henüz unutulmayan sevgilidir.
bir arkadaşım derdi ki eski sevgilini unuttuğunu anlamanın iki yolu var.
1. artık rüyana girmediğinde
2. telefon numarasını hatırlayamadığında.
pompanız gelmiştir. pompayı ihmal etmeyin arkadaşlar. ondan sonra duygusala bağlıyorsunuzç
Cinsel anlamda eski sevgilinin özlendigine delalettir.
Nasıl görüldüğüne göre sabah yataktan kalkılamayabilir.