bugün

agır ve erkeksi bir erkek parfümüdür. kış aylarında güzel gider, yanınızdan geçen kızlar dönüp bakarlar. *
kadin parfümleri, erkeklerinkine göre daha cekici olan marka.
kış aylarında kalıcı kokusu sebebiyle kullanılan parfümdür. *
istisnasiz kokusunu duyan herkesin begendigi erkek parfumu. tamam ulan zevkler tarti$ilmaz ama bi allahin kulu cikip "iiiih guzel diiil" demedi.
erkeklerin kullanması gereken, kişiyi çekici kılan, şekerimsi bir kokuya sahip olan parfümdür.

ayrıca kokusuna hayranlığımdan bir ara benim de kullanmışlığım vardır.
nedense üç aydır bursa' da bulunmayan parfüm.
yazin cok agir gelen guzel parfumdur.
beğenmeyeni azdır bu kokunun. kullananı da çoktur ama herkeste koktuğu gibi kokmaz sevgilide. o kokuyu sanki sadece o kullanıyormuş gibi gelir. onun teninde farklıdır. * **
her sabah otobüste duyduğum kokudur. iett te rochas, tuhaf..
hatunlarda kullanır bu parfümü, ayar ederler insanı. kokunun üzerine feminem bir damga yapışacak kamuoyunda diye korkmaya başladım. biz sizin parfümünüzden kullanıyormuyuz kardeşim.
çok ağır bir kokudur.kışın kullanılır.şekerli kokusu vardır.
ağırdır, yanmış şeker gibi kokar ama kullanmaya başladığım günden bu yana beğenmeyene hiç rastlamadığım, hatta bazı bayanların çekici koktuğunuzu söylemesine neden olan parfüm.
Bir kokudan daha fazlası...
kızları cezbedici özelliğiyle bilinen uzun süre kalıcı olan kış aylarında tercih edilen erkek parfümüdür.
yazları kullanıldığında birkaç dakika içinde "hacı kokusuna" dönüşerek, adamı 10 metreden sırtüstü getirebilecek güce ulaşan muazzam kokudur.
sadece kışları kullanılması yerinde bir tercih olacaktır.
yaklaşık 2 ay önce zafer plaza kağan parfümeri'den bugune kadarki 4.şişemi aldığım über parfüm.Erkekleride baktırır kızlarıda.ayrıca (bkz: afrodizyak)
en iyisidir. kendi başına iş yapan bir parfümdür. sırf bunu koklayarak yerinizi bulanlar olabilir. navigasyon aleti gibi parfümdür vesselam.
harikadır. candır o caan.
an itibariyle satın almış bulunduğum parfüm. 110 liraya aldım. bu parfümü 3. defa alıyorum aslında kışın tercih ediyordum ama artık yazları da kullanmaya karar verdim. kendimle yiyişmek istiyorum lan o derece tatlı bir koku.
çikolatalı olanı vardı çok işimi gördü bu yıl.
Kadınlar Üzerinde Afrodizyak Etkisi Yaratan Parfüm. Çakmasını Kullanmama Ragmen Hatun Otobüste yiyecekti Lan Beni.
kimse kullanmazken herkesin adını sorduğu, şimdi ise çakmalarının piyasada bolca türediği artık kullanmadığım harika şeker kokusu.
böyle boyun bölgemize sıktığımızda kızları kendilerinden geçiren kokudur, inanmıyorsanız sorun. toplum içersinde ya da hususi alanlarda karşı cinsten "uf amanınn!" benzeri nidalar işitiyorsanız bilin ki müsebbibi rochas man' dir.
çakmasının gerçekten çok yağlı olduğu ve yaz aylarında sıkılmaması gereken ağır koku...evet kış için ideal şeker yanığı ama yazın zaten biz yanıyoruz, ne gerek var bir de şeker yanığı kokusuna.
2 senedir fix kullandığım kokudur kendisi ve tecrübeyle sabittir ki bu parfümden daha fazla kızlar üzerinde etki yaratabilen bir parfüm yoktur.