bugün

cinsiyeti sayesinde ilgi çeken yazar. başka hiçbir ekstra özelliği yok.
ulan en çok da bir hatuna ayar verirken aradan fırlayan küçük eniştelere tav oluyorum.

neymiş efendim "gerçek hayatta bir kızla karşılıklı konuşamayacak olan adamlar sözlükte kızları azarlıyormuş"

kafaya gel kafaya.

doğrusu;

gerçek hayatta kadınlarla çatır çatır konuşabilen, öz güven sahibi erkekler buradaki erkek delisi sünepe kadınlara prim vermez, basar tekmeyi, saçından tutar sürüye sürüye gezdirir sözlük meydanında.

ama gel gelelim çirkin ve öz güven sahibi olmayan, ezik sünepeler buraya gelince beyaz atlı prems kesilip, "arkadaşlar ortamda bağyan var lütfen!" triplerine girer mal mal.

sonuç olarak buradaki kadınları da biz götürürüz ama o keko yaptığı sünepelikle kalır bir köşede.

yoksun oğlum yoksun, ne bu platformda ne de reelde hiçbir kadın görmüyor seni. git annengile söyle köyden bulsun bir tane görücü usulü.

sana mı kaldı aşk meşk işleri amına koyim?

antene bak gece gece ayar oldum anasını satayım.

he amk şimdi savundun ya atlar kollarına aşkım diye.

kaybol vurmiyim aazının ortasına tekmeyi!
(bkz: çılgın deli dolu vs yazarak olta atmak)
(bkz: nick altı yavşama örgütü)
portekizli yazar. anne tarafı meksikalı imiş.
(bkz: özel mesaj almak isteyen yazarlar/#25534184)

bir insan özel mesaj dilenirken ego kasar mı? kasıyor işte.

"beğenirse cevap yazarmış"

o kadar seçici bir insan olsan oradan özel mesaj kovalamazsın zaten. kimi yiyoruz yani? ne gerek var.

insanlar komik.

edit: (bkz: kinamiyo takao/#25534272) akıl alır gibi değil!

sözde iplemiyormuş gibi entry giriyor ama saniyesinde nick altımda, ilginç.

belli ki aklın da girdiğin entry kadar küçük, yapacağın algı oyununda level atlayayım senin.
çapkın yazar.

kendi capinda hanim hanimcik takilmaya calisip erkek kaldirmayi deneyen yazar.

Biz cok gorduk senin gibiilerini.
minyon memişli hanım demeye dilimin varmadığı bir bey.

zira o bıyıklar bi hanımda çıkamaz kuzum.
sözlüğün kezban listesinde ilk 3'e oynayacak yazar.
kisa bir zaman önce sohbet ettiğimiz fakat bu ara görüşemediğimiz yazar. erkeğinlezbiyeni troll'une uyup seviyeyi düşürmeyeceğini umuyorum inşallah yanilmam.
kendini kültür mantarı zanneden yazar. kültürlü olmayı, elif şafak ve türevlerini okumak zannediyor galiba.
Kezban denilince çok fena alınan yazar. Kezban da değil zaten, yersen...
bana yüz verip uğrumda ağlamadı. yoksa ben zurna mıyım ha! ?
erkeklerle sürekli mesaj geçen yüksek egolu cahile kız. evet.
(#23914508)

farklı düşünceleri de görüyorum gözüm de gayet açık.fakat insanların bu kadar beyinsiz olmaları beni oldukça şaşırtıyor.

sizin gözünüz değil benim gözüm açık çünkü etrafıma her baktığımda her şeyi bu kadar mükemmel yaratan allahın varlığına bir kez daha kalpten inanıyorum ve bir kez daha şükrediyorum.

şirke düşecem diye de bir yerlerim atıyo evet.çünkü ahiret gününe inanıyorum.çünkü şirk en büyük günahlardan.ve de nankör değilim.
allaha verdigi bunca güzellik icin şükrediyorum ve allaha şirk koşmaktanda korkuyorum.

siz inanmadığınız allaha hakaretler saydırmaya devam edin.içinizdeki bütün pislikleri dökün ortaya.çok şükür ki hesap günü var.
kendisine bir iki tavsiyem var.

normal fotoğraf koyarsan 50 nickaltı, meme fotosu koyarsan 1580 nickaltı alman garanti. bence hepimizi bu dertten kurtar. çıplak bir şeyler atma çünkü yıkarız burayı. hadi bekliyoruz. mucks.