bugün

En son dün akşam arkadaşla multi oynadığım oyundur. gözümde en iyi gerçek zamanlı strateji oyunudur. oyun hakkında strateji vermek gerekirse haritanın en kuytu köşesinde iyi bir donanma bulundurun eğer harita denizli ise. çünkü az kişi denize yönelir. genelde kara savaşları tercih edilir. siz karada savaşırken düşman askerlerini denize yaklaştırın. ardından da donanmayı o bölgeye yollayın. adalı haritada oynuyorsanız bulunduğunuz adanın bir köşesini yemlik boş bırakın. bu bölgeye denizaltılarınızı konuşlandırın. adam eğer sırf kara ordusuyla geliyorsa dumura uğrayacak ve hücum sırası size geçecektir.
keşke nükleer bomba gibi bir şey olmasaydı dediğim zevkli oyun. gerçi adamlar modern zamanı anlatıp nükleer bomba gibi bir şey koymamaları saçma olurdu. ancak bu bombayı kullanmayı çok zorlaştırmaları gerekirdi örneğin fiyatını artırmak bir seçenek olabilirdi. herkes bu veleti kullandığında harita ve oyunun cılkı çıkıyor yıkılan binalar ve ölen askerleri yeniden üretmek insanın moralini bozuyor ve oyundan soğutuyor, sıkıyor.

bide campaign modu çok sıradan thrones and patriot moduyla yeni birşeyler eklemişler ama doyurucu değil. bu eksiklerine rağmen seviyorum kendilerini.
OYUNUN SIRRINI VAR ZATEN ÇÖZERSENiZ HANGi ÜLKEYE SALDIRIRSANIZ SALDIRIN OYUN 5 DAKiKADA BiTiYOR * .
2005 ten berri oynadığım oyun.hamachiden kapışılır bu arada.
Türkleri ve askeri birimlerini anlatan iyi bir oyundur. Worl campaigni çok sarar öyleki bitirmeniz haftaları alır.
kurdm yine oynayayım diye. öyle de süper bir oyun..
harika bir oyun bir ara total war sardım yine buna döndüm
türk ordusu avantajlı bu oyunda . asimilasyon zamanı en kısa devlet türkler . yeniçeriler ve şahin topu da oldukça kuvvetli gameranger multiplayerine izin veriyor. tabi modern çağda çok güçsüzleşiyor türkler .
halen oynadığım oyundur gold edition acaip sarar özellikle cold war campaing mükemmeldir tavsiye ederim.
orta okulda gideceğim liseyi değiştirecek kadar çok ilgilendiğim oyun.orta okul ömrümün 2/3 ü bu oyunu oynayarak geriye kalanıda temel ihtiyaçlarla (temel ihtiyaçlar içinde futbolda dahildir benim için).
nostalji yapma amacıyla 1-2 el oynar sıkılır silerim deyip indirdiğim, sonrasında kendimi saatlerce oynarken bulduğum zararlı strateji oyunu.
age of empires tan kat kat güzel olan oyun. rts oyunlarında ilk 10 da yeri olmalı bence.

http://www.thetoptens.com/best-rts-games/~ilk 10 da sayılabilir aslında~
eski olmasına rağmen arkadaşlarla multiplayer oynamanın süper zevkli olduğu oyundur. oynayıştaki ayrıntıların fazlalığı, oyunun piyasada hakettiği değeri görmemesine neden olmuştur. kafası basmayan ilkokullunun her türlü yenileceği açık.

oyun oynarken kafayı yormamak isteyen strateji severler age of empires oynar, strateji ile beyninin ısınmasını sevenler ise rise of nations oynar. gözlemim budur.
yaklaşık 7-8 sene evvel tanıştığım, haftada 1-2 kez mutlaka oynadığım oyundur. hala severek oynadığım strateji oyunudur.
age of empires ii hd gibi yeni bir hd versiyonunun çıkması gereken oyun.
oynamak zorunda oldugum ve sırf ''zorundalık'' yuzunden nefret ettiğim oyun.
strateji oyunu.
rise of nation gold editionu 3 gün oynadıktan sonra baymıştır, öksüz çocuk gibi bir kenara atılmıştır
efsane olan oyundur.
alırdım türkleri, ezer geçerdim be.
iki adam bulsam hemen kurup internetten oynayacağım oyun.
ömrü hayatımda grafiği önemsemediğim ve bu kadar keyif veren bir strateji oyunu görmedim eski çağlarda oynayın daha çok sarıyor Romalı olun.
Bundan daha iyi medieval total war var. Gerisi boş.
2003 yapımı 'fena değil' diyeceğim strateji oyunudur. Çıktığı seneye göre çok iyidir yalnız.
Yakinda hamachiden kapisacagimizdir cani cekenlere duyurulur.
maç için hazırlıkların yapılması gereken oyundur.

hani lan nerdesiniz
Yakın zamanda hamachiyi duman edeceğim oyun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar