bugün

An itibariyle Ak Parti genel başkanı olan lider. Yine an itibariyle fetöyle mücadelede en yakınımız bile olsa gözünün yaşına bakmamalıyız diyor. Ancak kavurmacı dışarda, ak partide bir tane bile fetöcü yok. Hadi ak partiyi geçtim 550 milletvekilinden bir tane bile fetöcü çıkmış değiş an itibariyle.

Ayrıca biz bunlar ihanet şebekesi bunlara giden vatandaşlarımıza zamanında bunlarla ilişkiniz kesin dedim. Kesenler kurtuldu, kesmeyenler ihanet şebeksinden sayılıp devletten temizleniyor diyor.

Peki ya Reis ihanet ne zaman ayyuka çıktı. 17 Aralık 2013 değil mi ? Hadi bende diyorum ki 7 şubat 2012 mit kriziyle diyorum. 7 Şubattan sonrasına istediğini yap, ancak 2009 yılında fetönün okullarında öğretmenlik yapıp daha sonra 2010 yılında devlete atanan öğretmenler neden ihraç edildi.
Bu herife hala itibar ediyorlar ya allah akil fikir versin onlara.
Fetö ye selam verenler bile sorguya alinirken recep tayyip e ucu dokunmamasi cok enterasan olmakla birlikte adil degil.
islam'ın arkasına sığınıp müslüman kardeşliği bahanesiyle suriyeli mültecileri ülke sınırları içerisine alan ve tasması kopmuş köpek gibi her tarafa dağılmalarına ve türk vatandaşlarının bir kısmının huzurunun bozulmasına vesile olan, eski liderlerin sıçıp sıvadığı sağlık, eğitim(teknoloji bakımından) hizmetlerinde yaptıklarıyla sevilen fakat ekonomideki batık durumumuza neden olan liderdir.
kendisi farklı, çevirmeni farklı şeyler söyleyen dünya lidehahahahaha.
görsel
artık şunu atatürkle kıyaslamasanız yazarlar.
ayıp oluyor.
* görsel
bu aralar hiç çılgın proje açıklamayan Akp genel başkanı.
gelmiş geçmiş en büyük tetöcü! (maksat enselenmemek küçük çakallığımı çaktınız siz)
görsel
siyaset ile ikiyüzlülüğü karistiran aptal ve cahillerce sevilmez takdir edilmez. adam mükemmel bir siyasetçi. hangi ülkeye koysan bi şekilde seçilir yani.
görsel
dun ciddi ciddi ruyama girmiş kişi. ruyamda savas gibi bişey vardı terorist saldırısına ugradık iki kez vuruldum ama ölmedim biçok ölen oldu geldi yanıma aferim git çatış öldür iyiki bugun seni asker olarak secmişim vs dedi. sakalastık kaçtı gitti beni cepheye sürdü. hayır olsun inşallah.
görsel
Bugün ensar vakfı'nda konuşmuştur.
görsel

bu fotoğrafa iyi bakın ve hafızalarınızda tutun.
çocuklara taciz yapılan, tecavüz edilen bir vakfın toplantısına katılan, onlara sahip çıkan birisin artık sen.
ne yazık ki cumhurbaşkanısın ama "sayın" değilsin.
o yüzden artık sana "sayın cumhurbaşkanı" diye hitap etmeyeceğim.

yazıklar olsun...
keşke gerçek yüzünü gösterse bi samimi olsa da ondan sonra yalakaları ötmeye devam etse. etrafımdakiler abartıyorsun dese de türkiye için bir karanlıktır kendisi. er yada geç herkes çözecektir.
" Atalarımız Erdoğan a oy vermeyen yüzde 47 nin kıçının, başının açılması ve içki içip hovardalık yapması için hiç ölmediler"

Türkiye cumhuriyetinin cumhurbaşkanıdır.
Kendisinin iktidarı tamamen ekonomik gerekçelerle olmuştur. Ülkenin girdiği ekonomik buhranda halk kendisine son çare olarak tutunmuş o da güveni boşa çıkarmamıştı.

Son beş yıldır durum tamamen tersine döndü. Sürekli hazırdan tüketmektedir. Dış politika ve iç politikadaki şovenist tutumlarının faturası çok ağır oldu bu ülke için. Doların son bir yılda 1 tl değer kazanması ve alım gücümüzün hepi topu altı ayda %30 azalması bunun göstergesidir. Acı olanı alım gücümüz daha da düşmektedir. Toplanan vergilerin saçma sapan sektörlere finans desteği olarak kullanılması, ucuz krediler dağıtılarak bankaların mevduat yapısının sarsılması halkın omuzlarindaki vergi yükünü daha da artırıyor. (2001 krizine ne kadar çok benziyor değil mi!)

Peki nereye kadar böyle gidebilir? Tabiki halkin tahammül sınırına kadar. Ekonomik buhranla gelen, ekonomik buhranla gider.

Şuanki mevcut düzen, haysiyetsiz fetöcülerin yaptığı darbe bahane edilerek tek sesliliğe dönüştü. Akp ve Erdoğan, devletin sahibi benim havasına büründüler. O makamların Emanetçisi olduklarını unutuyorlar.

Kimse dillendirmiyor. Erdoğan 7 Haziran'da iktidarı kaybedince, pkk ile çatışmasızlığa son verdi. Bu bir tesadüf mü? Sonrası bildiginiz gibi kaos ortamında seçim. Halk, kaosdan çıkmak için devlet mi? pkk mı? ikileminde kalıp Erdoğan'ı tekrar iktidar yapmak zorunda kaldı. üç ayda Erdoğan hakkındaki fikir değişikliğinin başka bir açıklaması var mı?

reel politikayı bir kenara koyan Erdoğan, 2019 seçimlerinde süpriz yaşayabilir. Erdoğan'ın ekmeğine yağ süren Hamaset, bütün medyayı sarmış durumda. Muhalif olmayan, uzun yıllar Erdoğan'ı destekleyen biri olarak doğru haber için odatv, diken.com.tr vs. muhalifleri takip etmek zorunda bırakan bir düzen mevcut şu an.

Damadını fetö soruçturmalarından kurtarabilen ibb başkanı var ortada. Peki bu ayrımcılık neden? Hani fetö için en yakınınızdakine dahi acımayacaktınız? Oldu mu şimdi bu!?

Sadete gelirsem artık, Erdoğan milli duygulara oynayarak iktidar süresini uzatmaya çalışıyor. Reel polikaya geri dönüşü ufukta gözükmüyor.
Gezi'de "Destan yazdılar" dediği polisler FETÖ'cü çıkmıştır.

http://www.gercekgundem.c...-fetocu-cikti-276745h.htm
Ama yol yaptı :(
15 yılda zorla ülkeyi karanlığa gömmeyi başarmıştır. üstüne basıp geçtiği, akıl hastası ettiği milyonlarca insanı umursamaz hatta bunu iyi bir şey sanar.
Başkomutanım, canım, mücahitlerin lideri, her şeyim... Hadi eyv.
uyumadan önce yüksek megapikselli 3-4 resmine bakarak uyuduğum büyük lider.

uykularımda bile huzurluyum artık.