bugün

psikolojisi bozuk yazar. en azından sorunları var o kesin.
(bkz: #24890522)

sözlüğün özetidir. evet.
Bundan sonra silik yiyene kadar her entry sinde küfredecek yazardır.
on birinci nesile göre gayet iyi yazardır. not düşeyim dün çaylak bugün yazar olayı sadece sana ait değil yani.
Kimsenin umrunda olmayan, kendi halinde bir yazar.
sevilen yazar.
var olsun.
Komik desen komik değil zeki desen zeki değil ki bence kız hiç değil. Ne lan bu???

Bir yazar.
kuvvetle ihtimal içine kapanık, çekingen bir ergen (ben de böyleydim). bundan mütevellit acısını sözlükte saçma sapan ergenliklerini dökerek çıkarmakta (ben böyle değildim).
kimin hakkında ne düşündüğünü siklemeyen yazarmış. hassiktir demeden geçemeyeceğim, akşama kadar dikkat çekmek için nohut kadar beyninin el verdiği çapta trolllük yap, nick altı kasmak ve tanınmak için kendini kılıktan kılığa sok sonra da "yeaa ımrımdı diğilsiniz" oldu anasını satayım, biz de yedik.

al bu da sana +1 nick altı olsun, mutlu ol kendi kendine.
sevgilisinden ayrılmış bebe.

yavrum sen 14 yaşındasın daha bulaşman hata öyle şeylere.
X sözlükten ayrılmış 14 yaşında ergenlik sorunları olan bir genç kızdır, evet.
sözlüğün en cesur yazarı olduğunu düşündüğümdür kız söylüyor len 14 yaşında olduğunu eleştirenlerin arasında bile belki 25 yaşındayım çok yakışıklıyım imalı entry giren bebeler dolu gelmişler ergen filan diyorlar.
bininci entry'sini girmiş yazar.
dağlar kızı rihanna.
Doğum günü çocuğu.
nice mutlu senelere demek istediğim yazar.
biri başlık olmak üzere 2 entry sinde belirttiğine göre çıkma teklifi reddedilmiş dişi yazar.
Gak gız suvan doğra yazarı.
hem çirkin,hem kezban.
Acısını paylaştığım yazar.
Abazanlarını başına doldurmuş yazar. Ne kadar çirkin bilmiyorum ama bunlar böyle kızım.

Bak ben ne yapıyorum bunlardan kurtulmak için. itici ol, herkese saldır. Ohh mis ne taciz ne rahatsızlık. Miss yane.
Bir yazar.

Ayrıca abisiyim lan ben onun kolunuzu söker diğer elinize veririm.Uzayın şimdi hadi.

görsel
(bkz: Harun marun kayarım ben buna)
küfür eden (çok itici) ve kendi nickaltını sürekli canlandıran, tahminen lise son öğrencisi.
rihanna ve reyhan'ın birleşimi olan nicke sahip yazar.