bugün

Ryuzaki ölmedi kalbimizde yaşıyor. Rip.

https://youtu.be/NSWYzbcKlVk
--spoiler--
raitonun kira olduğunu başından beri bilen ama şanssızlığı yüzünden bir türlü kanıtlayamayan muhteşem karakter. ölürken ilk arkadaşının ona attığı gülüş beni delirtti. raito adam değildir.
--spoiler--
çok güzel dondurma ve tatlı yiyendir.
Bugün finallere çalışırken çıplak ayaklar koltuğa tünemiş buldum kendimi * .
Kral adamsın ryuzaki * .
animenin en karizma karakteridir.
Eru'dur.
ryuzaki hideki. adamın hası.
--spoiler--
ölümü ile çok fazla üzüldüğüm anime karakteri. hatta belki de izlediğim filmler/diziler/animeler arasında ölümüne en çok üzüldüğüm kişi olabilir.

hele son anında light'ın o gülümsemesi yok mu, ilk izlediğimde öyle sinirlenmiştim ki, yastığı tutup hırsla ekrana fırlatmışlığım vardı. * allahtan tüplü monitördü de yastığı iplemedi bile. şerrrrrrefsiz light.
--spoiler--
hem zeki hem tatlı olunabildiğinin bariz kanıtı. seviyoruz!

http://anoktanur.tumblr.c...363149888/as-g-m-huleynnn
--ağır spoiler--
bok yoluna gitmiş death note karakteri.
--ağır spoiler--
death note'u ilk izlediğim dönem aşık olduğum anime karakteri. çömelerek oturmak, telefonu parmak ucunda tutmak gibi özenti hareketlerimin tavan yaptığı o zamanlar kendisini çok bishounen bulurdum. ta ki death note live action'ı izleyip ryuzaki'nin gerçek hayatta da bir karşılığı olduğunu öğrenene kadar. (bkz: ken ichi matsuyama)
sayesinde kambur olma ihtimalimin arttığı death note karakteri.
bilgisayar başında bayılıp kaldığını düşünmeye başladığımız yazardır.
L dir L.*
sanırım galatasaray sözlük'te de yazan yazardır.*
youtube'da bir yorum:

--spoiler--
parmağını emiyor çünkü dünyanın en tatlı şeyi kendisi.
--spoiler--
khomajtre adlı saf yazarcığa pazar günü görüşürüz diyen ancak bunu basket maçı olarak anlayan yazara kapak yapan death note aşığıdır.
(#10786708)
(#10806232)

yamulan yazardır, siz kimsinizde fenerbahçeülkeri kendinize rakip olarak görüyorsunuz...

(bkz: bi iverson vardı noldu o)
aşık olduğum anime karakteri .
o da bir gunner.*
muhabbeti iyidir, boncuk gözdür. iyi işletir. *
evet sözlükçünün atatürk sevgisinden dolayı çatladığını iddia ettiği yazarlardan biri de benim. atatürkü öyle seviyor ki uyandırmaya kıyamıyorum.

bu arada ben de bbg'de eraycıydım, ama melih kazandı, olsun bee.
atatürkçüdür. atatürk sevgisiyle milleti çatlatır.
deşifre olmuş yazardır.
(bkz: eru)