bugün

(bkz: ay kalbimi aldırdım çok rahatım)
recep tayyip erdoğan ı sevmeyeneleri anlayamayanları anlayamamak. sevmiyorum.
sevemiyorum, sevemiyorum, sevemiyorum. sevmekten ziyade her gördüğümde, sesini her duyduğumda iğreniyorum. daha ne söyleyebilirim. var mı daha ötesi.
üzülmemek gerektiren durumdur. tıp her şeye çare bulmuştur. korkmayınız, geçecektir..
buyrunuz şöyle oturunuz, sizi müşteri hizmetlerine bağlayacağız.
(bkz: hani bize am)
başlığı açan yazarın, başlıkta anlayamadığını belirttiği durum için, cengiz özakıncı'nın dili gayet sade, anlatımı herkesimden insanın rahatlıkla anlayabileceği düzeyde, yurt içi ve yurt dışı tarihi bilgi ve belgelerin oldukları gibi hiç dokunulmadan içerisine koyulmasıyla iddia edilenlerin kanıtlandığı, yoruma çok fazla yer bırakmayan "türkiye'nin siyasi intiharı ve yeni osmanlı tuzağı" kitabını en azından bir kez okumasının elzem olduğunun görülmesidir.
bu kişinin beyni olmadığı için, 1950li yıllardan beri içine edilen güzel ülkemin şu son 10 yılda daha da içine edilmesi durumunu göremez, algılayamaz aksine türkiye cumhuriyeti nin en aydın, en parlak yıllarını yaşadığını savunur. haliyle bu duruma sokanın sevilmeme nedenini de algılaması zordur. acaba neden her allahın günü bu insana bir kamyon küfür ediliyor? götümüzden kan aldığı için mi lan yoksa?
gerçekten mana verilemeyen bir durumdur.
yüzyılın liderini nasıl sevmezsiniz lan?
ortadoğu ondan sorulur, ab-d el pençe divan,
daha ne istiyorsunuz?
asgari ücrete de zam geldi?
atatürk döneminde ne kadardı asagari ücret ha?
(bkz: Uzun adam)

Adam bu ülkeye fazla!!!
modern olcaz ayağına kendimizi kaybediyoruz aslımıza donmemiz lazim
bir kaç gün fazla yaşamak için itaat etti.

şuanda yönetimde kimler varsa itaat etti. görünen o ki bir muhsin yazıcıoğlu itaat etmedi. onuda suikaste kurban götürdüler. olaya kaza süsü verip olayın üstünü örtüler.
"anlayabilecek kapasite olsa zaten sende sevmezdin" düşüncesini akla düşüren mevzudur. niye seveyim nesini seveyim ?

her gün onlarca şehit veriliyor onlarca / yüzlerce çocuk babasız, kadın kocasız, ana-baba evlatsız kalıyor. hırsızlık suç olmaktan çıkmış çalmayana enayi denmeye başlanmış. tecavüz almış yürümüş iş çocuklara kadar gelmiş ve tecavüzün kaynağı olan kurumu koruyup kolluyor. ailede bir tane elle tutulur insan yok her birisi hak görüyor kendisine götürülen kamyon kamyon paraları. yenilen onca kul hakkı koşulan onca şirk cabası. ülkenin kurucusuna ve yanında savaşırken toprağa düşmüş atalara en ufak bir saygısı yok. bayrağın değerini düşürdü, dinimizin değerini düşürdü, cumhuriyetin değerini düşürdü.

şimdi bana öyle bir şey söyle ki tüm bu eksileri görmezden geleyim sevmeye başlayayım hadi..
köyün muhtarını galaktik imparatorluğun büyük hükümdarı zannetmek.
Bu adamı sevmeyen ülkesini seviyordur kesin olmasa da bir olasılık var.

Ama tam tersi mümkün değil malesef, bu yüzden olmasın sakın?

Ülkeyi savaş alanına çeviren birileri yol yapmış köprü yapmış gözü görür mü artık insanın.
kafa yormadığı için anlayamazlar. tabi kafa yormadığı içinde recep tayyip erdoğan a riayet ederler.
Erdoğan muhalifleri şu ülkedekı tek dikili taşlarını göstersin, hizmetlerini, projelerini, ülkenin Erdoğan'dan önce bundan iyi olduğunu bizde " ssk batakçısına, kasetçiye " oy verenlim.

Bu şahıslara her zaman şunu yazmama rağmen cevap gelmedi. AKP öncesi ekonomik iklim % 80 enflasyon ve % 80 faiz di. Ülke milli geliri 200 milyar dolardı. E bu iklimde isterse 2 trilyon dolar olsun. Para hepten faize ve enflasyona gidiyor.

Ayrıca kürt sorunu rejimin sorunudur. 80 darbesiyle alevlendırılmıstır. PKK bu güne kadar 46 yıl içinde 50 bin kişiyi şehit etmiştir. AKP 14 yıldır iktidarda artık süper zekanızla hangi hukumetler zamanında daha çok şehit olduğunu öğrenirsiniz.

Diğer taraftan çocuk istismarı yıllardır okullarda izlenmektedir. E onlara niye ses çıkartıyorsunuz? Yoksa okuldaki çocuğun ırzı, namusu şerefi yokmu?

Bana 90 yıllık tarih boyunca devletin kendi ürettiği bir silah yada teknolojiyi gösterin. AKP iktidarı öncesi olsun. Sonra onunla akp dönemini karsılastırın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar