bugün

Öyle güzel reddetti ki yazdıkları için teşekkür ettim. Tatlı kadın ya.
Yarabbi şükür derdim. Ne diyeyim başka...
...
görsel
görsel
görsel
(bkz: saygılarımla)
yoluma bakarım başka çare gelmez ki elden.
görsel

Bunu diyip yoluma devem ediyorum.
umuramıyormuş gibi yapmıştım.
Ben de onu reddederim napayım.
Istenmediğim yürekte gölgemi bile bırakmam.
bu konuda biraz sıkıntılı biriyim sanırım, karşımdakinin duygularından %100 emin olmadan teklif etmem...bu sebeple son 10 senedir çok ama çok az red edildim...
red edilince de efendi gibi, ısrar etmeye devam ederim...baktım anlamıyor daha çok ısrar ederim...ya benim olacaksın ya kara toprağın uleyn!!
şaka şaka...ne yapıcam, götüme baka baka giderim...
görsel
Boşa gitti zaman
görsel
görsel
arkama dönüp bakmam bile.
lan ben hiç reddedilmedim ki. teklif etmedim çünkü. hep kendiliğinden gelişti. ha pardon lan bi kere reddedildim. silmiyorum ama yukardaki yazıyı. lisede teklif etmiştim. kız da "amaan 3 tane var başımda bir de senle mi uğraşcam?" demişti. hatırladığım kadarıyla mala bağlamıştım. reddedilmekten ziyade o 3 erkek ne onu düşünmüştüm. o zamanlar anlamamıştım ama kız başından sağlam savmış beni. sgdhsg lise sonu okumamıştı zaten. evde sevgilisiyle basılmış evlendirmişler. dfsfs
Eyvallah der işime gücüme bakarım üniversitedeyken birine açılmıştım reddi yiyince kendimi spora falan vermiştim şüphesiz.. dünyanın sonu mu aq..
En son askere gitmeden bir gün önce reddedilmiştim bir erasmus partisinde ispanyol bir hanım tarafından reddedilince arsızlık yaptım

+ can i have a drink for you?
- No
+ just a one drink?
-noo
(barmen bize 2 jager shot abicim)
+ for you
- i said no!!!
+bağırma ulan amına koydumun karısı.
" git layıkını bul " derim.
adı üzerinde, kırmızılaşırım...
Yapacak bir şey yok.onumuzdeki maçlara bakarım.