bugün

Zor kız imajı çizmeye çalışan kızdır.
Gaza gelip reddetmiştir. ikinci teklifi bekliyordur.
Siktirsin gitsindir. Sen kalk kalbini açmayı teklif et, istemesin. Sonra da arkadaş kalalım desin. Böyleleri var mı lan gerçekten? Varsa hepsinin eli kapıya sıkışsın.
Açıktan ve tartışmasız yavşak kızdır. Cepte tutmak, daha iyisini bulamazsa öyle belki, bak o da kesin değil ha "belki" gelecek kızdır. Siktirleyin gitsin.
Sizi yedek kulübesine almış olan kızdır.
Ve emin olun o kulübede yalnız değilsinizdir...
yedekleme yapmak isteyendir. nasılsa elimde var ben zorlara gidip bi geleyim diyen kızdır.

kaçın abi kaçın onlardan.
yedekte bekletmeyi seven kızdır hatta how i met your mother da 5 sezon 16 bölümde bunun konusu işlenmiştir.
- hayır olmaz...ee nasıl gidiyo napıyosun?
Şimdilik seni istemem ama zor durumlar için yedegimsin.
Belki böyle üzüleceğinizi düşünmemiştir, belki insan olarak sizi seviyordur, belki gerçekten iyi niyetlidir bilmiyorum ama düşünüyorum da haklısınız bahanesi yok sanki.
stepne olarak kullanacak olan kızdır.
keyfinin yerinde yahut yerlerde olduğu bir anda verecek olan kızdır.
eğer aşıksan ve reddedildiysen görmek bile acı verir konuşmayı geçtim bak.
aynn beni anlatmıș.
boşluktadır. canı sıkkındır. sizi istemiyordur ama konuşacak kimsesi yoktur.
Vicdan sahibi değildir boş vakitlerinde muhtemelen part time orusbuluk yapıyordur.
Seven kizdir. O iliski hallac hamuruna doner.
Ya arkadaşlığını istiyordur yada çıkarı vardır .
egosunu şişirmek istiyordur. Sizinle olmak istemiyordur ama ilginizi de kaybetmek istemiyordur. istemem yan cebime koy diyordur.
size cebinde en güzel yeri ayırmıştır.
başta seni çok kendime yakıştıramamıştım ama sonra senden daha iyi seçenek bulamadım e hadi deneyelim o zaman demek isteyen kızdır.
Arada başka erkeklerle görüştüğüne eminseniz tekmeyi basın. Tabi yedek olmaya razıysanız o ayrı.
Ehehue inş cnm yhaa dedirten başlıktır.

Edit: cidden inşallah be!
Kezban skillidir.
muhtemelen ego tatmini sağlamak için karşısındakinin hissettiklerini bile umursamayacak kadar narsist kişilik bozukluğundan muzdarip bir kişidir. kadını erkeği de olmaz, hastadır yani sonuç olarak.