bugün

(bkz: sevgilinin regl takvimini tutmak)
cahil değildir,utangaçtır.
bence o utancından değil söyleyemediğinden söyleyemiyordur acikcası okunusu en zor kelime diyebilirim. hatta söylemek için dile yarım salto yaptırdıktan sonra gırtlakla birlikte iteklediğiniz tükürüğü agız ceperiyle dengelemek gerekio
yeni ergen kızlarımızdır. aynı şekilde göğüsleri ilk belirgenleşmeye başlayınca da utanırlar.
yaşın ilerlemesiyel beraber utangaçlık tamamen kalkar. regl olunduğu için işten izin bile alınır, artık göğüsler saklanmak yerine daha bir ortaya çıkartılır.
kendini o an rahatsız hisseden kızdır. rahat olsundur.

- anne ben regl oldum ya!
+ ben sana regl olamazsın demedim adam olamazsın dedim!
- ebenin .mı artık!
- kız bakayım sen yanıma.
- dur hilmi hastayım zaten başım ağrıyor karnım ağrıyor agresifim.
- heaa reglisin yani.
- ayy hilmi utandırma beni..
maalesef bunu dile getirebilenlerin birtakim sifatlarla yaftalandigi bir cevrede korkan ve utanan kizdir.
ayrica (bkz: regl oldum diyemeyenler için alternatifler)
ve dogrudan ilgisi olmasa da (bkz: ilk kez regl olan kizin tokat yemesi)
haklıdır. sen istemediğin anda ereksiyon olduğunda utanmadan söylüyor musun ''lan olum ereksiyon olmuşum diye'' derler adama.
sevgiliye "belim ağrıyor", "midem ağrıyor" anlamadıysa "karnım ağrıyor" onu da anlamadıysa "anavatan kan ağlıyor" diyerekten durum ifade edilir. hala anlamadıysa boşver daha iyi.
ortalama bir türk aile kızıdır. cahil sayılmaz.
ne gerek var her yerde kendini anlatsın.işine yada ortama mani oluyorsa zaten çaktırmadan söyler. Hem koku felan bahane bence koku olayı sadece cahilliktir.Kokuyorsa o kızın kendisiyle ilgili durumdur. temiz olan insan her zaman her yerde, her koşulda temiz kokar .
(bkz: iğrenç birşeydir). Bu regl midir nedir o işte.
leş gibi kokan kızdır.
birşey demesine gerek yoktur. nasılsın tatlım dediğinizde size fırça kayıyorsa anlamamıza yeterlidir. ayrıca lütfen "hastayım" demesinler. yoksa şöyle oluyor: #10460845
erkeği tatmin edemeyecek kızı nasıl anlayabiliriz metodudr.
mahrem denen bişey vardır. uluorta konuşmak yersizdir.
olması gereken kızdır. edebiyle yaşayan kızdır. cahil sensindir. ne olacak sanki regl olmuş aman da aman gel öpüşelim östrojenin daha fazla salgılanıyor nasılsa. bu mu istediğiniz.
birde bunun utanmayan cinsi vardır ki mide bulandırır.
ortada 'regl oldum' demesini gerektirecek bir durum yoksa cahilliğine kurban olunacak kızdır.
erkeklerin anlayışsızlıkları acayip verdikleri tepkiler yüzünden saklayabilecek olan kızdır.
israr ederseniz soyler. etmeyin!
gecen sekreter rahatsiz oldugunu soyleyip izin istedi. "ne oldu?" dedim. hastaneye git filan anlatiyorum. "yok kisisel problem" filan geveliyor bu. ben bokunu cikardim tabi, "yardim ederiz soyle" diye. en sonunda bombayi patlatti. g.t olduk tabii.
s.ttigimin filiposu hep boyle yapiyor.
Sanırım bugün regl olmuş bir kız ile karşılaştım. Tavırları o kadar gıcık o kadar sinir edici ve kırıcıydı ki az daha sen regl misin kızım ?! diyordum.
Kendimi zor tuttum.
Derdim demesine ama şimdi bu kız viyaklıyacak yok şöyle terbiyesiz yok böyle sapık.
iyisi mi sen bil genede söyleme bunu yoksa dilinden kurtulamazsın.
kan birikimiyle bilgi birikimi doğru orantılı olduğu için, regl olduğunu söylemeyen kız da yüce bilgilerinden başkalarını esirgemiş oluyor. haliyle cahil konumuna düşüyor.
(bkz: olta attım demeye utanan erkek sözlük yazarı)
cahilliğin tanımını bilmeyen yazar sorunsalı.

+ neden reglim diyemiyorsun?
- ilkokul terk ondan. halbuki üniversite okusaydım herkese de derdim ben regl oldum diye. ama okutmadılar işte..

bu mudur.