bugün

Silik yemiş ak troll.
pkk sempatizanı olduğundan dolayı değil de, am fotoğrafı eklediğinden dolayı silik olmuştur.

çok ilginç.
Son sözleri paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı "olm ben erkeğim lan." gibi bir cümle olan eski yazar, yeni silik.

Yanlış anlaşılmış olabilir.
Ancak buradaki her yazar gibi onun da beyni vardır. Tıpkı bir fotoğraf paylaşmadan önce düşünme hakkının olduğu gibi.

Düşünmeden hareket etmenin cezasını moderasyon kesmiştir.
Buradan moderasyona tek bir lafım var:
Teenk yuu.
Silik yemiş yazar jdksjskdk.

Tanrım ne doğru donuzlamalar yapıyorum böyle.
Yazarlıkla alakası olmayan bir uludağsözlük yazarı bir başlığa girdiği entry'den sonra erkek mi kadın mı yoksa travesti mi merak edilen ama kesin olarak bilinmeyen bir yazardır bu konu da belli rivayetler var.silik mi yoksa s*kik mi onda da tam emin değilim.
Șaka maka yanlıș görmediysem tașak vardı bu ablada. Abla öyle bir foto attıkı gözlerim kanamaktan bozuldu.

sözlüğe yakıșmayan hareketler
11. Nesil silik.

Kimin fake'ydi merak ediyorum acikcasi...

Geldi,
Igrenclikte yeni bir çağ açtı,
Ve gitti.

Troll de olabilir diyeceğim ama trollere hakaret olacak diye susuyorum.

Bu kadar iğrenç olmak...ne bileyim ya üzücü bir sey olmalı.

Her neyse.
Ne dediğini ve ne tarafta olduğunu kendisinin de bilmediği yazar.
Doğrulari, gerçekleri yazan yazar gibi yazar.
Allah guç kuvvet versin.
Ne mutlu türküm diyene!

Türk düşmanı bir yazar. Malum şeyden.
on birinci nesil çaylak. faşist türk milliyetçilerin şehidi. şaka şaka iyi uçuşlar amk.

ilgi çekmeye çalışan vasat trol ve kürt. klavyeni popona sokarsın bundan sonra aq kürdü.
10 günlük çaylaklık cezası almıştır. 10 gün sonra görüşmek üzere ahali.
Özleyin beni.
Yav kendi kendime yazıyorum işte.
Benim olayım da bu.
Beğenmiyorsan küfredeceğine al donuza mübarek.
Senin etline sütlüne mi karıştım.

Edit: eksilemiş aq malı.
(bkz: boş beleş yazarlar)
iyidir iyi.
Müslüman olduğu için malum ideoloji savunucuları tarafından donuza eklenen yazar.
Donuza eklediğim yazar.
iyi uçuşlar. açık ve net.
Silik yemek için elinden geleni ardına koymayan 11. Nesil sözlük üyesi. Yazar diyemeyeceğim.
ergenliğe henüz girememiş bir çocuk.

annesi haremden babası hadım edilmiş harem ağası. osmanlı sevdası bununla açıklanabilir.
tamamen metamorfoz geçirmiş bir yazardır.
daha yeni başladım osmanlıcığa.
korkun benden pugahahaha.
(bkz: #31511533)
Şu entrysi ve de buna benzer birçok entrysi bizzat türkler tarafından eksilenince, osmanlıcılık ve ümmetçiliğe geçiş yapmış bir osmanlı torunudur:
hitler yaşasaydı bunu da yakardı.
ya yemin ediyorum sinirden ağlıyorum şuan. kafasını duvarlara vursam, karnını deşip organlarını ezsem anca rahatlarım öyle bir yazar. Kimseyi donuza almam yine de göreyim ne yazdığını diye, ama akıl sağlığım için bunu aldım. Ölse içim cız etmez yazarı.
(bkz: donuzlara alındı inşallah)