bugün

cigano'muz, ayağının dışı canımızın içi biricik q17'miz. şenol güneş'in sihirli tılsım dokunuşuyla son haftalarda iyiden bariz bir şekilde hızlı bir ivme ile yükselen performansı beşiktaş'lı taraftarları şampiyonluğa biraz daha umutla bakmasını sağlıyor.
2. Beşiktaş döneminde sezonun oyuncusudur, eğer Beşiktaş şampiyon olursa bu Adamın 2. Yarıda efsane performansıyla olacak gibi duruyor.
ilk döneminde bayılırdım, futboluna hayran kalırdım ve muhafazakarım. değişiklik sevmiyorum. ikinci döneminde de duygularım aynı. kıymetini bilmeyenlere hayret ediyorum. hayret de edebiliyorum, gerçekten.
Harika bir orta ile gomez e al ulan bunuda atamazsan yuh amk demiş klas topcu.
görsel
orta açmaktan başka hiç bir numarası olmayan top tepici..

ulan o kadar parayı bana verseler ben onlara 1000 tane orta açayım. .
görsel
--spoiler--
"Samet Aybaba'nın durumunu bekliyorum. Lig başlasın 4-5 hafta sonra o gider ben tekrar dönerim."
--spoiler--
Kanat oyuncuları yasin olanların doluştuğu oyuncu.

Şutuna derler trivela.
hali hazırda beşiktaş'ın kanat oyuncularının en iyisi.
Adam bir mac oynamadı kartalımızın kanatlarını kırdılar.
Quaresma geri döndüğünde 'en son Quaresma bize ilk imzasını attıgı zaman bu kadar heyecanlanmıştım'
Umarım heyecanıma yapacağı asistler ve getireceği şampiyonlukla karşılık verir.
Seviyoruz seni kartal çocuk!
bugün gol atamayan futbolcudur.
Kendisi sayesinde kahvede yeni küfür dağarcıkları öğrendim. Teşekkür ederim quaresma.
maçın adamıydı, son dakika yaptıkları hariç.
VAROŞTAN GELMEDiR. böyle olması normal. futbolcu olmasa senin benim yüzüne bakacağımız selam vereceğimiz biri değildir. böyle düşünün.
Ilk golu atamayinca ilk kirmiziyi gorerek tarihe gecti.
bu sezon beşiktaş iki kez kırmızı kart gördü, ikisini de quaresma gördü.
bunun piyasada bilinen adı neden bernardo değil?
bunun piyasada bilinen adı neden bernardo değil?
Beşiktaşımın asi ve hırçın futbolcusu, ister q7 deyin ister karizma.
Bundan 10 sene önce mahalle arasında top oynayan 5.sınıfa giden bi çocukken bana ''hayalin ne?'' diye sorsalar,
Quaresma'nın Beşiktaş formasıyla gol atıp o armayı öpmesi demek gelmezdi bile aklıma.
Çünkü çok büyük çok uçuk bi hayal olurdu benim için.

Bu adamı canlı canlı izleme şansını veren, o armayı öpmesine vesile olan, çocukluğumun kahramanının tuttuğum takım için attığı gole sevinme şansını sağlayana şükür.

Çok büyük yetenek çok büyük topçu bu adam.

Tuttuğunuz takımın bi önemi yok, hakikaten bu adamı seyredebilmek her futbolsever için şans.
her zamanki gibi saçmalıklarla dolu bir futbol oynuyor.
başımıza gelmiş en güzel şeylerden biri olan allaHSIZ...

seviyoz lan seni...

https://www.youtube.com/watch?v=fkAqdYH4Jms
ismi belirlenirken dedelerinin, ninelerinin, amcalarının, teyzelerinin taleplerinin önemsendiğini düşündüğüm kişidir.
biraz önce süper bir gol atan yıldızımız.

https://twitter.com/teixe...status/737010775290712064