bugün

kendisinin immortal olduğuna delalet eden bir durumdur. zira bunun olabilmesi için zatın doğumundan itibaren en az 160 küsür sene yaşaması gerekir .
(bkz: yüzyılın iyilik haraketi)

sanki bunu bir yerden hatırlıyorum.
yobazların yüzyıl ile kafayı bozmuş olmalarına bir örnektir.
büyük lider olması doğru bir önermedir, milyonlara liderlik etmektedir. ülke için çalışmayan, din sömürüsü yaparak etrafındaki şakşakçılara rant kapısı açan, iç ve dış politikada sefilleri oynayan, satan, savuran ve tüm bunlara rağmen hala büyük bir taraftarı olan kişi büyük liderdir.
evet doğrudur lakin ufak bi yanlışlık vardır o da şu ki; rte 22 yüzyılda olsa olsa kaplumbağaların en büyük lideri olur. *
(bkz: ismail yk nın 22 yy nin en büyük sanatçısı olması) *
çoktan yapılmıştır "abd tarafından" ama çok acil psikopatplojisi incelenmelidir. toplumları incelemek yerine direk liderleri incelemek iyi sonuçlar verir yoksa toplum incelene incelene bu lider tek lider olacak. o vakitte çocukluğuna inilebilir.
eğer, rte an itibariyle dondurulup 22. yüzyıl başlarında çözülecekse; 21. yüzyıl için daha fazla geçerliliği olacak iddia.
(bkz: fatih sultan mehmet)
(bkz: apışıp kalmak)*
son günlerdeki kriz yönetimi ve ülkemizi tıkır tıkır işleyen demokrasi düşmanı çetelerden arındırma yolunda hızla ilerleyen başbakanımız ve ruhani lideri sayın fethullah gülen hocaefendi hazretleri için hiç de yanlış ve tiye alınacak bir önerme değildir.

nankörlere gelsin;

(bkz: ötv indirimi)

(bkz: kömür yardımı)

(bkz: beyazeşya yardımı)

(bkz: toki konutları)

dabıl yollar vs. vs. halinize şükredin oturun.
eskimeyecek davullu zurnalı deyimlerimizi kullanmasından ulaşılabilecek bir sonuç.
(bkz: koşun lan komik var)

onlar yardım değil bebeğim düpedüz rüşvet.

(bkz: tebrik değil tevkiftir o)
ajdar'ın michael jackson'dan daha büyük bir popçu olması kadar zor bir durum.
bir ara ben peygamberim diye bir adam cıkmıstı ona inanan hasanistler cıkmıstı.
olur böyle seyler.
(bkz: durmak yok mallıga devam)
ateşli bir travma sonucu (ülkenin bugün yaşadığı olaylar) sonucu bazı kişi ve kurumların görmüş olduğu halüsünasyondur. tedavisi hiç yoktur. nereden bakılırsa bakılsın sonu boktur.
doğrusunun m.ö 22.yy olması gereken önerme.
aksi olarak 22yy'de en nefretle anılacak liderdir.
ülkesini karanlığa, abd'ye, emperyalistlere teslim etmiş; 8 yıldır apo denen it sayelerinde imralıda krallar gibi yaşamış bir partiye lider olan insandır.
bu başlığı açan ibnenin şizofren olduğunun kesin halidir.
yapılan içki ve ulaşım zammıyla bir yüzyıl sonra yaşayacak insanlara koskoca bir halk gıkını çıkarmadan nasıl s.kilir? deneyini başarıyla uyguladığı için anlamını bulacaktır.
uludag sozlugun en kaliteli sozluk olmasi gibi birseydir ki tadindan yenmez ama o kadar raf omru yok ki bi aga.
ben bu rte olayını pamuk prenses ve yedi cücelere benzetiyorum. üvey anne hep kazanacakmış gibi durur yapmadığı etmediği kalmaz. prensesi sonunda uyutur ama öldürmeyi başaramaz. sonunda bir prens gelir ve prenses uyanır herşey yoluna girer. o zaman göreceğiz işte 22. yüzyılda hala adı geçecek mi?
yirmi ikinci yüzyılda birine rte de herhalde arabasının kaputunu açarak motoru su kaynattımı diye bakar.
benden söylemesi sükut-u hayaldir bu inancın sonu.
komik başlık. benim gözümde pire kadar değeri yok, dünyanın lideri olsa ne yazar.
(bkz: beyin bedava)
(bkz: yok sikimin başı)
Görünce gülmekten yerlere yatırabilecek önermedir.