bugün

Racon da keser bu.
Ben hiç içemem bu rakı denen şeyi.
Şerefe kadın.
Meze ile rakı içen kadınlar candır.
Mutlu ama uzak olsun.
Kasap tecavüzcü coşkun gibi girdin entry'e be.
muhtemelen bakire değildir. alkol alan kızlar illa ki sarhoş olduğunda birine vermiş oluyor.
Sevilesidir.üzmeyin lan rakı içen kadınları.
O masada erkek varsa Ahlaki bozuk kadindir.nedenmi o masanin ardi yataktirda ondan hicbir erkek yatmiycaği kadinla ayni masada raki içmez.
inanma, ikinci kadehten sonra sana daddy issue'larını anlatacak.
Cehennemde o rakı şişesi götüne girecek kadındır..

içsin içsin bu dünyada içsin..
Buraya ne yazılmasını bekliyorsunuz ki? Lanet edilesi kadındır denmesini falan mı? insandır işte normal bir kadındır.
(bkz: su içen erkek)
sürekli story atan kadındır.
Rakı içen kadın, şarap içen erkek, viski içen patron gibi gereksiz tanımlara gerek yoktur.

Alkolü adabıyla içen, sözü, muhabbeti dinlenir, ortamı güzelleştiren her insan candır.
ister rakı, ister cin, ister limonata içsin, insan olmayı bilsin be yeaaa!
Diyeceğim budur.
aydın boysanın da dediği gibi, rakı'nın tadı karşında eşlik edan kadın varsa çıkar.

bakmayın ergen çükübiklere siz. rakı içen kadın candır.
rakı içen kadını sevmem

kezbanın rajı içen modeli.
rakı ve alkolün cinsiyeti yoktur bazı kadınların bünyesi inanın ki alkole erkeğe oranla 10 kat daha dayanıklı isteyen istediğini içer uyuşturucu madde söz konusu olmadığı sürece kimsenin ne içtiği beni âlakadar etmez.
Ağzı burnu leş gibi kokar, dişlerinin hepsinde çürük vardır.
3 sene öncesinin trendi.

biraz yenile kendini aq.
Peyniri ve kavunu bol olsundur. Belki bir de şalgam. *
yine mi güzel yine mi çicektir. on bin yılda bir içtiği rakı ile dikkat çekmeye çalışılır genelde. üzücü.
rakı rakıdır, çiçek de rakıdır ahah.
selfi çubuğuyla çektği amının fotoğrafını paralı olduğunu düşündüğü heriflere yollayan kara çarşaflıyla kıyaslandığında cennetlik bir melektir.
Hiçbir anlam ifade etmeyen, insanı kusturan güzellemeler goygoyudur.

Efendim rakı içen kadın... ahaha hay amk sizin.
Aşırı iticidir. Evet.
https://youtu.be/ScTeTL9bUOg
Katılıyorum, vurduruyordur. Kadehini şöyle Bi kaldırıp, gözünün içine bakıp şerefine diyor, diğer kadehe vurduruyordur.
Kafası da Hafif Çakır olunca her seye gülüp baslar saçmalamaya. Birden ağlayabilir de belli olmaz.
He tabi ben bir kişi üzerinden anlattığım için genelleme yapmıyorum. Aşşşırı tatlı oluyor.