bugün

Yani yüzde doksanı değişik tipler.
Mal olması değil. Mal. Mallık akıyo resmen.
Pop dinleyecek kadar mal olmak değildir.
Sadece beni ilgilendiren, kendime ait gorusum;

Evet mallardir, lakin pop dinleyenler dahada mallardir amma, ve lakin arsiz bela.
bi arabeskli rap dinleyenlerin sığır olması değildir.
Kendimi bildim bileli rap dinleyicisi olarak katildigim onerme maalesef. ancak bu konuda yapabilecek bisey yok. cunku dunyadaki her 10 kisinin 9u mal. Sanirim ben de dahilim. ancak ne olursa olsun pop dinleyenler kadar da mal degiller. onu bi tarafa koyalim.
yüzde yüz doğrudur.
(bkz: mal beyanı)

5 dakikalık bir müzikte hepi topu 8 dize 80 tekrar 2'li dize dinlemekten beyni erimişlerin tabi lan manyak mısın dedikleri saçmalık.

halbusi rap öylemi? 5 dakika içine bildiğin makale sığdırılıyor. şimdi bu sığlara bunu anlatamazsın. zira beyinleri almaz.

(bkz: sığlık)
dinle ve çakraların açılsın kardeş.

https://www.youtube.com/watch?v=3NfA0_K1r9I
"Türkçe Rapi zannetme arabesk" diyen cashflow'un kaleminden dinlerseniz alakası olmadığını görürsünüz. Hayır protest, melankola, hardcore, battle, flex... Gibi altdalları olan amerika ve avrupada bu işi icra edenlerin köşeyi dönmüş olup bizimkilerin hala underground takılan gettolar olması bu ülkenin mallığıdır. Ülkede herkes mal zaten, sen gelip rap dinleyen mal diyorsun, koca bir yazık.
güldüren tespittir. evet.
(bkz: günlük eksi dozumu alıp çıkacaktım) evet. evet. evet. Hayır.
Psikolojik sorunları olduğu kesindir. Evet.
Yani insan bir yerde hayır yanlış düşünüyorsun diyemez bu önermeye.
Hip-hop hakkındaki bilgisi arsız beladan öteye gidememiş yazar beyanıdır.

Sinan Akçıl, hadise yada mankenden bozma şarkıcıları dinleyip senin gibi manen birsey katmayan şarkılardan zevk almadığım için üzgünüm.
Rap dinlemeyenlerin mal olmadığı anlamına gelmeyen beyan. Doğrulanabilirliği mümkün değildir.
haklı beyandır. ben de malım.

(ya biz böyle malız falan diyoruz da bu ne demek istediğimizi de anlamayacak. bunlar hep yüksek IQ'dan)
oltaya atlayanları görünce ister istemez hak verdiğim düşünce.

olm salak mısınız siz, yıl olmuş 2016 hala "hip hop arsız bela mı mk :d" tadında yazılar görüyorum ahahahahaha. çekilin köşede dinleyin müziğinizi sağla solla yüz göz olmayın.
Tartışılmaz bir doğrudur. Mallar kesinlikle. Evet.
Rap dinlemem ama insanların mal ya da olmamasını dinledikleri müzik belirlemez. Bir istisna olarak (bkz: arabesk rap) hariç tabi.
şöyle söyliyim o halde. "kuracağın en uç hayal evli mutlu çocuklu mu?" yani bilinç düzeyi ile ilgili biraz mesele. rap dinlemeyenlerin şöyle böyle olması diyemem ancak lütfen siz de rap dinleyenlerin şöyle böyle olması demeyin. bir gerçekte şu ki, rap var rap var. türkiye açısından düşünürsek belki de tüm rap parçaların %10'u güzel işlerdir. belki o kadar bile yoktur, bilemiyorum. meraklısına demişler.
Bir 63 sıtayla! Dinlemek var bir de ceza tabii.
Hepsi değil de arabesk rap dinleyen ergendir net.
fallow me fallow me ask nerde burda gibi sikim pop dinleyecegime Rap dinlerim. He oyle arabesk filan degil zaten oyle bir muzik yok ama nedense onuda hip hop icine katiyolar. Ilk olarak hip hop kulturunu ogrenin o djler break danscilari ogrenin hip hop ergen kitlenin degil kulturlu insanlarin dinlemesi gereken biseydir. Rap bir isyan haykiristir. Ghetto undergrand ve profosyenel olarak bolumu vardir.
Herkesin bildiği acı gerçektir. Evet.