bugün

(bkz: ingilizceyi sizden öğrenecek değiliz)
mecbur olmayan durumdur... şart olmayan ve karşısındakilerin türkçe öğrenmesine teşvik eden bir tutumdur ayrıca.
'' one minute olmaz one minute'' cümlesi ile doğruladığım önermedir.
bence dış politaka açısından bakarsak gayet normal bir durum bir ülke ile diplomatik ilişkiler esnasında o ülkenin dili ile konuşmak o ülkenin üstünlüğünü kabul etmek demektir

daha önce israil veya rus devlet başkanlarının ingilizce konuştuğunu görmedim ve göremezsiniz.
kompleks yığını ingiliz bebelerini ağlatır. ''sin iniç yillik bişbikinsin nisi bilmizsin''.

yav he he.
ingilizce bilseydim yanak okşarken ne diyecektim.
dünya lideri denilen kişinin ingilizce bilmemesidir. ben bu konu hakkında eleştirebilirim. çünkü ileri seviyede biliyorum. zaten mesleğim turizm.

ama bu adama methiyeler dizen insanımız bu kişinin bizi dünyaya rezil etmesine ses etmezler.

eskiden neredeyse tüm liderler bilirken gelecekte daha bilgili olmaları gerekirken biz tersine gidiyoruz.

bu adamın önemli bir meseleyi ne derece anlatabilecek? tercümanla olacaksa ne derece güvenilir olacak. hadi hepsini siktir et.

ulan hiç mi sınırlama yok şu ülkede, belirli bir okul seviyesi aranmıyor??
yanlıştır. cumhurbaşkanlığı ingilizcesi bilmektedir.

(bkz: white sea)
(bkz: one minutes)
(bkz: siz how are you)
(bkz: next year inşallah i am going to bosna)
Zaten bildiği şey sayısı sınırlı olduğundan çok ta önemsenmemektedir.
Bilmesine gerek yoktur. Kendisi avustralya'nın değil türkiye'nin cumhurbaşkanıdır. Türkçe bilmesi yeterlidir.

Not: ülkücüyüm.
doğru olmayan beyandır.

(bkz: one minute)
gece gece güldürmüştür.

http://www.youtube.com/watch?v=eFWEM2sLSbM
hav ar yu he! hav ar yu?
yazacağımın aynısı bir üstte yazılmış olduğundan halkı galeyana getirmekten başka pek bir şey bilmemesi ile paralellik taşıyandır.
ilk diplomasının olmamasını sorgulamanız gerekirdi.
Belki vardır ve görünmezlik peleriniyle korunuyordur.
Söylese bunu yersiniz.
diploması olmayan birisinden çok şey bekliyorsunuz sayın yazar.
Bilmediği için çok mutlu olmalıyız.

Bi düşünsene bi de ingilizce “ey Amerika” falan...
Hav ar yu?
Van minüt .
yandasları turkce bile bilmiyor mesela ; reyiz ve arabça liğder.

saygılar
(bkz: van minit)..........
(bkz: trump ın türkçe bilmemesi)
ilkokulda o yıllarda ingilizce öğretilmemesinden kaynaklanır. Kendileri LiSE terk ilkokul mezunudur.
zamanında ingilizce bileni de gördük, başkanı karşısında el pençe divan duruyordu.
Bilse nolacak Avrupa kapısında sırayamı girecek.
görsel
vat vuç yu prefer language
Rezilliktir.
biliyoo

ama

bilmiyomuş gibi yabıyoo

loaznın gizli matteleri var da ondan.