bugün

iyi yazan bir yazar.
Shakir ağasını bekleyen bir yazar olma ihtimali vardır diye düşündüğüm yazar (bkz: rihanna shakira can t remember to forget you)
Çakma rihanna ve çakma afrodit birleşip örgüt kuracağız ve hain planlar yapacağız.

Zilli yazar.
nickini kısa ama etkileyici bulduğum yazar..
gece vakti seri artılayan yazar.angajman kuralları gereği bende artılamak zorunda kaldım.*
Önceki kullanıcı adlarımdan biriyle muhabbet ettiğim yazar. Ama banena.
Çin malı rihanna.
(bkz: dağlar kızı reyhanna)

Dağlar Kızı Reyhanna Reyhanna Reyhanna
Analar Kuzusu Reyhanna Reyhanna
Alem Sana Heyran Heyran Heyran
Ne Güzelsin Ay Gız
Bir Çiçeksin Ay Gız
Rihanna'nın ingilizce bilmeyenler tarafından telaffuz şekli.
Özelden numara dileyen bebe.

Yemezler canım benim. Net.

Cüdüt: ironi.
4.10.2014 tarihinden itibaren hayatıma giren, en tatlı,en sevecen,en sadık dostum. kendisi kezban değil genç bir kızın yaşayabileceği herşeyi yaşamış biridir. zor zamanlarımda hep yanımda olandır, iyiki vardır. bu arada mesaja cevap versene lan (bkz: samimiyet)
ayrıca özelden kıza ergen diye saldıran kişiliksizleride kendi özelime davet ediyorum.
Tanismisligim yok.
Aklıma rihanna geldi kiwfusfuauga.
rihanna ve reyhan'ın birleşimi olan nicke sahip yazar.
küfür eden (çok itici) ve kendi nickaltını sürekli canlandıran, tahminen lise son öğrencisi.
(bkz: Harun marun kayarım ben buna)
Bir yazar.

Ayrıca abisiyim lan ben onun kolunuzu söker diğer elinize veririm.Uzayın şimdi hadi.

görsel
Abazanlarını başına doldurmuş yazar. Ne kadar çirkin bilmiyorum ama bunlar böyle kızım.

Bak ben ne yapıyorum bunlardan kurtulmak için. itici ol, herkese saldır. Ohh mis ne taciz ne rahatsızlık. Miss yane.
Acısını paylaştığım yazar.
hem çirkin,hem kezban.
Gak gız suvan doğra yazarı.
biri başlık olmak üzere 2 entry sinde belirttiğine göre çıkma teklifi reddedilmiş dişi yazar.
nice mutlu senelere demek istediğim yazar.
Doğum günü çocuğu.
dağlar kızı rihanna.