bugün

içeriğinde BiotinylGHK Hexapeptide-11, Fermente bakır ve mineraller bulunur. saç dökülmelerine karşı etkili olduğu iddia edilmektedir.
geçenlerde a101'de kampanya varmış öylesine denemek için aldım pek de beklentim yoktu açıkçası. saçlarımı kestirdikten sonra dökülmesi durdu ama bu seferde kısa olmasına alışamadım neyse saçlarım yağlı olduğu için yağlı saçlar için kullandığım tüm şampuanlar aşırı kabartıyordu saçlarımı ve bonus kafa olabiliyordum ama bu şampuan krem vs kullanmadan düz ve parlak yaptı saçlarımı kokusu güzel sayılır. saçlarım düzleştiği için mi yoksa gerçekten uzamaya başladı mı bilmiyorum ama daha bi uzun geldi gözüme.
reklamı gıcık ötesi reklamlar klasmanına girebilecek şampuan markası. kızın konuşmasına tav olmamak elde değil. yok arkadaşlarım trip atıyor bunalıma giriyorum saçımı kestiriyorum uzamıyor falan. saç kestirirken beyninden kırpılmış gibi.
Ben kullanıyorum gayet iyi.
Hem en ucuz hem en güzel kokulu sıvı saç kremini üreten marka. Üstelik bitkiselli mitkiselli.
görsel
Aşırı aşırı saç döken bir şampuan.
Saçlarımı yeniden uzatmaya karar verdim ve kozmetikçi kızın tavsiyesi ile sarmaşık özlü olanı aldım. Bir haftadan beri kullanıyorum ve gerçekten işe yarıyor. O saçlar bir zamanlar olduğu gibi omuza kadar inecek başka yolu yok.
Kelime surmedigim shampo... saç derisine eziyettir.
Saçları beslediği ve uzattığı iddia edilen şampuan markası .
Arkadaşımın tavsiyesi ile restorexin şampuanı, onarıcı bakım maskesini ve argan yağını kullandım ve artık en yakın arkadaşım oldu… Normalde de markaların tüm serisini birlikte kullanan biriyim tam etkiyi görmek için fakat restorex açık ara en iyisi çıktı ve yıllardır yeni bir şey almıyorum. Üreten dağıtan ulaştıran herkesten Allah razı olsun.
Son 8 entry bildiğiniz reklamdır. Aynı üyelerin aynı sıralamayla reklamını yaptığı diğer ürünler de aşağıdadır.

(bkz: bioxcin)
(bkz: bioblas)
(bkz: bioder)
(bkz: nutraxin)
Saadettin Kaynak'dan

Tel tel taradım zülfünü
Tellerine gül bağladım
Göğsündeki gonca gülün
Yaprağına tül bağladım
...
Saçları uzatıyorum ikinci kutu restorex bitmek üzere kesinlikle emin olarak söyleyeceğim tek şey kesinlikle kepek denen olayı kesiyor kesinlikle ve kesinlikle.. Ben yılların kepeklisi olarak clear ve head and shoulders ı düzinelerce kutu kullanmış biri olarak asla en ufak fayda görmemiş idim. Saç uzama veya dökülme vs konularına gelirsek. Ben daha ikinci kutuda henüz net olarak uzamaya faydası var yok bişey diyemiyorum. Şu an diğer bir tespitim sanki o kepek alttan alta saçı besliyordu muydu neydi çok çok ince bir seyrelme var bunu şampuana mı yormalıyım yoksa ince yapılı saçları bir de uzatarak iyice yormaya mı bunu bilemiyorum. Kepek konusunda tespitim kesinlikle emin olarak yaptığım tespittir ama..
Beni sadece fiyatı ilgilendirdiğinden geçen hafta a101 e 12.90 TL ye gelince hemen aldığım şampuan.
Kullanmak ayrıcalık çünkü farklı bir marka deniyerek çözüme ulaşmak beni mutlu etti. Saçlarımın dökülmesi kesildi. Uzadı sağlıklı saçlara kavuştum.
Okudum kadarı ile farklı görüşlere sahip çok inansan var. Burada en önemli 3 etken var. DÖKÜLME/ UZAMASI/ KOKU beni en çok mutlu eden kısmı ise dökülmenin durması ve güzel kokması...