bugün

açık söylüyorum...

hırsızdır..

bütün sülalesi 20 yılda bu kadar zenginleşen bir adam hırsızdır...

dünyada belediye başkanlığının ardından başbakan olup 400-500 bin dolar peşinatla krediye girip gemi alan başka bir siyasetçi olduğunu da sanmıyorum. başbakan maaşına gemi kredisi verecek bir banka da dünya üzerinde yoktur sanırım.

kendisi bu video da hem hırsız olduğunu itiraf etmiş hem de gemiciklerini yolsuzlukla aldığını "bulabilirseniz alın" diyerek itiraf etmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=IWZ2kl3KQ78

obama, merkel, macron falan bulamamış demek. yazık..
kılışdardan daha atatürkçüdür.
Suni rüzgarlar nedir abijim? Bize okulda öğretilmedi poyraz ve karayeli biliyorum ben. Meltem vardı bir de.

Dolar 1.80 olduğundan beri geçmedi nasıl bir suni rüzgarsa...
Büyük liderdir, Moğollarin, yedi duvelin birleşip türklere yapamadığını yapmıştır. Cehennemde ateşin bol olur inşallah.
dayımızın söylediğine göre gemiciklerini "bulabilirseniz alın" diyerek itiraf etmiştir. üstün zekalı muhalif yorumu bu kadar oluyor işte ne yapalım.

t: türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı.
Boştur bomboş zattır!
görsel
Adam gitse herşey beleş olacak zanneden dangalaklar var bu ülkede.
görsel
Kursun atıp kursun yemek isteyen arkadaşlar için ikisi bir arada.

Tanım: eski belediye başkanı.
Uğruna kurşun sıkıp kurşun yermiş yazarın biri. Kafana sık Ozaman amk
aktif siyasetçiler arasındaki en akıllı adamdır.

kendisini sevmem ve desteklemem.

objektif olarak baktığım zaman; kemal kılıçdaroğlu, meral akşener ve Devlet Bahçeli bu adamın yanında kara kafa keko kalıyorlar.
2013 yılında beri ekonomimiz küçülmektedir. bunun sebebi reisimiz değilse nedir ?

t: ekonomi, onun döneminde birazcık yükseltti, 2013 yılına kadar arttırdı. *
ondan sonra kat kat batırdı, hala da batmaktadır. 2013 den beri küçülmekteyiz.
buzdolabına oldukça değer vermektedir. hatta onlan ilgili silah bile yapıyormuş.
(bkz: buzdolabıatar)
sığındığı cümle ''artık her evin buzdolabı var'' dır. ancak buzdolapların işi boştur. **
bir iki artısı var diye, tonlarca eksi görmemezlikten gelinemez.

artıdan kastım, başörtü ile çalışabilme imkanı...
Doldurulamayan buzdolaplari yüzünden koltuğu kaybedecektir.
Kendisine verilen emirleri ve görevleri başarı ile yapmanın huzuru ve mutluluğu ile kalan ömrünü tıpkı kenan evren gibi bir eli yağda bir eli balda geçirecektir.
En büyük yanlışı garantili köprü,otoyol,havalimanı ve hastane yapmasıdır.ulkenin 25 yılı ipotek altına alındı.ustelik anlasmazlik halinde ingiltere mahkemeleri yetkilidir.
(bkz: üstüninsan)
tam tüccar. bir yüzükle yola çıktı şimdi sarayları var.
2002 de doğan nesil çok şanssız.gun yüzü görmediler.
"100 yıl önce Türkiye'yi ince bir siyasetle güneyindeki enerji kaynaklarının dışında bırakanlar Doğu Akdeniz'de bunu başaramayacaklardır."
Reis o kadar haklısın ki...
ünüversite diploması olmayan bizim mahalle bakkalı ile aynı eğitim seviyesinde olan şahıs.
Son 5-6 senedir Yandaşlarıyla ruhani Ve soyut şeylerle ilerliyOr. Ölmek, öldürmek, din, hilafet, lanet vesairi, tabanındaki bir kısım yığından başka kimseyi ilgilendirmeyecek, modern dünya gerçekleri ve siyasetiyle ilgisi olmayan şeyler. Ülkeye somut herhangi bir katkısı kalmadı. istese yapar ama içinden gelmiyor gibi bir hali var. Kendisini de bizi de tüketti.

Bence artık bayrağı yenilere bırakmalı. Türkiye bu hali haketmiyor. Böyle bir hal ancak sürekli savaşan ülkelerde olur.

ideasındaki türkiye, türkiye’nin aslı değil. Bünye artık kabul etmediği için başarısız oluyor. Çünkü desteğini aldığı halk verilmesi gereken şansı fazla fazla verdi, şans da taviz evresine çoktan geçti.
playstation 4 kaplaması çıkmış olan reisimiz.
(bkz: ps4 rte sticker seti)
görsel
ERDOĞAN OLMAK
Önce zalime diz çöktürüp,
Sonra hesap sormaktır.
ikisinin de peşini bırakmamaktır.
bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağımızı tahmin ediyor ve buna inanıyorum. ya allah bismillah.