bugün

ilham kaynağı rotamız filistin yükümüz insani yardım aktivitesi olan, sübyancı öldürme organizasyonu.

bildiğiniz üzere, arabistan'da; islami kaynaklarla sağlanan devlet düzeni sonucu; 3000 adet 13 yaşından küçük kız çocuğu, kendilerinden en az 25 yaş büyük erkeklerin iğrenç emellerine alet edilmiş durumda.

gazze'deki çoluk çocuğu düşündüğünü iddia eden ihh; arabistan'daki bu kurumsal sübyancılık aktivitesine karşı çıkmadığı için, bu konvoyu kurmak biz insanlara düşmektedir.

önce kanunlarını islami kaynaklardan edinen arabistan'a gidip, legal sübyancıları ve destekçilerini asıp, akabinde de ayni hedefleri türkiye'de gerçekleştirmek isteyen aşağılık kabiledaşlarını asacağız.

evet amacımız net; sübyancıları asmak, sübyancılığı legalleştiren kaynakları yakmak.

ilk hedefimiz arabistan.

insanlığın demirden pençelerini kim bükebilir lan?
gazze'deki çocuklar adına çok endişelendiklerini belli eden ihh'yı davet ettiğimiz, insanlığın diriliş operasyonu.

ilaçsız, yemeksiz, parksız çocuklar nasıl insanlığın; birincil dereceden çözülmesi gereken koşulsuz sorunu ise, aynı şekilde sübyancılık mağduru çocuklar da koşulsuz sorunudur ve mesuliyetidir.

hadi tiyniyetinizi gösterin ortaçağ idealistleri. ne olduğunuzu cümle alem bilsin.
beni endişelendiren bir durum.

1 haziran 2010 tarihi rte konuşmasında gördüğüm kadarıyla sebep belli. tayyip bey konuyu bağlayacağı yeri buldu:

ülkede demokrasi için bir şeyler yapılsa baltalanıyormuş. anayasa süreçlerini baltalamak isteyenler istediğini alamayacakmış.

bu pervasızlıkla bu olaydan bile davos'taki gibi oy uman zihniyete şaşırmamak ne acıdır.

şimdi kim inandıracak hükümetin bu işin içinde olmadığına.

koskoca konuşmada israil saldıracağını söylemesine rağmen neden diplomatik görüşme yapılamadığına, neden güvenlik adına bir şey yapılamadığına dair tek cümle edilmedi.

hadi şimdi beni kim inandıracak bop eşbaşkanı ve yahudi üstün cesaret nişanı alan bu adamın bu işin içinde olmadığına.

bu hazin olayı bile kendilerini yargılamanın önünü kesecek anayasa paketlerine bağlayıp, kendisinden başka kimseyi umursamadığını ayan beyan ilan eden bu adama iyi gözle bakmamı kim sağlayabilecek?

ve bugün:

akp, israil'in kınanması için toplanan mecliste, kınanmasına karşı çıkan tek parti.
tıpkı davos sonrası yaptıkları gibi kınamayan yine onlar.

boş laf, sıfır icraat.
ihh'dan ümidimizin kesilmesi sebebi ile sözlük yazarları olarak önayak olmamız gereken sivil haysiyet dağıtma operasyonu.

not: parazit yapma milliyetçi bünye.
insanlık için en güzel harekettir.

kim demiş kötülükten iyilik doğmaz diye? öldürelim tüm arapları bakın bakalım daha güzel olmuyor mu dünya.
(bkz: bıkmadı usanmadı)
yurdum sübyancıları ve sübyancı öğreti şakşakçılarında da diz titremesine neden olmuştur.

lakin insanlığın muazzam kuvvetinden kaçış namümkündür.