bugün

saldır beşiktaş ım oleyy.
hala q7 diyenler var. q17 oldu lan o!
Vasat tiner spor futbolcusu...
Sadece rizeye koymamıştır.
görsel
kendine gelmiştir. bugün costurmuştur.
viranlığın vücut bulmuş hali.

şu adam için gencecik kerim frei kenarda çürüyor.
sanırım futbola "istediklerini becerememek" için başlamış topçu kişisi. Yo ricardocum yo, olmuyor.
2. yarıda şenol hocanın çıkaracağını düşündüğüm topçu. ulan ilk yarı bitmeden yiyecek kırmızıyı diye aklım çıktı.
Şerefli üçüncü takımın dandik kanat futbolcusu.

bu adamın en iyi zamanları (bkz: inter) yıllarıydı artık bitti bu adam.
şu adamı savunan ya futbol ergenidir ya da beşiktaş düşmanıdır.
Tiner sporun atarlı ergenidir..
bizim yaso bundan 77738682473 kat daha adamdır..
beşiktaşımız'da oynayan portekizli kanat oyuncusu.
kendisi beşiktaş'la anlaştığında yorumlarımı yazmıştım hakkında.
artmış olan tecrübesiyle beşiktaş'ta daha iyi oynayacağını düşünmüştüm.
istatistiklerle de fikrimi desteklemiştim.
fakat quaresma şimdiki beşiktaş'a uymuyor.
takım kimyası diye bir şey vardır.
oyunlarda da görürsünüz teamwork vb. farklı şekillerde.
quaresma uymuyor maalesef.
bir de huylu huyundan vazgeçmez diye bir laf var.
bu tam quaresma'yı anlatıyor.
bugün yaptığı hareketler bu düşüncelerimi kuvvetlendirdi.
yetenekli bir oyuncu fakat beşiktaş'ta devamlı oynamak istiyorsa bazı oyun görüşlerini değiştirmek zorunda.
umarım takımımızda daha güzel günler geçirir.
Utanmadan 7 numara giyen adamsı.
ulan 7 numaranın şanı var bee.ronaldo ölseydi bunun 7 numara olduğunu görünce mezarında rahat uyuyamazdı..
koydu çocuğu...

güzel bir gol atmıştır, lokomotiv'e, ihtiyacı vardı tosunun...
Kendisi senede 3-4 kez dünyada yılın performansına aday olabilecek 90 dakikalar oynayabilir. Bu onu senede 30-40 maç cıkaracak futbolcu yapmaz. Şenol güneş en iyisi yapıyor düzenli ilk 11 oynatmayarak. Bence ayarını iyi tutturuyor. Her maç şans veriyor ama bazen 70 dk bazen 30-40 dk.
beşiktaş'tan ayrıldığı süre zarfı içerisinde adamda çok önemli bir değişiklik oldu, egosu vardı, gereksiz çalımlara, sırf kendi gol atacak diye pozisyonu sonuna kadar zorlamaları vardı. egosuyla birlikte bu hareketleri de yok olmuş. karşımıza sıfır egolu, mükemmel teknikli bir oyuncu kalmış. artık atmanın değil attırmanın peşinde.

dün aksam ki 2. golde eski quaresma o pası vermezdi golü atardı gene ama o pası vermezdi. adam veriyor artık en garantiye oynuyor. riske etmiyor.

yeni quaresma'yı eskisinden çok sevdim. burnunun arap takımlarında ve porto yedek kulübesinde sürtmesi gerekiyormuş.
her ne kadar bir önceki geldiği hali kadar güçlü ve hızlı değilse de, gökhan töre'den çok daha özverili, sorumluluk olarak, etkili oynadığı bir gerçek. uzun vadede kazanmak için elbette gökhan töre kazanılmalı ancak mevcut durumda ben olsam ilk quaresma'nın adını yazarım tahtaya.
fifa 16 da 3 adamımı çalımlayıp gol atan futbolcu. gerçekte yapmaz pezevenk.
allah bozmasın muhteşem oynayıp muhteşem asist yapan adam gibi adam.
Çok zeki olup dersine çalışmayan öğrenci gibidir. Hak ettiği yerlerde değil. Evet.
dün gece yine kendine hayran bıraktırmış yetenek. ilk trivelasında mario gomez kaçırmamış olsaydı şimdi avrupa liginde 3 takımla devam ediyor olabilirdik. asisti yine akıllıcaydı, sol ayağına pek güvenmediğinden o kanattan trivela pası atıyor. iyi de yapıyor.

şenol güneş in adam ettiklerindendir. eski hırçınlığı kalmamış köftehorun. *
ligin en iyi orta kesen oyuncusu. gram sevmem kendinisini, ama öyle.
yine, yeni, yeniden iyi ki geldin lan...

kendini oyuna verip mücadele ettiği her maç kahramanımızdır. ve son zamanların takımdaki en çalışkan ve faydalı oyuncusu...
şu son 1 aydır özellikle her maç canını dişine takarak oynuyo gerçekten. defansa yardimdan geri kalmıyo, ileride çok etkili maşallah subhanallah yiğidi öldür hakkını yeme.