bugün

hakkında bugün 25 entry girildiğini görüp öldü sandığım futbolcu. yok yok ölmüştür yani haberlere pek bakasım gelmedi. şimdi kaka gelirse götümü kızılayda açarım demek istemiyorum ama zannetmiyorum o kadar da bitmedi kaka.
galatasaray ile görüşmeleri menajer tarafından doğrulanmış futbolcudur. bu da galatasaray' ın real madrid' i ikna ettiğinin göstergesidir ama kaka muhtemelen türkiye' ye sıcak bakmıyor. yani kaka gelmez ise para ödenemediği için veya kulübüyle anlaşılamadığı için değil türkiye' ye gelmek istemeyeceği için gelmeyecektir.

kaka gibi dünya starı olan bir adamı türkiye' ye gelmek için ikna etmek çok zor olsa da taffarel faktörü, melo' nun milli takımdan arkadaşı olması ve fatih terim' in mourinho ile yakın arkadaşlığından dolayı mourinho' nun kaka' ya olumlu referans vermesi önemli faktörler olabilir.

ikna edilebileceğini düşünüyorum ama biraz zor görünüyor. bekleyip göreceğiz.
gelirse ahanda böyle bir kadro oluşturulmasına sebebiyet verecek olan futbolcu.
görsel
sevdiğim ancak galatasaray'a gelmesi durumunda sevmekten vazgeçeceğim futbolcudur.
galatasaray'a gelirse bütün saygımı sevgimi kaybedecek futbolcudur.
Galatasaray'a gelirse 6 tane forvet ne olacak sorunsalını ortaya çıkaracak futbolcu.

(bkz: Johan Elmander)
(bkz: Umut bulut)
(bkz: Necati Ateş)
(bkz: Burak Yılmaz)
(bkz: Sercan yıldırım)
(bkz: Milan BaroS)
galatasaray'a gelirse 6 tane kaleci ne olacak sorunsalını ortaya çıkaracak futbolcu.

forvet ne la?

edit: öyle desene yiğenim..
gelirse bu ülkede farklı takımları tutan çok kişi göt olacağı gibi, zaten göt olanlar için bir şey değişmeyecektir.
1 sene kiralık olarak gelmesi bile türkiye'de bomba etkisi yaratacak futbolcu.
* (bkz: olmayacak duaya amin denmez)*
galatasaray'a gelirse kendisine saygımdan birdaha büyük tuvaletimi yapmayacağım kişidir. gelmesi çok zor bir ihtimaldir ama hayali bile güzel.
Türkiye'ye gelmesi zor görünen oyuncu. Ancak real'deki düşüşü, oynamaya aç yapısı bizleri umutlandırıyor. Görüşmelerin şu ana kadar olumlu geçtiği, melo'yu arayarak istanbul'u ve galatasaray'ı sorduğu konuşuluyor.
galatasarayima cebini doldurmak icin gelecekse hic gelmesin topcusu.
bu aralar galatasaray'a geleceği söylendiğinde güldüğüm über star.

kaka'nın galatasaray'a gelmesi; fenerbahçe'nin şampiyonlar ligi kupasını kaldırması kadar zordur.
tanırım hepsini, iyi çocuklardır.
(bkz: alo melo ben kaka)

galatasaray'a gelmesi çok çok zor olan futbolcu. Geçen yaz da drogba için de bu kadar umutlandık, olmadı. Resmi site oraya kaka'nın resmini koyup 'ricadro hede hödö leite kaka galatasaray'da!' yazmadıkça prim vermem kaka haberlerine. Gelirse de çocuğumu keserim, o ayrı mesele.
en sevdiğim yabancı futbolcu.
Dünya kupasında, hiçbir şey yapmadığı halde Keita yüzünden kırmızı kart görmüştü. En iyi futbolcularımızdan birisi olan Keita'dan nefret etmiştim. Sakatlandığında gerçekten çok üzülmüştüm. Bu adama o kadar hayranlık duyarım, o kadar severim.

