bugün

Seni yedekte bekletir. Hazır olmalısın her an oyuna sokabilir.
karakteri bozuk olandır. harcanılan zamana değmez. ne istediğini kendisi de bilmez
Süründürmek istiyordur.
Sadece sikilmeyi hak eden kızdır.
Gösterip vermeyen kızın ta kendisidir. Uzak durulması gereken bir tiptir, lütfen çevremizdeki gençleri bu konuda bilgilendirelim.
orama koyma burama koy diyen kızdır.
kalbinden reddetmemiştir. başka bir şeye sinirlenmiştir. her zaman bir yerin vardır onda. arada arayıp sorabilir. şaşırmayın. onun yalnızlığı ve pişmanlığı çok daha keskindir bunu da bilin. en çok reddettiği adama ihtiyaç duyar. neden bilmiyorum ama bu iş böyle. duygu ve düşüncelerini samimiyetle söylediysen. olur öyle arada.
en sevmediğim özellik , net olamayn kızdır , eğer reddettiysen tamam yeter daha da bulaşma bana , gelip bide konuşmak istiyosan reddettikten sonra sen bir gerizekalsın , maalesef türk kızları böyle
tam bir kaşardır fazla yüz vermeyin köpek muamelesi yapın o kendiliğinden gidecektir.
(bkz: götü kaşınmak)
kışın regl olursun inşallah kızıdır.
ilgi manyağı olan kızdır. bunu çekemem ama yanımda dursun gibilerinden düşünen.
Yokluk anlarında egosunu cilalayın diye sizi yedek kulübesine davet eden kızdır.
orospu çocuğudur.
şöyle ki hani bazen diyoruz ya ulan ayrılalı bir hafta oldu hemen yenisini bulmuş diye. işte o yenisi değil aslında eskisi eskisi.
Bu ne perhiz, bu ne lahana tursusu.
kaşardır.
Yedekleme sistemi açık olan kızdır.
biçtir.
utanmazdır.

yol verin.

selamı sabahı kesin.
derin anlam aranmaması gereken hadisedir.
internette satılan ''3 ayda kadın avcısına dönüşmek'' gibi kitap türevlerinde veyahut sağda solda bulamayacağınız soruları, bu ortamda sormanız beni gerçekten güldürüyor.
genelleme yapan insanlarla ilgili genelleme yapan insanlar vardır illaki sözlükte lakin,
benim genelleme yapmadığımı o şeker isteyen hınzır ruhunuzun derinliklerinde biliyorsunuz, seslendiğim parçanız biliyor daha doğrusu.

''reddeden ama hala konuşmak isteyen kız''
bu bir soru mu?
eğer öyleyse cevabını ancak cern'de deney yapan kuantum fizikçilerinin verebileceğini düşüyor olmalısınız.
dişiler çözülmesi basit varlıklardır, fakat eğer göremiyorsan sana herşey hardcore sudoku gibi gelecektir haliyle, sende haklısın...
cevapları içinizde bir yerde bilmenize rağmen, sizin içinize zincirlediğiniz ve görmezden geldiğiniz sesi bastırıp, cevapları en son beklemeniz gereken yerden bekliyorsunuz.
ve bu gerçekten can sıkıcı sizin adınıza.
seni kadınların şifresini çözüp onları hackleyen bir kazanova yapacak o ''kutsal'' gizemlerin cevabını köpek gibi istediğini de biliyorum.
bi gün uykundan uyandığında kadınlarla karşılaşacağın her sorunun cevabını ve çözümünü bilme yetisine sahip olmayı arzuladığını da biliyorum.
ama hedefine ulaşmak için izlediğin yol gerçekten boktan, çaresizce..
arayışlar, arayışlar. kazmayı nereye vuracağını bilmeden fütursuzca yapılan definecilik eylemleri.

sorunun cevabına gelirsek;
kızlar kendisine yedek kulübesi oluştururlar, ''istemem ama yan cebime koy''

reddetmesine rağmen sana seninle konuşmak istediğini düşündürmesi, ''benim hakkımda beynin sikilene kadar düşün sonra bana taktiklerle gel, benim için ıkın, seni peşimden koşturup en sonunda evcilim yapıcam''
ne kadar çok ben demiş kodum dişisi dimi?

''şu an seni kullanabileceğim kadar iyi durumda değilsin o yüzden riskli bir yatırımsın. bana çıkar sağlayabileceğin zaman bu konuyu tekrar konuşalım''

karşınızdaki kıza göre bu türevler çoğaltılabilir. bakın genelleme yapmadım açık uç bıraktım yarramm.

ayrıca, her kızı analiz etmek için kendinizi kasarsanız vücutsal bir kabız yaşayabilirsiniz lüzumu yoktur. gören gözler kafidir. adeta neo'nun matrixteyken dünyayı kodlar şeklinde görmesi gibi.
'
muhtemelen sizi yedek listeye almış kızdır.

not : içerik okunmadı.
çok kısa; ilgi bekliyordur. yani sizden değil ama göstermiş olduğunuz ilgiden hoşlanmıştır.
Altinda yatan sebepler farkli olabilir. Sizden hoslanmadigindan degil de, zaten imkansiz oldugunu bildiginden hic baslamak istemeyebilir misal ama öte yandan da size olan ilgisinden dolayi en azindan arkadasca konusmak isteyebilir. ama genelde, evet, birlikte olacak kadar hoslanmiyordur ama egosuna iyi geliyorsunuzdur.
Onun ben ağzına tüküreyim çok ayıp ediyor.