bugün

guti varken abzorbe edilebilen bir benciliğe sahip futblcu. yani koladaki şekerdir. gutide asit!. eğer guti olmaz ise yani kola asitsiz olursa o kola içilmez çünkü çok tatlı olur.

özetlersek bu adamla beşiktaş gutisiz çok maç kaybeder! evet kaybeder:). adam çok bireysel ve bu bireyselik beşiktaşa çok vakit kaybettiriyo göze hoş gelsede kaybedilen çok maçta ben bu adamın suçu olduğuna inanıyorum. guti olmadıkça bu adam çok daha puanları beşiktaşa kaybeditirecektir.
messi'nin arkadaşıdır;

http://uludagbesiktas.blo...ine-yeniden-quaresma.html
bugün oynanan dinamo kiev maçının ilk 30 dakikasında yerde topa müdahale amacında olan kiev'li oyunculara 2 defa kasten sakatlayıcı müdahalede bulunup es geçildikten sonra eksilerdeki kiev soğuğunu yememek için 90+2 de alakasız bir pozsiyonda rakibi tekmeleyip oyundan atılan ''erkek''.

size kahramanınız bu mu? bunlarla olmaz kardeş.
ugur boral'dan kötü futbolcu.
--spoiler--
17 şubat 2011 beşiktaş dinamo kiev maçında adam 2. sarıyı yemekle nası desem; tamamen haklı. adam 5 kişilik oynuyor ve takımın yarısından fazlası rezalet. penaltı olmayan bi penaltı. insan ne kadar profesyonel de olsa sinirlerine hakim olamaz.
--spoiler--
kimi çocukların anlayamayacağı kadar beşiktaş sevgilisi adam.
bugün kü mağlubiyet* sırasında sahada diğer oyunculara çılgınlar gibi kızan, sinirlenen, hırs yapan ve mücadele eden; sahadaki tek gerçek beşiktaşlı.

seviyoruz kendisini.
fark yiyen takımına son bir darbe de ben vurayım diyip kırmızı kart görmüş maldır.
helal olsun q7. sahadaki tek beşiktaşlı q7 idi.
--spoiler--
17 şubat 2011 beşiktaş dinamo kiev maçında adam 2. sarıyı yemekle nası desem; tamamen haklı. adam 5 kişilik oynuyor ve takımın yarısından fazlası rezalet. penaltı olmayan bi penaltı. insan ne kadar profesyonel de olsa sinirlerine hakim olamaz.
--spoiler--
agresifliğinin sonucu ibrahim üzülmez'i kovan delikanlı başkan yıldırım demirören'in 90+2de yaptığı tuhaf harekete nasıl bir açıklama getireceği merak edilen oyuncu. hani beşiktaş ciddi bir kurum ya, o açıdan. yoksa mahalle takımlarında yenilmeyi hazmedemeyen ezikler bileğinin hakkıyla kazanmış rakibi tekmeler ve orada bile bu yapılan ayıplanır değil mi?
bugun aslanlar gibi mücadele eden tek beşiktaşlı futbolcuydu helal olsun. *
adam gibi adamdır. helal olsun sana.
Bizim defansı (bkz: fenerbahçe) çok yıpratacak... Tek korkum bu q7.
fenerbahçeliyim ama hala hayranlıkla izliyorum bu piçi. bir adamın ayağına top bu kadarmı yakışır. adamı izlerken sanki müzik festivalindesin. o hareketler, o ritimler.
beçiktaş'ın açık ara en büyüğü.
40 yıllık beşiktaşlı gibi oynadı bugün. helal olsun denecek topçu.
liseli-apaçi görünümlü verimsiz, kısıtlı yeteneklerine rağmen topu ayağına her aldığında taraftarın gazıyla ekstra bir şeyler yapma çabasına giren haybeci topçu. tribüne oynadığı için taraftar tarafından el üstünde tutulmaktadır.
kıskandıran süper stardır.
(bkz: quaresma nın 2 dandik hareketine tav olan mal/#10849738)
fazla bencil bir futbolcu. ayrıca bilerek kırmızı kart görmesi kendisine hiç yakışmadı bence.
tek başına, 12 kişilik kiev'e karşı * nasıl futbol oynanması gerektiğini uygulamalı gösteren futbolcudur. golden sonra formayı öpmesi, ruhu, hırsı sadece beşiktaşlıların değil bütün futbolseverlerin gözlerini doldurmuştur eminim.

gördüğü kırmızı karta gelince; +93 üncü dakikaya kadar dayanabildiği için helal olsun dedim...

seviyoruz seni quaresma...
kiev maçında isyan eden tek oyucuydu beşiktaş'ta. fenerbahçe'li olmama rağmen inanılmaz saygı duydum izlerken.bir futbolcu ancak bu kadar oyuna skora isyan edebilirdi.kırmızı kart pozisyonu da bu isyanın sonucu.ama şu zeytinburnu çocuğu gibi atleti dışarı çıkarmasın ya.
beşiktaş'ta, 1 değil, 11 tane olması gereken futbolcudur.
Futbolcu Vardır, Çok yeteneklidir, ama ruhsuzdur. Sahada mücadele etmez. Ama it gibi yeteneklidir, kesemezsin işte, hele takımda biraz kötü gidiyor ise.*

Futbolcu vardır, Yetenekleri kısıtlıdır. Çok fazla eleştirilir ama taraftarla arası çok iyidir. Mücadele eder, kısıtlı tekniğiylede sahada futbol adına 2-3 iyi şey yapar, 90 dakika mücadele eder. Görev adamıdır. Ruhuyla oynar. * * *
Futbolcu vardır, yatar yatar bir dahil olur oyuna, maçı ipten alır. Hagi öyledir mesela. Oyuna girmeden kaleciye geliyorum bekle der, 5 dakika sonra golünü atar maçı alır.

Ve nadir bulunan futbolcular vardır. Yeteneklerinin yanında yüreğiyle oynar. Maç aldırır, mücadele eder. Rakip ceza sahasında top kaptırır, kovalar kendi ceza sahasında geri alır. Taraftarla arasında çok büyük bir bağ vardır. işte öyledir Quaresma. Mücadele ediyor mu ? evet. Yetenekli mi ? evet. Taraftar seviyor mu ? evet. Beşiktaşlı olmayan ben, bam v.b izledikçe galatasaray' da kıskanıyorum. Böyle bir oyuncudur işte quaresma.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar