bugün

fragmanında köpekbalığı ile mücadelesi dışında gamzelerimi belirtmediğim filmdir. yani gülmedim.
şahan efendi basbakanin tombişi olduğunu gururla anlatıp, gezi olaylarinda ölen insanların değil de polisin yaninda yer alan biri olduğu için kendi capimda protesto edip izlemeyecegim filmdir.

elbette bi gişeyi etkilemeyecek yani şahanı maddi zarara uğratmayacak ama vicdanimin rahat etmesini sağlayacak.
hepiniz izliyorsunuz be, hepiniz.
Hakkinda ilginc yorumlarin dondugu film .
ilk 3 filmin tadını vermese de komikti.
akp ye para kazandırmaktansa izlemem daha iyi. poktan film.
her filmde tadı kayboluyor tabiki 1. filmin tadını vermesede izleyip göreceğiz.
recep ivedik 1'den sonrasını çekmemesi şahan gökbakarın sıçıp sıvadığı 4. filmi.
tadında bırak işte, neden zorluyosun be adam?

gerçekten süper mizah yani tam gülünecek şeyler.
biraz borat çakması olarak görüyorum, hareketler falan.
dün gidilen.

korkunç bir izdiham vardı neredeyse eziliyorduk filme girmeden. enteresan olan her yaş grubundan insan vardı. yaşlısı-çocuğu gelmiş filme.

recep ivedik survivor'a katılsa ne olur? ana konu bu. kağıt üzerinde ''of of neler neler olur kim bilir'' diyerek yüksek beklentilerle giriyorsunuz filme.

entrimizi fazla uzatmadan yazayım hemen, takımların oluşturulduğu kura çekimi sahnesi dışında pek gülmedim ben.

sonuç olarak r.ivedik 1 ve 2 de daha fazla gülmüştüm.

acele etmeyin millet, çokta güldürmüyor. recep bağırıyor sürekli ve arada da küfürler var hepsi bu. daha iyi olabilirdi.
On numara beş yıldız olmuş film. Gittim izledim çok da güldüm. Adam üstüne katarak gitmiş. 1 2 3 te küfür var diyorlardı neredeyse küfür yok survivor fikri gayet güzeldi eğlendirdi. Eleştiri yapanlar Şahan gökbakarın şahsını sevmemesinden dolayıdır. Ben de sevmiyorum ama adam yapıyor kardeşim bu ne çekememe. Eyvah eyvah 3'e gülen buna kahkahalar atmalı düğün derneğe gülen buna bayılma çünkü ikisinden de kaliteli olmuş. Bizim ergenlerimiz Amerika'da yaşadığı o kültürü bildiği için beğenmez bizim Recep ivediki. Tolga çevik'e gülüyorsunuz lan daha beteri mi var? Gayet güzel olmuş tebrik ediyorum çok güldürdü. Gidin tavsiye ederim. Tek beğenmediğim kısmı sonu havada bitti. Onun harici çok güldürdü. Şimdi ergenler eleştirsin. *
filmin sonuna kadar bekleyemedim. 1-2-3 ü tekrar tekrar izlemişliğim var ama film arasından sonra 10 dakika daha sabredip dayanamayarak çıktığım film.
konusu saçma bir defa. neymiş efendim mahallede top oynanan saha satılmışta bu da sahayı kurtarmaya çalışacakmış. daha önceki filmde iş adamı oldu ya lan bu şakirt? nasıl para yok anlamadım.
halkın sinemaya gitme alışkanlığına katkıda bulunan filmlerden.

cem yılmaz ve şahan gibi adamlar ve onların komik, insanları sinemaya çeken filmleri olmasaydı fetih 1453 ya da düğün dernek gibi yapımlar 6 milyon gişeyi bulabilir miydi? hayır. eyvah eyvah 3 bile şimdiden 3 milyonu geçmiş.

türk film sektörü bu tarz yapımlar sayesinde nefes almış ve almaya devam etmektedir. isteyen izler isteyen izlemez o ayrı. kalite açısından sıkıntılı olsa da her türe ve beğeniğe uygun bir ton film yapılmakta her yıl.

