bugün

türkiye cumhuriyetini kendisinin vatandaşlarını da marabaları zanneden zat.

atatürk bile ''benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır..." demişken. cumhur başkanı rte ben gidersem türkiye yıkılır diyor. nasıl biri olduğuna siz karar verin artık.
manevi babaları.

şeytan yar ve yardımcısı olsun ameno.

hayırlı pazartesileri maestro.
şizofreni olduğuna inandığım, cehennemde bile karşılaşmak istemediğim, götü göklere kaldırılan şahıs.
not: o göt gökten inecek!
Son zamanlarda kürtlere karşı biraz sert davrandığı için bir vatandaş olarak kendisine karşı biraz sitemkarım ama iktidarı döneminde Kürt halkının milli bilincinin uyanması adına yapmış olduğu şeyleri de görmemezlikten gelmek nankörlük olur.
sayın cumhurbaşkanımız ne yapacağını iyi bilir. açık ve net.
"kimse bizim sabrımızı sınamasın", "devlet yönetmeyi de sizden öğrenecek değiliz" öğrenseydin keşke be sn. cumhurbaşkanım, öğrenseydin de bu kadar masum insan ölmeseydi. ya da şu sınanan sabır bir taşsaydı da öfkemiz düşseydi başlarından aşağı. ne yapalım el mahkum. bekliyoruz...
Sen nasil bir insansin? Kendi cikarlarin ugruna nasil ulkenin anasini sikebiliyorsun. Hayir anlamadigim arkandan gelenler. Bu kadar kor nasil olunabilir?

Dilerim bir gun tam senin uzerinde patlar bu bombalar.
eski tc başbakanı. şimdinin cumhurbaşkanı. halk tarafından seçilen ilk cumhurbaşkanı.
birazdan canlı yayına çıkıp " birlik olma zamanıdır, yol yaptık, köprü yaptık, ülkemize karşı yapılmış bir saldırıdır, hastane yaptık, millet, millet milet, %50, %50, başkanlık, hain pkk, millet, millet, halkımız, eyy hdp" diyecektir.
ite köpeğe yedirmeyeceğimiz büyük insan, reis-i cumhur.
Egolari uğruna Türkiye yı harcayan acımasız insan. Tarih kitapları senin yaptıklarını kanlı ellerini yazacak. Kimse dua ile değil küfürlerle anacak seni.
göt kıllarını isminin altına toplayan zat. ulan ülke ne halde, siz hala yalayıcılık yapıyorsunuz. beyninizi ...keyim sizin tamam mı? olmayan beyninizi.
şöyle bir konuda kendisine savaş açılmış lider:

''Cemil Bayık Times'a konuştu: Erdoğan'ı ve AKP'yi devirmek istiyoruz''
http://www.bbc.com/turkce...3/160315_times_cemilbayik
reis sizinkiler youtube'u engellemiş, ferhat göçer dinleyemiyoruz. bi el atıver...
hem türklerin hem kürtlerin babası. benim atam mustafa kemal değil işte bu büyük adamdır. dik dur eğilme, bu halk seninle sayın başkanım! açık ve net.
+nasılsınız cumhurbaşkanım ?

-iyilik sizler nasılsınız ?

+anlamıyorum ki o kadar beddua nereye gidiyor.

soyun kurusun.
- yolun yolumuzdur, reis.
Su an olaylardan sonra Istifa etse ve 1 yil sonra baskanlik secimi olsa %70le falan secilir.

Bizim halk magdurlari sever.
Liderler karakterli olur bu karaktersiz olan sözde liderlerden.
o ancak cebini doldursun. oğlunu,damadını arkalasın. gazetecilerle uğraşsın. tayyip efendi bu ülkede son 1 haftada kaç kişi hayatını kaybetti biliyor musun? hemde sizin ihmalkarlığınız yüzünden. bence diktatörlük taslayacağınıza biraz ülkeyle ilgilenin. lafla peynir gemisi yürümüyor.
görsel
görsel
görsel
--spoiler--
"çocukken her akşam yatmadan önce tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. bir gün tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."
--spoiler--
Sayın cumhurbaşkanım ızdır. Allah ömrünü uzun etsin.
teröre teslim olmayacağız diyor alt yazıda galatasaray-fenerbahçe maçının iptal olduğu yazıyor.

şaka gibi ülke arkadaş.
kimse farketmemiş ama kendisi türkiye deki en şanslı kayınpederlerdendir belki. adam kızlarını en iyi yerlere verdi *

dışarıdan gözüken maddi açıdan tabi:)