bugün

her seferinde gülerek izlediğim filmdir.
Bana göre Recep ivedik 6 da çok zorlama olmuş ve diğer 5 filmin toplama esprilerinden ibaret.
Bu film çok aceleye gelmiş gibi.
Sansür olmasa cok Iyi de bunada şükür.
an itibariyle tv8'de yayınlanmaktadır. pek güldürmüyor ama yinede idare eder.
birazdan ilk kez tv 8 de hadi ekran başına.
2017'de en çok izlenen filmler için araştırma yaptığım esnada yabancı bir sitede paylaşılan içerik dikkatimi çekti. yıl içinde en çok izlenen filmleri avrupa kıtası'nın olduğu haritaya ülke ülke yerleştirmişler. diğer ülkelerde star wars, karayip korsanları, fast and furious gibi filmler top 1 iken, bizim ülkemizde "recep ivedik" gibi vasat bir film top 1'de yer almış. harita, "ülkelere göre iq seviyesi" tadında. sürekli olarak "böhöhöytt" yapan tiplemenin nesi komik geliyor insanlara anlamış değilim.

http://mapuniversal.com/2018/01/27/5151/
ilk üç günde 1.646.846 kişi izlemiş. Yani bu kadar salak aramızda dolaşıyor bilginize.
türkiye topraklarında çekilen en gereksiz yapımlardan biri. bu serinin varlığı halka hakarettir.
az önce izlediğim film. bu film için sinemaya gitmem,para kazanmayı hak edecek bir şey uretmiyorlar diye gitmemistim ama millet gülüyor,egleniyor sonuçta diyip gidenleri yargilamadim,sosyal medyada cahil insanların gittigi film tarzında elestirileri de çok ağır buluyordum.bu gece fikrim değişti,yine de milleti bayağı görerek yargilamayayim ama bu nedir ya allah askina,böyle basit,saçmalıklarla dolu film mi olur ?
bir şeyler yapmaya çalışırsın,konu olur,mesaj olur,filmini bir zemine oturtmaya çalışırsın ama hiçbirine ulasamaz,kötü bir filmle kalırsın anlarım yine,bir seyler yapmak istemis belli derim en azından. fakat recep ivedikte öyle bir dert yok,klişe sahneler,her filminde tekrarlanan bayagiliklar bu filmde bir de baştan sona battal gazi filmleri gibi ben türk'üm,hepiniz ben tek seklinde saçma bir boburlenme,ırkını dev aynasında görme düşüncesiyle yansıtılmış,ortadirek şaban'daki her dalda rekortmen olan erkan'ın yerini recep ivedik tutmuş. ortadirek şaban'da kemal sunal gibi bir usta vardı en azından ve o donemdeki filmlerde kalite cok yüksek seviyelerde degildi.
diğer recep ivedik filmleri gibi bir şey anlatma amacı olmayan ( böyle bir iddiası olduğunu sanmıyorum) ama seyrederken güldüğünüz bir film. içimizde saklayıp ortaya çıkaramadığımız öküzle yüzleştiriyor. az önce seyrettim kendimi bir şey kaybetmiş gibi hissetmiyorum. güldüm bu yeterli.
her sene cannes film festivalinde boy gösteren uludağ sözlük yazarları tarafından beğenilmeyen film.
acaba hangi türk filmini beğenecekler merak ediyorum. güzel, komik bir filmdir efendim. izlenmesi tavsiye edilir.
diğer serileri gibi güzel film.
tipik bir akabeli görüntüsü.
Madem kimse beğenmiyor bu filmi kim izledi sorusunu akıllara getirdi.
Buna gülen maldır.
Beş haftada 6 milyon 666 salakla pardon izleyiciyle rekor kırmış film.
6 hafta box office'te birinci kalan film. korkudan karşısına film koyamıyorlar.
sinema çekimini malum ortamlarda bulmak mümkündür.
imdb puanı 3.4.

Bir diğer berbat komedi filmi reis'ten yukarıda yine de.
Bu hafta 3. Kez izlemeye gideceğim efsane. Evet.
recep ile yunanlı elemanın sahneye çıkıp yarıştığı sahnede, arka planda onları izleyen iki tane alman çocuktan bir tanesi sahne boyunca kameraya bakıp penisini okşayıp oynadı. subliminal mesajın dibine vurdular.
giden herkesin çok komikti çok güldüm dediği film. şimdi merak ediyorum ama biraz da utanıyorum recep ivedik'i sinemada izlemeye onun için bilet almaya. bir de sinema salonunda tanıdık biri çıkarsa yüzümü saklarım.
göğüs kılı, osuruk, ayak parmağı yalamak, kusmak...

yapacağın komediye tüküreyim şahan abi ama sana kızmıyorum. Film bu kadar izlendiğine göre halkın komedi kapasitesi bu.
hığ hığ çoh komih yav .