bugün

onun varlığını öğrenip hissettiğin andan sonra aşık olamazsın başkasına , ilgi duyamazsın.. çünkü kimseyle o ruhsal tatmini yaşayamazsın . aşktan öte bir duygu olduğu için aşk basit kalır yanında , aşkı tutkuyu cinselliği önemsemez olursun . ruhunun ikizini bulan nadir insanlardan olduğun için şükredersin .

ama dikkat etmek lazım aşk değildir o .
onu bulduğumda onun da beni bulmuş olması dileğiyle.
Hemcinsinizde olabilir öyle hemen peşin hükümlü olmayın yanlış yollara düşersiniz.
evet "aşk" duygusuyla karıştırmayın . sonra hemcinsinize aşık olduğunuzu zannedersiniz. çünkü ruh ikizi farklı bir durum . çok özel çok kutsal çok yukarılarda bir duygu. karşı cins te olabilir hemcinsiniz de . karşı cins olması mükemmel tabi.insana farklı bir tamamlama katıyor. ama şunu bilin , ruh ikizliği "hoşlandım , aşık oldum" gibi birşey değil .
ruh ikizi ve ruh eşi farklı şeylerdir.
iki insan çok fazla benziyorsa birbirlerinin ruh ikizidirler. bu akraba, eş, dost olabilir.
ancak iki insan ,biri diğerine benzesin ya da benzemesin, beraber olamadıklarında tam hissedemiyorlarsa işte onlar birbirlerinin ruh eşidirler.
kerizin birinin inandığı hede. herif iyice sıyırmış artık. hadi oğlum, hadi. yaylan...
ruh ikizi yerine bazen ruh öküzü de denk gelebilmektedir.
Çok aradım ruh ikizi mi bulabilmek için halen de bulamadım. Artık ümidi kestim. Aramamaya başladım.
ruhu sık sık sıkılan neseli biri:p
ben gibi.
Nerdesin allah'ın belası? Bir dakika ya benim ruhum yoksa??
Aa bu en büyük yalanlar arasında değil mi yahu. Ne kadar saçma anlamsız bir cümle. Sadece hayatınıza bir nebze uyumlu olan veya olabilecek olmanız doğru olandır.