bugün

youtube'da bilgi verici videolar paylaşan zat.
Bu sözlükte bahsi edilmeyecek şahıs. Sonuçta adam bilimsel şeylerle uğraşıyor. Bizim trollerimiz önce kadınlarla olan mevzularını çözsünler, sonra olgunlaşsınlar, belki bi ara bilime merak salarlar.
Bizi korkutan adam. Cok gizemli seyler yapiyor lan bu bi basladim videolarina sonuna kadar izledim. Guzel seyler de yapmis ama.
Kanalını ilk yıllarından beri izlediğim bilim meraklısı. Ve sadece tüketmiyor bilgileri. Başkaları ile de paylaşıyor.
Aşırı komik şeyler paylaşan youtube kanalı sahibi. amerikan versiyonundan copy paste yapıyor ingilizce bildiği için yoksa özel bir yeteneği yok.
gereksiz, bilgi içermeyen, vesaire işlerle internette gezen vatandaşlar dışında insalara bilgi aktaran youtube fenomeni. fenomen dememiz ne kadar doğru bilmiyorum. emeğine sağlık ruhi çenet kardeşim.
ilk takipçilerinden biriyim. son videolarında bahsettiği bir sitede bir gorili günlerce aç bırakıp gözü kapalı bir kadının olduğu odaya atıyorlarmış ve goril kadını paramparça ediyormuş.
Elissa ram olayı adlı videosu çok esrarengizdir.
youtuber'dır kendileri.

Çok esrarengiz adam vesselam.
bilimsel ve realist verilere dayanan bir sayısalcı.
Lise hayatımdaki boş derslerim bu adamın videolarını izleyerek geçti. Bütün sınıf ne buluyorsa o videolarda. Amk öyle sınıfın.
videolarına ''korkunç, gizemli, şeytani, inanılmaz gerçek, tüyler ürperten vb'' isimler vererek dikkat çekmeye çalışan ve başaran adam.
seri katile benzeyen tipi ve sesi vardır.
Bos biraktigimda surekli bu herifin videolarini aciyor bizim ergenler. Ezberledim artik. Kaynagi nedir merak da ettim hani. Cogu sagdan soldan toplama genelde kaynak gotum.
Genel kültür videolarıyla youtuber olmuş kişi.
Gece gece videolarını izledikçe beni evimden soğutan youtuber.
uzay ile ilgili videolarını izledikten sonra üzerimde gereksiz bir korku hissettiren youtuber. teşekkürler ruhi çenet.
Az çok takip ettiğim kadarıyla tanıdığım gördüğüm Ruhi çenet beni kendisine hayran bıraktırdı. Bir kere ne yapıyorsa en iyisini yapmasa da baya iyi yapıyor. Bu önemli. Kendisiyle sohbet edemezdim belki ama yüz yüze dinlemeyi çok isterdim.
Ne ayak olduğunu hâlâ çözemediğim genç. Bu kadar bilgiye nerden ulaşıyor? Yabancı olduğu anlaşılan insanlar niye bu adamın ismini söylüyor?
teomanla akrabalığı var mı bu çocuğun ? sesi çok benziyor zira... https://www.youtube.com/watch?v=off-1yCuUno
karalamadan bir eleştirim olsun. güzel işler yapıyor. arada bakmak gerek. her hazırladığı görüntü orjinal değil. türkçe'ye çevirmek ona kalıyor. tabi müzik ve/veya görüntüde ekleme ve/veya çıkarma yapıyor. mesela:

ruhi çenet'in:

https://www.youtube.com/watch?v=BhQ_3SqrOX8

bu da 5'li değil 10'lu kesit:

https://www.youtube.com/watch?v=bnUAx3J1mUc

çok da önemli değil. farklı oluyor, yapsın tabi. internetteki görüntülere hakim. bu tür kanalların sıkı takipçisi. değişik olanı kapıyor.

hele o ses yok mu o ses.* korku görüntülerinde bazen sesi daha ürpertici olabiliyor. takipteyim, izliyorum.
çoğu videosu boş.
84.videosu ilgi çekicidir.

--spoiler--

Kadın adamın evinde aylarca yaşamış lan.

--spoiler--
izledikçe ürküyorum.ürktükçe izliyorum.
kodumun psikopatı nasıl videolar yapıyorsa hepsinide izliyorum lan.