bugün

görsel
Laf sokmayiz soksak soksak odun, sap vs.
Zamanın birin de her şeyi bilen ama kendini bilmeyen bir balta var mış. Kendini Güçlü kırılmaz sert sanarmış. Her seferinde ormanda ki ağaçları küçümser akay edermiş. Gel zaman git zaman günün birin de ormanda giderken şimşekler çakmış ve koca bir ağaç baktanin üstüne düşerken kalın bir dal baltaya gir miş. Balta o gün anlamış ki mesele balta olmak değil odun olmak miş. O gün bugün balta ve sap hikayesi dilden dile dolaşır . Swh
Bu kavga çok anlamsız.

Frank ile nihavent kavgası olsa aynı böyle olurdu.
Bu kavgadan bir şey çıkmaz ya. Boşuna toplanmayan dağılalım beyler.
Hikayede ki aslan ben bit te sendin ne çabuk unuttun *
O yüzden lütfen önden buyur *
Am biti dendi bu kavga da üzeri kapalı olarak.
Seviye bu kadar düşmemeli bence.
Kezbanlığında bir haddi bir sınırı olmalı.
Hamfendi, Sizi sevgiyle sefkatle seve seve Müslüman yapacağım inşallah.

Allah yar ve yardımcınız olsun.
Çok tatsız bir kavga olmuş. Zevk alamadım
Tatlı bir kavga eder misin menüet herkes kudursun.
görsel
özel mesajım kapalı olduğundan film önerisi isteğine '' chocolate '' ile yanıt verdiğimi belirtmek istediğim yazar. saygılar...
bir baltaya sap olamadım kıskandı.
(bkz: koşun kavga var)

Renkli ve şakacı bir yazar.
Çay şimdi tatlandı işte kavga çıkınca.
Çok sıkıcısınız.
Radikal ergeniyle sorunu varsa iyi birisidir kuşkusuz. Türk Kürt Sünni Alevi ayırmadan zaviyesi insanlık olan herkes iyi bir insandır..
iki cehapeli ve kılıçdarcı niye kavga ediyor amk?

Durun siz kardeşsiniz.
(#46354028) ile duygulara tercümandır !
çok sevdiğim ve bolca artıladığım bir yazarımızdır. ancak az önce politikayla alakası olmayan - ki aynı görüşteyiz - bir fikrinden ötürü ilk kez eksi verdim kendisine.
birinin çok sevdiğini başkası sevmeyebilir.biri için önemsiz olan diğerinin uykusunu kaçırabilir.
rahatsız ettiysem özür diler, huzurundan sevgi ve saygıyla ayrılırım. iyi akşamlar...
Kaliteli bir yazar. Severim.
yanlış anlayıp acele tepki verdiğim için özür dilediğim değerli yazar. bir daha tekrarlamayacağım. saygılarımı sunarım.
iyi kız lan bu hiç ocağa gitmemiş balta sana sataşırsa haber et pampa.
Rainbow bacımdır ona yamuk yapanı çizerim.
Bak balta senin burnuna zeytin çekirdeği sokarım ehe.
Ya siz niye iki de bir de, birbirinize giriyorsunuz, ayrılın bakiyim..