bugün

içinde boğa spermi olduğu söylenen enerji içeceği.
arkasında yoğuk aktivite sırasında veya sonrasında tüketilmemesi gerektiği yazdığı söylenen içecek. webber ve vettelin içinde bulunduğu f1 takımı.
1987'de üretimine başlanan enerji içeceği. sebastian vettel ve mark webber'in f1'deki takımı.
red bull "kanat"landırır.

görsel
kotu etkileri vardir.
mesela bunu ictigimde ustume bi enerji dogru, biraz pozitif oluyorum
fakat kalbim bi tuhaf.
carpinti desem degil. agri desem degil. ne biliyim sacma sapan bisey.
final zamanlarının resmi içecek sponsorudur. bir etkisi var mıdır, yok mudur bilmiyorum ama içtikçe bağımlılık yarattığını düşünüyorum. tadı benzerlerine göre (shark, burn, monster vs) daha iyidir.
3 tane içtikten sonra uyku muyku bırakmayan meret.
Herşeye sponsor olan firma . Ama etkinlikleri iyi mi iyi ve gayyet iyi hakkını yememek lazım .

Edit:bu arada redbull ve türevlerini hiç içmedim . Tabi 1-2 istisna var .
vodkaya en çok yakışandır .
insanı yorgun olduğu halde uyutmayan bir içecektir.
taklitlerine hiç benzemeyen içecek türüdür.
kampüslerde güzel kızlara bildiğin bozulmuş ürün dağıttırıyorlar.
bunlar tuzak almayın.
bir erkekte almadan geçsin ama yok alıyorlar.
kızlar pür makyaj olmasa alırlar mı inan şüpheliyim sözlük.
yanına absolut gelince çok güzel oluyor.
en buyuk kanka.
harika biseysin sen ya.
Diğer enerji içeceklerine nazaran daha pahalli olan ama fiyatının hakkıni veren daha çok spor dallarında yaptığı sponsorlukla tanılan marka.
snuff i da vardir bunun.
Soguk icilmedigi zaman bir guzelligi olmayan, tadi ayicikli jelibon gibi olan ve bünyemi dinc etmek yerine daha da uyutan icecek. Severek iciyorum.
hiçbir zaman kaçırmadığım enfes ve eğlenceli aktivite, bu senede inşallah kaçırmadan orada olacağım.*
kanımca en sağlam sponsorluk yapan içecek markasıdır. zira yaratıcılık ve spor üzerine kurgulanmış reklamları gayet başarılı yapmaktadırlar. misal;

http://www.youtube.com/watch?v=Sv3xVOs7_No
Avusturya malı enerji içeceği. Sponsorluk konusunda hemen hemen bütün spor dallarında adı geçer. Çok nadiren içtiğim içecek lakin bugün içmeden önce düşündüm sabah , akşam 1000 mg antibiyotik içiyorum 2 gündür acaba vücuda ne etkisi var. içtim ve hiçbir zararını görmedim.
işe yarayıp yaramadığı konusunda farklı görüşlerin olduğu enerji içeceği.

Enerji veriyor mu hakikaten? Perişan haldeyim, tek umudum bu içecek..
Red bull kanatlandirirr adli slogamiyla reklamlariyla ve acayip guzel tadiyla bol bol icilmesi gerekendir. tabi fazlasi zarar, kalp ritmini bozabiliyormus. uyku kacirir dediler. ictik sinav haftasi. bir sey olmadi uyudum yine. kahve iyidir.
sırf ekstrem sporlara sponsor olduğu için daha pahalı olsa da aldığım enerji içeceği.
evrimsel bir reklam yapmıştır.

sansür gelebilir. başbakanın yorumu merak konusu.

not: videoyu ekleyen bogakadini3515d'a çok teşekkürler.
http://m.youtube.com/watc...2Fwatch%3Fv%3DKw_uQUQLhwI