bugün

çok yakında olması beklenen olaydır. cümle kurarken "şüphesiz" diye başlar, "onlar başbakana küfredecek kadar alçaktırlar" diye devam eder.
gerek olmayan durumdur. zira yalakaları o ilanı çoktan yaptılar.

görsel
adamın şiir okuduğunu idrak edemeyip ayet okuduğunu sanan mal beyanı.
yakında tapacak pezevnek de çok!
peygamberliğin tayyip'e yeterli gelmeyeceği durumdur. benim rahmetim gazabımı aşmıştır diyerek kendisini ne yerine koyduğunun ipucunu vermiştir.
tayyip maalesef yine alır gider diye düşünüyorum. demirtaş olmasaydı ekmeleddin alırdı adamlar boşuna oyu bölüyorlar tayyibi istemiyosun ama demirtaş gelmiyecek. chp ve mhp'yle birleşsene ama
zaten logosunda "muhammed" yazıyormuş, bakan şimşek twitter hesabında öyle açıklamış.
(bkz: dincilere protesto önerileri)
Halk tapacak birini ararsa, taptırmaya meraklı çok. Bu halk bu kafada olduğu müddetçe Erdoğan gider bilal gelir.
Muhammed i bile peygamber zannedenler için pekte sıkıntı oluşturmayacak durumdur, ikisinde insan sonuçta.
Adam oluleri diriltmiyor ama ölümden döndürüyor mk.

Hayat kurtarmiş intihari engellemiş modern çagda bu kadar oluyor.
dirileri öldürtmeyerek mucize literatüründe yeni bir sayfa açan rte'nin bu kadar mucizeden sonra artık peygamberliğini ilan etmesidir.

ayrıca dikkatinizi çekerim hz musa da çobandı.

edit: genç koyunlar rahatsız. sizi de mezbahaya gönderir artık.
kesinleşmiştir.

bakın şu mağara, örümcek olayını her zamanki gibi boş boş konuşurken ağzından kaçırdığını sanmıştık ama adam ciddi:

http://odatv.com/erdogan-...-benzetti-1504171200.html

yandaşlar, salavat getirin yeni peygamberinize...

(bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste)
(bkz: 1954 de bir güneş doğdu)
seni allah yapacağız uzun adam.
(bkz: eşhedü enne tayyip)

artık recep ayında oruç tutacağımızın müjdecisidir.
allahım bizi helak etme.
(bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste)

göz görmez, mehmet hiç görmez, gönül katlanır.
Gerekli olmayan şey, zaten adam Tanrıymışçasına tapıyor geri zekâlılar .
muhalefetin hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu gösteren zırvalıklara bir yenisi daha .
Ve din kisvesi altında son peygamber hz. Muhammed iken bunlar bu adama taparlar! Ulan sizin Müslümanlığınıza yazıklar olsun! Başak biri dese asarlardı şimdiye kadar!
akla zamanında ilahlığını ilan edenleri getirmiştir.

(bkz: firavun halkını küçümsedi onlar da itaat ettiler)
haberleri tayyip karşıtlarından almak .

ne kadar büyütüyorlar tayyibi değil mi ? ibretlik ibretlik .

ölmüşlerde ağlayanları yok . ebeveynleri dahil !

gidin trene kafa atın tayyibe rakip olmayın .

olamadınız olamazssınız da zaten .
karısı yıllar önce "peygamber gibi adam ne istiyorsunuz benim heriften?" demişti... halifeliğini ilan edecekken peygamber olduğunu itiraf etmiştir. yarın "ben öyle demek istemedim" diyerek kıvırır her zaman ki gibi.
rte ben peygamberim dese %40 inanir turkiyenin.