aptal aptal izleyenlerin zekalarıyla olmayan muhakeme yeteneğinizle alay etmeye çalışacağınıza daha mantıklı şeylerle uğraşın.
beklentilerin cok altinda kalan film. salonda arkamda oturan adama gulmesi icin para verdiklerini dusundum bir an. hic komik olmayan bosuna vakit kaybi olan film.
--spoiler--
recep ates yakarken osuruyor diye kahkalar atti adam
--spoiler--

ayrica daha once ajans sahibi zengin biriyken, dunyaca taninmis is adamiyken mahallenin top sahasina 300bin lira bulamamis olmasi sacmaligin daniskasi olmus.
Bu ülke için yeterince komik bi film serisidir. 4 üne de gideceğim en kısa zamanda.
hala konudan bahsedenleri anlamak zordur. gidersin gulup eglenip gelirsin. bahane bulacak adam izlemesin yorum da yapmasin. turkiye standartlarina gore iyi bir komedi filmidir.
ilk 3 filme göre geride kalan film. beni çok fazla güldürmedi. elbette komik sahneleri vardı; ancak beklediğim kadar değildi.

bir de neredeyse hiç espri yoktu. durum komedisi ile klasik türk izleyicisinin güldüğü enstantaneler vardı. örneğin:
aniden tokat atmak
ana karakterin yardımcı oyuncuya laf sokması
iğrençlikler
beklenmedik andaki hakaretler
erkeğin erkeğe cinsellik içeren hareketleri

vesselam...
Sonunu hiç beğenmediğim film. Aldığı parayı o herifin suratına atmalıydı ve o kısa boylu adamın düğününü yapmalıydı.
tek kelimeyle mükemmel olmuş. filmin her saniyesi dolu dolu kahkaha. düzgün bir yerden filmi seyretmek istiyorsanız çok önceden biletinizi almanız gerekiyor. aksi halde öndeki koltuklara mahkum oluyorsunuz.

tamam dugun derken guzeldi ama bu ondan bile güzel olmuş.

gidin ve katıla katıla gülün.

ikinci defa daha izlemeye gideceğim.
"yarısında çıkan" arkadaşların ekşivari tavırlarla filmin neredeyse her sahnesinin spoilerını vermesi şaşırtmıştır. filmi izlemedim, ayıracak vaktim de yok ancak fragmanı çıktığı günden filmin çıkış tarihine ve filmin çıkış tarihine şu ana dek olan yorumları takip edersek olumsuzdan olumluya doğru bir grafik çiziyor. belki önyargılarımızdan kurtulup biraz hayvanlaşmalıyız, belki de koltuğa yayılıp bir eternal sunshine of the spotless mind dvdsi* koymalıyız.
ilk üç seriyi izlemedim ama an itibariyle de sinemada ara verdik 2. yarıyı beklıyorum doğrudur küfürlü falan ama insanlara gülmek için bahane...zeka seviyesi falan diye nitelendirmemek lazım bir nevi asosyallikten kurtulmak. hiç fena olmamış bence. Ancak daha film başlamadan gülen saçma sapan insanlar var orası ayrı tabi.
bugün izlediğim film. recep ivedik serisinin en komik olmayını.
film ciddi anlamda güldürmüştür. bir ara sinemadaki teyzenin öleceğini düşündük o derece haykırdı kadın..

kura sahnesi en şahane olanıydı evet, filme kötü diyenleri ise anlamıyorum tüm salon böğürerek gülüyor ve bu filme kötü diyorsunuz..

neyse güzeldi, güldük eğlendik..
ülke yangın yeri,
yok olan hayatlar,
kaybedilen uzuvlar,
yaşanan hukuksuzlukkar,
sınavlarda şaibeler,
iptal edilen sınavlar,
yolsuzluklar,
iş bilmez yöneticiler,
çapsız idareciler,
kölelik düzenine geçen çalışma hayatı,
yüksek vergiler,
kalitesiz eğitim,
kimyasal gazlara maruz kalan insanlar,
işte tüm bu vb. rezaletleri görmeyen ve duymayan bir cem yılmaz recep ivedik yılmaz erdoğan vs. vs. sanatçımsılar.

bunları izleyince insan üzülüyor.
yazık.
Her zamanki gibi yine maco bir karakterin aptal esprilerle millete yutturlmaya calisildigi filmdir.
Kotu olan bu filme gulenlerle benim oyum bir ya, iste ona yaniyorum