bugün

ülke gündemini egolarıyla fazlaca meşgul etmiş, bir neslin tripleriyle her bir haltı bildiğini sandığımız tavırlarıyla anımsayacağı 3 süper egonun çatışması.
kanımca versustaki sıralama aynen olduğu gibidir. bu kişileri hep çatık kaşlı ve iddialaşırken düşünebiliyoruz artık. bir de karşı tarafa söz hakkı verme nezaketinde bile bulunamıyorlar. biri kadın spikerin eleştirilerini boğazına tıkar ve konumu icabı psikolojik baskı uygular. diğeri 1 saatlik programında 10 dakika konuklarını konuşturur 50 dakika laf ebeliği yapar. ötekisi aysal çekişmesinin mağduru olarak reklamlardan agresiflik bildirir. bir de fularıyla hıncal uluç egosu vardır ama üstekiler ayarında ve popülerliğinde değildir. (çoğu zaman sessizdir arada bir hortlar ve en favori lafı dudağını eğip bükerek söylediği su testisi su yolunda kırılırdır ama hep gündemde olmadığından demode olmuş bir egodur bu)
yeni nesil seçsin beğensin bunlardan (üsttekilerden) birini. benim favorim rte egosu!
beterin beteri vardır lafını hatırlatan versus.
bunlarla boy ölçüşmesi zor olsa da aptal kutusu sayesinde iyiden iyiye tanık olduğumuz bir de alanson egosu vardır. sanatçıdır hikayesi vardır diye hoşgörülebilir, zira diğerlerinde o da yoktur. evet bayülgen seni de eziyorum. izninle.
fatih terim tayyip'in yanında alçakgönüllü kalır. okan bayülgen'in Ki EGO FALAN DEĞiL BUNLARIN YANINDA...
diğer ikisini anladım haklı sebepler var ama geziye destek çıkınca kahraman sonra dönünce hain ilan ettiler okanı. sonra erdal beşikçioğluna sardılar o da yandaş dizide oynuyor diyerekten onada verdiler kalayı. he amınakoyim sizle aynı düşünen herkes iyi diğerleri kaka pis. bi siz iyisiniz şu dünyada.
rte egosu her şekilde alır. diğerlerini izlemezsiniz olur biter, ancak rte doğrudan hayatınıza müdahale eder. gerekirse evinize kadar gelip çemkirir o derece.
(bkz: your ego is my lego babyyy) *