bugün

Kırmamak içindir, ama tabi muhakkak ki yanlış anlaşılacağından yapılmaması gerekilir.
şu an özel bir dönemimdeyim bittiği zaman görüşelim.
Azıncaya kadardır o istek.
azgınlık dönemim geçti canım.
yedek tokmakçı bulundurma isteğidir.
işi bilen kabul eder ve kızı siklemediğini gösterir. Sonradan avucuna alacak olup reddetmenin bedelini ödetebilir.
daha fazla üzmemek için teklif edilir, reddedileceğini bilir. teklif vardır, ısrar yoktur.
sen gel şöyle yan cebimde dur . ben şuradaki popüler yavşak erkegi istiyorum . onunla sevgili olim ayrilim beni bi güzel halletsin sen zaten beni seviyon seninlede sevgili oluruz teselli zamanlarımda . ama sonra senden gene ayrılır baska bir yavsakla sevgili olurum demenin kibarcası . aksini idda eden ibne . bir kisiyi sevmiyosan ve eger o seni seviyosa konusma direk bitirilmeli aksi takdirde karşı taraf çok pis umutlanır .
O kadar iyi anlaşıyorduk ki, sevdim. Sevdi sandım. Bir gün açıldım ve arkadaş olarak seviyorum seni dedi. ilerdeki günlerde anlaşılmasıyla en yakın arkadaşından daha yakın görmüş. Arkadaş olarak devam etmekte karar kıldık, ama hiç eskisi gibi olmadı. Konuşmuyoruz da artık. Ve bu son reddediliş oldu, artık güvenemiyorum insanlarla aramda nasıl bi ilişki olduğuna. Anlayamadığım bir arkadaş kalma istediğidir.
gerizekalılıktır.

Sizi kullanırlar dostum. Kendi menfaatleri için..
"Fena çocuk değilsin azıcık dur kenarda belki ondan ayrılırsam seninlede deneriz." deme şeklidir evet var oyleleri.
sizi bir kenarda tutup iltifatlarınızı sevginizi kendi egosunu tatmin için kullanmak istiyordur. istisnalar olsa da bu böyledir.
istemem yan cebime koy isteğidir.

insanlık süregeldiğinden beridir herhalde kendilerini bahane konusunda bir update edemediler.
sizi ılık gibi görüp, bunun her yeri erkek olsa ne yazar amk demesinden dolayıdır.
Sebebini bilmediğim istek. Üstteki yorumların hepsi mantıklı olabilir . Ama ben yıllar önce sırılsıklam aşık olduğum bir ( arkadaşım diyeceğim artık ne diyeceğimi bilemedim ) arkadaşımla hala daha görüşüyorum. Ben artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının farkındayım o da farkında ama arkadaşça görüşüyoruz. Keşke reddetmeseydi de bugün daha farklı olsaydı diye düşünmekten de edemiyorum.içimden gelen gerçekten samimi şekilde bir tanım daha yapayım : gerçekten sevince insanın içini sızlatan karşı taraf isteği.
arabaları varsa birden fazla stepneleri olması muhtemel kızlardır.
şu daha ağırdır. kimse yok şuan, kimseyi istemiyorum hayatımda ama olsan sen olurdun.

açılımı : ben şuan daha iyi birini arıyorum. ama bu arada da seni her ihtimale karşı yanımda tutmalıyım. aradığım şu zamanda biri benim için ilgi gösterip beni güldürmeli. bana değer vermeli.
Aslında bu şu demek;

Hiç şansın yok, lütfen beni daha fazla yorma.
(bkz: yedege almak)
(bkz: yokluktaki giderlilik)
hali hazırda zaten vardır flörtü.
seninde giderin vardır ama diğer(ler)i şimdilik var vuruşkan gözüküyodur.
bu durumda arkadaş kalıp buddylerden birini manita yaparak arkadaş kalma arzusu değiştirilebilir.
kadınlar paylaşmayı sevmez. yedek kulübesinde bile olsanız.
Bunlar ikiye ayrılır, bir kısım gerçekten size değer veriyor ve sizi kaybetmek istemiyordur
Diğer kısım ise sizi yedek lastik envanterine eklemek dışında başka bir amaç gütmez.
Reddedilen diye okudum içimi acıttın panpa.

Ya kırmak istemiyordur, ya da ilgi orospusudur.
Hiç reddedilmediğim için bilemediğim duygudur.
yedekte bulundurup piç herif tepikleyince yeni açılım yaparım düşüncesi.
arkadaş olarak çok sevdiği ilişki anlamında o gözle bakamadığı ve sırf bu durum yüzünden kişiyi kaybetmek istemediğinden buna başvuran kızdır ama tutmaz.