bugün

fenerbahçe nin sol kanadına tecavüz edecek olan futbolcu. allah o kanattaki elemana yardım etsin.
görsel
(bkz: suzuki alto)
(bkz: fiat bis)
--spoiler--
süper lig tarihinin gördüğü en iyi isim;

hagi baba ile
--spoiler--

alex'i tanımıyormuş anlaşılan...
fenerbahçenin sol kanadına tecavüz edemezken beşiktaşın inönüde tecavüze uğramasına engel olamamıştır *
(bkz: dereyi görmeden paçayı sıvamamak) lazımmış demekki dimi *
simao sabrosa'dan öğrenecek çok şeyi olan adam. ben olsam dibinden ayrılmaz her söylediğini, her yaptığını not alırdım.
zaman zaman bireysel oyunun bokunu çıkarsada izlenmesi gerçekten keyifli futbolcu. futbolu gerçekten seven her insan quaresmayı
izlemekten büyük keyif alır, üzerinde hangi forma olursa olsun. futbolu güzel yapan zaten böyle adamlar. kendisi futbolun güzel
yüzüdür.
trivela ve rabona tekniğini dünyada en iyi yapan yetenek. cristiano ronaldo'dan tek eksiği biraz şanssız sakatlık süreci geçirmiş olması...
her mac kasti tekme sallayan seref yoksunu futbolcu.
sezon sonu guti ile beraber takımdan ayrılacağı dedikoları başlayan futbolcu.
piyasasını arttırma derdinde olan futbolcu. sezon sonu ayrılacaktır.
"gitme kal" var yok dinlemez bir çocuk isteğidir
gitme aklına getir

dizelerini akla getiren..
sezon sonu muhtemelen man.utd. ye transfer olacak beşiktaşlı futbolcudur.
kanatta değil de forvet arkası serbest adam olarak oynasa daha başarılı olabilecek futbolcu. porto'da oynadığı yerinde yani. koy bu adamı forvete yakın yerlerde gezsin işte. sisteme uy deme ama. onu mourinho bile yapamadı.

görsel
Türkiye'ye gelmiş kaliteli oyunculardan biridir. bu kadar kötü bir sezondan sonra giderse Türkiye anıları hep kötü kalıcak. buda üzücü bir olay efenim.
(bkz: dedeye sahip çıkalım)
bir beşiktaşlı olarak hiç sevmediğim futbolcu. tamam ağa güzel futbolcuda biraz pas ver. ama bizim aptal taraf taraftar anlık oleey oleey ister bak ne oldu. herkes gitti kel göründü. (bkz: yeter yıldırım demirören yeter)
şu fotoğraftan sonra dahada soğdugum futbolcu. görsel . abe geldim oynayalım be ya havasında ve her an kıçı geriye çıkartıp kollaryla dans edecekmiş gibi. hele ronaldoya hiç birşey diyemiyorum. *
bu akşam beşiktaş taraftarını mest etmiştir.
kayserispora attığı muhteşem golle entryleri coşmuştur.
gerçek beşiktaşlı. top kaptırınca koşar geri alır, yere düşer kalkar asla yılmaz. bazen bencil olabiliyor ama olsun o kadar adam yıldız.
kayserispor maçına damgasını vurmuş, türkiye liginin gördüğü gerçek yıldız.
bu akşamki maçta formanın hakkını veren fenomendir.
yaşadığı ağır sakatlık sebebiyle ayrı kaldığı dönemde forma giyseydi, bugün ligin hali farklı olabilirdi. saygı duyulası cambaz ve virtüöz.
bu adam bunu hep yapiyor. yeter ama.!
http://www.youtube.com/watch?v=7y_JgEXgoPM