Gelirse inanılmaz olur, ama sanmıyorum. Adam kaka lan kaka!
kilo verirse 2007 derindeki formu beklemek haksızlık olur ama bizim amerikalı kondisyoner onu adam edebilirse galatasaraya faydasi olabilir, ama real madridde inemedigi kiloya burada mi inecek diye sorarsanız pek bir şey soyleyemem...
Maddi açıdan bakarsak standart bir galatasaray forması 50-60 lira olsa bu kaka türkiyede bir sene içinde 1.000.000 adet forma sattirır kaba hesap 50 trilyon zaten bence ünal aysalın böyle bir oyuncuyu alırken hayal ettiği seylerden biri de budur.
son 4 senedir olduğu gibi bu sene de türk takımlarına sözde transferinin gerçekleşme ihtimali olan fubolcu.
galatasarayımızla görüşmelere başladığı, an itibariyle merkez bankası başkanınının uyandırılmasının ardından borsaya bildirilmiş futbolcu. inşallah türk futboluna hayırlı olur.
Galatasaray'ı satın aldığını kap'a bildiren futbolcu. Gs'nin 6 numaralı formayı giyeceğini açıklamıştır. Kime niyet kime kısmet işte, alayım diye giderken seni alıyorlar falan. *
gerceklesmesi ihtimali icin besiktasli olan beni gece hirdavatcidan bicak aldirmis ve cocuk yapma calismalarina baslatmis oyuncudur.
eğer türkiye' ye gelirse galatasaray' ın oyun sistemini değiştirecek futbolcu. öyle bir olası durumda muhtemelen fatih terim takımı 4-3-1-2 şeklinde oynatır ama böyle bir durumda amrabat nasıl forma şansı bulur soru işareti. tabi fatih hoca diyecektir insanlara " bırakın orasını da ben düşüneyim" galatasaray' ın kaka ile görüşme halinde olması bile ve bize bu sohbetleri yaptırması bile çok iyi bir olay kanımca.
galatasaray'a gelmesini felaket biçimde istediğim futbolcudur kendisi.

rüya gibi lan! milanda ortalığın amına koyarken tapıyordum kendisine. r.madrid'e giderek en büyük eşşekliği yapmıştı. umarım hakettiği ücreti verip alabiliriz.

işin galatasaray kısmına gelince;

fatih terim'in süper kupa finalinde umut bulut için söylediği çok önemli şeyler vardı; "karakterli, mücadeleci" insan demişti. şu an takımda 11'de oynayan herkes için bunu söyleyebiliyoruz, karakter tartışılır elbette, ebue ve engin'e çoğu zaman bende sövüyorum ama genel olarak imparator kaliteden daha önce mücadeleye önem veriyor.

şu an çilek olarak transfer haberlerinden hiç birine inanmadım, ama kaka tam da imparator'un aradığı cinsten bi futbolcu.

takımda sistem ne olursa olsun değişmeyecek tek şey mücadele ve istek olur bence. selçuk, amrabat, melo, emre çolak hepsi bileklerine hakim, bunların yanında bir de kaka'yı koyarsanız gol üretkenliği için tek forvet yetebilir bile.

türkiye liginde her takıma 4-4-2 ile baskıyı kurup ağlatabilir galatasaray ama önünde bi şampiyonlar ligi gerçeği var oradaki takımlara bu kadar baskıyı kuramayabilirsiniz. e o zaman geriye sistemi ona göre kurmak, ona göre takımı oynatmak kalıyor.

kaka leite gelsin de sistemin amk. bu takım bu cesaretle herkese kafa tutar.

büdüt: tek korkum takım maestro olarak selçuk inan'a çok alıştı, her topu otomatik olarak ona oynama düşüncesi var, ama imparator ikisini birden takıma adapte edebilirse düşünebiliyor musunuz melo-selçuk-kaka 3'lüsünü. * * *
Gayseye gelebileceğini umanlar var amk. La sizin gramınız ne çapınız ne mor menekşe sürüsü? 500 milyon lira borç bende sanki.