bugün

ününe ün katmak için götü başı ayrı ayrı açmakla uğraşmamış, son klibinde anadan doğma takılmıştır.
stay videosu ile fazla tepki toplayan hastasi oldugum kadin.
adı rihanna diye okunuyor bazıları tarafından. rihanna değil rianna ulan!
2013 ygs-lys gorecegini aciklamayan sarkici.
(#18720442)

aslında adı "ri(y)ana" olarak telaffuz edilmektedir.
hatta kendisi öyle söylemektedir. bir kulak verin hele:
http://www.youtube.com/watch?v=gCfqteOCwc4
bir de "stay" videosu sansürlenmiştir. daha doğrusu, Youtube'da oturum açmanız isteniyor klibi izleyebilmeniz için.
kara kuru bi kız. iki zenci gırtlağı yaptım diye hava atıyor.

bunun yerine yemek yapabilen kpss de iyi puan çekmiş türk kızını tercih ederim allah nasip buyurursa..
illuminati nin prensesi.
beyonce'den daha popüler, daha seksi şarkıcı. chris brown'dan dayak yemesine rağmen yine onun için şarkı yapması haricinde başka bir olumsuz hareketini görmedim.
(bkz: teşhirci)
dünyaya gelmiş en muhteşem seslerden biri özellikle son parçası diamonds da sesi daha bir ortaya çıkmış ve her geçen gün daha da dinlenen bir şarkıcı. bazı şeyleri klibinde açık etmeye çalışması bambaşka bir olay en iyisi müziğine odaklanmak galiba. *
diamonds klibinin ilk dakikalarında elmaslar içinde gezinen iğrennnçç, tiksiiinnnççç, tuuuuu, kakaaaaaa elin sahibi ünlü.

tırnak olmaktan nasibini alamamış, toynaklarına değinmiyorum bile...

o eli görüp hala rihanna hastası olanlara da bir sözüm var;

"allahın kezbanı ne anlarsın dediğini duyar gibiyim sayın yazar." ama kezban sensin o kara el de sana girsin.

edüt: http://www.youtube.com/watch?v=lWA2pjMjpBs
istanbul'da vereceği konserin biletleri gün itibariyle tükenmiş, hadi rihanna fanları karaborsaya.*
Dünya çapında hayran kitlesine sahip Barbadoslu şarkıcı Rihanna'nın (Robyn Rihanna Fenty), 30 Mayıs'ta istanbul'da vereceği konserin biletleri tükendi.

Pozitif Live'dan yapılan açıklamaya göre, ünlü şarkıcının "Diamonds World Tour" kapsamında 30 Mayıs'ta BJK inönü Stadı'nda vereceği konserin tüm kategorilerdeki biletleri 15 günde satıldı.

görsel

görsel
uzatır ömrü.
yüzüne bakıldığında parasizliğa lanet okutan insan modeli.
esmer barbie ye benziyor işte.
hibrit güzel.
konser bileti tükenmiş şarkıcı. geçen sene madonna nın da bileti 2 saat içinde tükendiği ilan edilmiş!!!!! ama ne hikmetse konser günü bile gişesinde bilet satılmıştı. yeme bizi akşam akşam biletix.
dün 25 yaşına basan ve partisinde cris brown ile bolca fotoğraf çektiren güzeldir. instagram'ı onun kadar etkili kullanan var mıdır acaba? Her fotoğraf 100 ile 300 bin arasında beğeni alıyor.
yengeniz. yanlış olmasın.
saç değiştirme konusunda lady gaga'yı geçmiştir.
bir gün önce kısacık erkeksi saçlarını görür ve "kısa saçlar ne öyle yav erkek gibi!" diyorsunuz. akşam bir programa katılıyor ve bakıyorsunuz ki sırm gibi açlar dökülüyor omzundan.

kısa saçlı olanı hariç her hali güzel. bir de çıplaklığı fazla kullanmasa artık...

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
saçını yaktığı zaman saçı uzunca bir süre kırmızı kalmıştı. çok güzel bir renkti, kendisine çok yakışıyordu ama değiştirdi ne yazık ki. marjinalliğin en hoş haliydi saçı. o saçtan sonra kahverengiye boyatınca çok kezban göründü gözüme.

o saçı için: (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=pa14VNsdSYM)
stay, russian roulette, take a bow, unfaithful, diamonds, we found love gibi ve daha aklıma gelmeyen nice güzel şarkılarıyla popüler bir müzik yapmasına rağmen nicki minaj, justin bieber, taylor swift gibi değilde gayet güzel bir müzik yapan şarkıcı.

popülerliği çok zarar vermemiş aslında ona tamam herkes rihanna sever ama diğer popüler şarkıcılar gibi bu rihanna'dan bir şeyler götürmedi şu ana kadar. benim nacizane görüşüm budur istediği kadar popüler olsa da rihanna dinlenilir şarkılar yapmıştır hala da yapıyor.

bu diğer yukarıda saydığım arkadaşlarda kötü dediğimden değil radyoda duysam dinlerim ama ipod'uma ekleme gereği çok duymam.

özel hayatından bahsetmedim dikkat ettiysen.
bu ülke bu kadının chris brown tarafından dövülmesini konuştuğu kadar geçen yıl eski kocaları tarafından taciz edilen-tehdit edilen-dövülen-garp edilen-alıkonulan-öldürülen 200 ü aşkın türk vatandaşını konuşmuş olaydı belki bu yıl için, bu ülke adına daha umutlu olabilirdim. belki.

milliyetçilik değil abi bu. hayır. hassasiyet.