bugün

görsel
Rüyamda elimde tüfek, gökte uçan yaşlı bir adamı terörist diye vuruyordum (şaka değil) adam vurulduktan sonra aşağıya hızlı düşerken tam da bizim balkona düştü. Adamın ceplerini karıştırdığımda adamın terörist değil sıradan vatandaş olduğunu öğrendim. Cebinden ilkokul çocuklarının 23 nisan'da falan yaptığı saçma resimler vardır ya onlardan çıkmıştı. Polisi arayıp adamın namaz kılarken öldüğünü söyledik. (ne alakaysa) sonra cesedini sakladık, ben balkonda sigara içiyordum. Sonra koltukta uyandığımı fark ettim. "oh iyi bari rüyaymış, ortalıkta ceset falan yok" diye kendimi teselli ederken, kendimi bir anda avm'de buldum. Sanırım annemle buluşucakmışım, o gelene kadar biraz vakit geçireyim diye avm'nin oyun katında jetonla çalışan arabalara binim biraz vakit geçirdim. 1 tur oynayıp "kolay gelsin birader" deyip oradan uzaklaştım, sonra kendimi eski okulumda buldum. (lise) orada da eski bir arkadaşımı gördüm, sohbet ederken yaklaşık 10 dakika önce uyandım. Sanırım bir taraflarım açık kalmış. Hayatımda ilk defa rüya içinde rüya gördüm, biraz keyifli bir yolculuktu ama ne alaka dediğim yerleri de vardı.
bilinçaltınızın bayağı karıştığına delalet eden durum olarak da bilinir. ya da gerçek hayatta meşgul olduğunuz şeylerin etkisi altında kalmaktır bir anlamda. size düşen, bu esnada besmele çekip kendi kendinize hayırlara getirsin demektir.
(bkz: inception) luposekşın
karmakarışık bir bilinçaltınız varsa demek ki.

arkadaşlar asıl istirhamım şu;

başlıkta bununla beraber 120 entry var. 16 tanesi "inception" goygoyu içeriyor.

artık yazmayın. mağarada yaşamıyoruz. size de "oha lan hiç aklıma gelmemişti" demiyoruz.

az bir katma değer üretin amk.
çoğu rüyam bu şekilde. uykuda bile bir yerlerde uyuduğum için yadırgamıyorum
Kaçıncı katmandasınız gençler?
şey değil mi len o; inception ?
sonrasında "rüya içinde görülen rüyada, rüya görmek" diye devam eder. di kaprionun "başlangıç" filmi gibi sapıtır kalırsınız.

yatmadan önce bir şişe şarap, veya 5 bira için. mışıl mışıl uyuyun.
Korkutucudur. Uyanırsın ama o da rüyadır, ondan da uyandığın an yüzünü yıkayıp noluyor lan diyesin gelir.

Son yarım saattir neden buradayım, bu sebepten. Yatmam lazım ama uyku kaçtı bir kere.
rüyaception olmanızı sağlar. aman dikkat çıkışı kaçırmayın yoksa sonunda gg olursunuz.
sonunda deneyimlediğim bir rüya görme işidir.

normal bir rüya kadar netti rüyadaki rüya.
(ses:#4384)
direk 2. tabakadan başlayarak yaşadığım durumdur.

uyandığımı sandığımda balkona çıktım. gerçek hayattayım sanıyorken yine rüyada olduğumu anlayıp uyanmak istedim ve başardım.
gerçeklik algımı kısa bir süre kaybetmiştim.

aynı rüya mıydı tartışılır tabi.

(bkz: ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi)
ilginç bir deneyimdi. fakat rüya içinde rüya gördüğümün farkında olmam da ayrı ilginçlik bence. nasıl ayılıyorsam.
Sık sık başıma gelen hadise. Seviyorum şahsen, uykuma renk gelmiş oluyor
inceptiondan hallice olan durumdur.
bir kere kıyısından köşesinden döndüğüm tuhaf durumdur. ya da rüya içinde hayal kurmuş da olabilirim tam emin değilim. rüyanın içinde yere yatıp gözlerimi kapattım..sonra başka bir mekanda olduğumu hayal mi ettim yoksa rüya mı gördüm emin olamıyorum. her durumda güzel bir deneyimdi..

ona küçük inceptionlar yaşatın!
sıkça olan.
Bi kac kere gorulen olaydir. Komik oluyo bi uyaniyosun ruyadan hala ruyadasin ama falan.
https://www.uludagsozluk.com/k/inception/
lan rüya içindeki rüyada 7 gözlü cinlerle karşılaştım sonra uyandım oh be rüya imiş dedim durumu iş yerindeki arkadaşa anlattım oda yaratığa dönüştü,

allahım buda rüya olsun dedim o da rüya çıktı, şu an balkonda Sigara içiyorum inşallah bu da rüya çıkıp sigara götüme kaçmaz amk.
Mal gibi uyanmaya sebebiyet veren hadise. Başıma geldi oradan biliyorum.
bir kaç kez deneyimlemekle birlikte her seferinde korkunç bir baş ağrısı ile uyanmaya sebebiyet vermiştir.
Biraz felsefe yaparsak ve bu rüya içinde rüya olgusunu ele alırsak kendimizi uyanık sandığımız anlar da bir rüya olabilir. Ve ölüm de bu rüyalar zincirinin bir sonu ve ya gerçeğe dönme olabilir.