bugün

Artislik yapmak. Yalan iddialar iftiralar saçma sapan isnatlar. Dün hz peygamberi yalanlıyordu. Bugün sahabeleri yalanlıyor. Yarın allahı da inkar eder embesil. Pagan 1. Konstantin hristiyanı.

O kadar kafası basıyorsa yalancıların piri pavlusu ve petrusu sorgulasın. Tabi ağababaları müsade ederse. Hz isa tanrıymış. Vah vah vah. Salak oğlu salak. 2 tane kıçı kırık yahudiye imanını teslim etmiş geri zekalı bizimle akıl oyunlarına girişiyor. Sevsinler seni cenabet pagan gavur tohumu. Sen hristiyan falan olamazsın.

Vatikandan izin aldın mı? icazetin var mı?
çoklukla islamdan hıristiyanlığa geçenlerde görülen bir hezeyandır. Böylelikle kendilerine kararlarında haklı olduklarını kanıtladıklarını zannederler. Vücudun savunma mekanizmalarından biridir. Zamanla durulurlar. Kendi haline bırakmak lazım.
Ben artık bu şahısın hristiyan falan olduğuna inanmıyorum. Hristiyan olsa başka bir dinle neden uğraşsın. Ben müslümanım hristiyanlıkla uğraşıyor muyum.

Papa bile peygamberimize hakaret edici karikatür yayınlayan Charlie hebdo'ya yapılan saldırı sonrasında saldıranları da anlamak gerek gibisinden "benim anneme küfreden yumruğu yer" dedi.

Hristiyan sanıyordum ama fikrimi değiştiriyorum. Rootz kesinlikle inançsız çünkü inançlı olmanın verdiği histen haberi olmadığı için hunharca bir dine saldırıyor. inançlı olsa inanan birinin maneviyatına zarar vermeye, kalbini kırmaya çalışmazdı.

Bu salağa cevap için sözlükteki başka hristiyanların inandığı şeylere dil uzatmaya gerek yok. Onlar rootzun yaptığı bu aptallığa katılmıyorlar çünkü inanmak nedir maneviyat nedir biliyorlar. Kim bir insana durduk yere iç dünyasına zarar vermek ister ki. Bence artık cevap verilmemesi gerekiyor.
din düşmalığı tabiki .

neyse ki yarın ölüm var .

malum her şey bir yere ve sayılı süre dolana kadar dır .
Hristiyanları toplayıp incil yalandır diye anlatan biri mi oldu? Hristiyan biri din kültür dersinden muaftır bir kere. En hafif tabirle yalanını skeyim sayın yazar.
Bu sözlükte başka hıristiyan yazarlarda var. Yazdıkları okunuyor anlattıkları değerlendiriliyor bizim bilmediğimiz hiristiyan inanç ve değerlerini onlardan öğreniyor başka bir toplulukta bilmeden istemeden insanların inançlarına dil uzatmaktan kurtuluyoruz. Bu arkadaş bizimle tartışmıyor bizimle kavga ediyor. biz hıristiyanlığın evriminde geçirdiği evreleride gayet iyi biliyoruz. Hz isa'ya yüklenen tanrılık sıfatının ve teslisin ne kadar arius mezhebi mensubunun kanıyla sulandığını da. O zaman tanrı karar değiştirip öldür mü demiş oluyor. Hıristiyanlıkla islami farklılaştıran temel unsur vahyin tamamlanmasi meselesidir. Sana söyleyeceğim son söz madem bilmiyorsun bu boku git mektebinde oku.
herhangi bir dine inanmayabilir bu bir tercih meselesidir.dinleri sorgular tabi ki en doğal hakkıdır.fakat hiç bir dini aşağılama yeterli delil ve kanıt bulmadan karalamaya çalışmak düpedüz din düşmanlığıdır.

ister inanın ister inanmayın bu sizin kendi meseleniz fakat hiç bir dine saygısızlık hakkınız yok.

edit:başkalarından fikirlerine saygı bekleyen grubun kanıt göstermeksizin başkalarının fikirlerine saygı göstermemesi.fikir onu destekleyen belgeler ile kanıtlanır.
(#40256420)
Şu yazdıklarına bak hele!! Ufacık beyninle sen varsayımlara dayanarak bir çıkarımda mı bulundun. Bıdışlardan bıdışlardan seni.
Sana uzaklardan bi siktir görüyorum.
abdullah bin mesud demişse kesin doğrudur. yayalım.
vatikandan pek ilgi görememiş,papa tarafında kliseden kovulmuş bir misyoner.Peçete vermeyi unutmayalım.Salyalarını silsin.
Bir dinlenmesi gereken bir yazardır...

Bir şans verilmelidir...

Anlatacakları delilleri vardır...
Root'lanmış ve ana işlemcisi zarar görmüştür.
düşündüklerini yazmaktır herhalde..

hakaret ettiğini savunanlar ise bariz art niyetli ve andavallıdır..