bugün

muhtemelen yapılmayacak festival.
rhcp yi herkes gibi isterim bu festivalde ama benim gönlümden geçen başka kişi müziği bırakmazsa eğer 2 yıla kadar eric claptondur.**
2011'de rekor seyirci kitlesine ulaşılması, daha uzun yıllar süreceğine delalet. şimdiden isteklerimizi yapalım.

radiohead ve rhcp istiyoruz sayın yetkililer, okuyun bizi.

edit: az daha unutuyodum, gorillaz da var.
three days grace ve linkin park'ı istiyoruz, tekrardan.
ama linkin park yerine imkansız da olsa bir soad olsa fena olmaz hani.
her sene o kadar reklam yapıp orta sınıf grupları getiren rock n coke 2013 tede sikinidirik ingiliz grupları pompalar.sonisphere 2010 da çıkardı malı masaya vurdu direkt iptal ettiler gene aynısı olur.
2011 deki tuvalet sorunu ve alkolsüz bira rezilliği umarım 2013 te yaşanmaz. dimebag dirilsin, anselmo geri dönsün artık. pantera dinleyelim ağız tadıyla. matthew barlow un avrupa turnesi sonrası iced earth ten ayrılacağı söylendi. söyleyin o avukat bozuntusu polise hiçbiryere kıpraşmasın. iced earth aynen atina konserindeki gibi gelsin. motörhead tekrar gelsin. mikkey in soloları ile overkill den devam etsinler. bide apocalyptica yı çağırın. bu 4 ü içip cozutmama yeter.
rhcp - chickenfoot - aerosmith gruplarını beklediğim festivaldir. olduda bi tanesi geldi. Onuda co-headliner yaparlar anasını satayım. (bkz: motörhead)
Katılacağım festivaldir. Metallica veya rammstein ın gelmesi hayalim sadece gerçekleşmeyecek evet. Çadırda yatar kalkarsın güzel olur en azından. Dumanın güzel performansı yeterlidir.
facebookta tanıtımları dönmeye başlamıştır. umarım 2011 yılında olduğu gibi temmuz ayında yapılmayıp eylül ekim aylarında yapılır ve yeniden travis gelir.
sikimsonik olacak festival.
slayer'ın yada lamb of god'ın yer alma ihtimali olan festivaldir. Muhtemelen bu isimleri sonisphere'da göreceğiz.
kola kapağıyla bileti kazanılan bir festival. siz düşünün. line-up'ı, katılan kitleyi falan hiç konuşmuyorum.
6-8 eylül 2013 tarihlerinde gerçekleşecektir. mekan her zamanki gibi hezarfen.
Temmuz ayında yapılsa güneşte 36-37 derecelere varabilen sıcaklık yüzünden sahnedekiler de dahil herkesin bayılabileceği etkinlik.

Alkol alımı hala serbest mi bilmiyorum da bir de serbestse beyin kanamaları, kalp krizleri bile yaşanabilir.
yaz mevsiminde yapmayı düşündüğüm faaliyetler arasında.
radiohead gelirse çıldırarak zıvanadan çıkacağım, şahsına münhasır danslarını kendi kafama göre yapıp delireceğim hede.

pardon: bas bas eksiyi sen eksi basınca ben tersini yapcam sanki haydiiii yürü koçum.
850.000 kutu prezervatif satılacağı tahmin ediliyor.

kaynak: götüm.
Bilet fiyatları belli olmuş festival.
(bkz: 29 haziran 2013 istanbul hi-voltage festivali) nin yanında esamesi okunmaz, en azından slayer.
Arctic monkeys gelirse alex'i görüp akıl sağlığımı yitireceğim, kulise girmek için her şeyi yapacağım organizasyon.
Her seferinde oldugu gibi bu senede dandik gruplar gelicektir, bi motorhead geldi adam akilli.
radiohead geliyor söylentilerine inanarak iki adet erken avantajlı bilet almış olduğum festival.
Daha kimin gelecegi belli olmadan biletlerin satisa ciktigi festivaldir.
Muhtemelen eski tadi olmayacaktir sahsen gidecegimi dusundugum icin en sikik gruplar gelicektir. Ama arctic monkeys gelirse amina bile koyabilirim.
3 günlük kamp bileti 80 liradan satışa sunulmuş festivaldir. Amatör gruplar gelsede gidilir beleş lan nerdeyse.
uludağ sözlük yazarları tarafından katılım çok olursa organizasyon bile yapılacak festival.
(bkz: beyler pogoya adam lağazım)