bugün

anneye sövene ses etmeyin. onların vardır bir bildiği mutlaka.

g.tümden uyduruyorum şeysi.
her şey kader ile takdir edilmiştir.kısmetine razı ol ki, rahat edesin.(mesnevi-i nuriye)
hep daha fazla kömür dağıtın,

ampulizm.
insanda büyüklüğün ölçüsü küçüklüktür, yani tevazudur.küçüklüğün tartısı büyüklüktür, yani tekebbürdür.
(mektubat)
evet allah'ı (c.c) tanımayanın dünya dolusu bela başında vardır. allah'ı (c.c) tanıyanın dünyası nurla ve manevi sürurla(mutluluk) doludur.
(lem'alar)
tsk ya adam sokun olmadı mı üzülmeyin kpss ile devlete sokun sonracığıma adli yargı hakimlik sınavı ile hakim ve savcılarınızı sokmayı deneyin tutarsa milletin anasını güzelce sikebilirsiniz."

kürt teali cemiyetinde yaptığı söyleşiden.
yalan söyleyin,kul hakkı yiyin,hırsızlık yapın bunlar size serbest.

şakirtcanlar risalesi/ibnelik bölümü
terörist ile anlaşma yapın ramazanda kan dökmesinler,

en zayıf ampul.
hayatın lezzetini, zevkini isterseniz hayatınızı imanla hayatlandırınız ve feraizle ziynetlendiriniz ve günahlardan çekinmekle muhafaza ediniz. (risale-i nur)
amma çok söz söylemişim ha.

risale-i nur son sayfa.
"kim ki guti ile q7'yi birlikte oynatırsa o takım şampiyon olur, onları getiren ne kutlu başkandır, onları gören ne mutlu taraftardır."

çarşı, pazar lahikası/ bjk fasikülü.
BiZ KALU BELÂ'DAN CEMiYET-i MUHAMMEDÎ'DE DAHiLiZ.
demek emniyet ve selamet yalniz islamda ve imandadir öyleyse biz daima 'elhamdulillahi ela dinil islami ve kemali iman, demeliyiz.
her kim ki sözlüğe sıçarda götünü yıkamaz ise ona çakmayın götünü şaplaklamayın,

göt lahikası.
kim ki yetim hakkı yerse iktidar da kalır.

hırsızlık lahikası / yetim hakkı bölümü.
"bir kulunu çok sevdim ama o beni hiç sevmiyor, kalbimi ona verdim artık geri vermiyor."

bir abazanın düşleri\ lahikayı mukadder.
kinder istiyorum lan orospu çocukları!

genç ve isyankar/part1.avi
zalimler için yaşasın cehennem....
brother turgay, look, let me tell you something
- yess tell me
- if yonetim says: "i put ali sami alkis on saha, he will play libero"
the man won't speak a word!
- oh, pussy of his ebe ali sami...

ümmet üzerine ingilizce terimsel sohbetler.\ yarrak affedersin risalesi.
oy için dini kullanmak caizdir.
(bkz: force ta dalgalanma yarattın ve şimdi yoda gelecek)

star wars lahikası\palpatine bölümü.
karılarınızı paylaşın.

paylaşım risalesi.
nazarımda zerre değeri olmayan boş laflardır. vecize dediğin:

"efendiler ve ey millet, biliniz ki, türkiye cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz. en doğru en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."

böyle olur.

(bkz: mustafa kemal atatürk)
(bkz: bediüzzarar said nursi)
baktım ki karma kasmak isteyenler, entrylerim haftanın en beğenilenlerinde bulunsun diyenler bu başlıkta. o zaman ben de bir kaç vecize paylaşayım bari.

"ey kul. kul hakkı yeme. her boku ye ama onu yeme. full de çekme. birkaç yanlış yap tamam mı. yarabbi şükür."