bugün

Önemli olan üçüncü ya da beşinci nesil olmak değildir.

Bu kadar takipçim ve puanimla fena ezdim sanırim. Ahh tanrimu. Sorry.
11. nesil nedir ya. üzüldüm valla.*
https://m.uludagsozluk.com/e/44187924/

Come on. Burdaki herkes benim yaşımı bilir bir sen bilmezsin.

Al. Öğrenmiş olursun.

20.11.1996. Çıtıriusum. Kıpss kıpss.

Yaşliymiş. Hade ordan. Pehh.
red dead redemption 2 oyununu piyasaya sürmeye hazırlanan firma.
metro fm remixi dinlenilesi şarkı.
post malone ve 21 savage yine ortaligin amina gomus.
yürüyen cehalettir cahillikten ağzı kokar cahillikten dişleri titrer.
tu peut pas gros noob.
tarafımdan ağlatılan insan.
içeceği güzel degildir. Su icin daha iyi.
Fekat yazar olanı;
Aiiiyy dihi fizli kinişimiyiciğim. *
sen hala para resmi mi atıyorsun ya bak atıcam 1 resim şimdi ortaya olmayacak karışacak ortalık.
neyse sabah iş var toplantı var patron kaçar...
400 değil arkadaşlar o temsiliydi , detaylı açıklama alttaki linkte.*
(img:#867467)
Ticaret adamı sevdim kendisini. Buyugumdur saygi duyarim.
toyota araç şirketin pazarlamacılarının arabası sevgili örümcek

vizyona bak, reina da şişe açtırmak nedir maho lar gibi...

ayrıca ben miami deyken... (sağdaki daha uzun olan ve siz görmeseniz de daha yakışıklı olan benim)

görsel
zengin vve mutsuzun araba toyota...
diğeri de 400 dolar atmış...
20 milyar ile zenginlik gösterileri hoş değil.
ne biliyim reina'da iki şişe açıp eğlendiğiniz fotoları atsaydınız kıyas olabilirdi ama bunlarla bi yere varamıyorum.
çok kalite bir kapışmaydı gerçekten, hesap benim dostum, ayrıca tl li resmi koymuşsun ama ayro lu resmi koymamışsın esefle kınadım az önce seni, ayrıca neden göçerttim dedim ben hesap capsi attım sen yanlış anlama da daha hesaba giremedin, ama elit semtlerde yaşayan ve plazası bulunan insanlar olarak evet sıfır küfür ile bu kaliteli kapışmamız belki de örnek olmalı sözlük seviyesizlerine, belki de değil evet olmalı...

bir de maddiyatla ilgilenen kızlar ile ilgilenmiyorum, ben aseksüelim bir süredir zaten...

not : hesap benim evet...
az önce göçerttim bunu ben, sidik yarıştırmıyaydı benle iyiydi...
Tadı redbull'dan daha güzel. Onun haricinde melisa çayı bile daha çok enerji verir herhalde.
kendisinin walter white türkiye şubesi olamsından endişeleniyorum. o kadar para ney lan.
Sanırım Kürt olmayan yazar. Aksi takdirde 28 yıllık bekarete dayanamayıp çoktan eşeklerle münasebete girmişti.

Kürtse de, Allah kurtarsın kardeş.
harika bir nickelback şarkısıdır.
Hiç süphe yok ki bakirdir.bize ne arkadaş
28 yaşında hala bakir yazar.

Az ötede öl kardeş sen.*
anladigim kadariyla her bayandan numara alma gibi bir hastaligi olan yazardir. iyi niyetli oldugu asikar. ha bu arada ( #27651624 ) Allah kuru iftiradan saklasin.
üçüncü nesilden bir yazar. old skool ruhunu (#25722185) ile göstermiştir. çok iyi. hatta, nülüfer süper!
içki içince havalı olduğunu sananlarla dalga geçmiş yazar. Bunu da anlamadınız mı yani.. inşallah ak partilidir.