bugün

eti süt burger reklamıdır.5 yaşındaki çocuğa bencil olmak öğretilir mi aq

http://www.youtube.com/watch?v=YeyBQ2h9PEc
Simge sagın ın oynadıgı Deichmann reklami fazla itici.
irem derici'nin oynadığı defacto reklamı. Bu kadar çakma olamaz bir reklam.
mutlu aile tabloları olan reklamlar. sıcak olacam derken çok itici oluyor.
görsel
genel olarak tüm reklamlar. insanları salak yerine koydukları, sömürme odaklı oldukları için.

herkes düzene ayak uydurmuş halkı düzüyor amk.

instagramda bi kız var hani şu arabada şarkı açıp aptal aptal hareketler yapan ve her nasılsa ünlü olan kız ( dudak büzen ).

nasıl oluyorsa bu kız ( nasıl bir yetenekse artık dudak büzmek ) meşhur oluyor, single falan çıkartıyor.

her neyse. reklam bunun neresinde diyeceksiniz . o 3 gram aklıyla, 2.5 gram aklı olan hedef kitlesine yeni bir video daha gönderiyor. birebir alıntı olmasa da genel hat şöyle:

"sevgili arkadaşlar nasılsınız? umarım iyisinizdir. uzun zamandır video çekemedim çünkü çok yoğunum. muhteşem bir single ile dönüş yapıcam. çok yoğun çalışıyorum. bu yoğunlukta da xxx zımbırtısı ile zinde kalıyorum. xxx zımbırtısı, için zinde kalın"

video altında da bağlantılar falan işte. tıkla zımbırtıyı satın al gibi.

lan herkes çakal olmuş aq ya. aklınca bir de tavsiye veriyor "ya ben hep bunu içiyorum çok güzel size de tavsiye ederim arkadaşlar" falan.

şimdi bu olayın neresinden tutsan elinde kalıyor. bu kız aq memleketinde nasıl meşhur oluyor? sorsan "ya bacım senin sanatın, yeteneğin nedir?" ne diyecek merak ediyorum.

hayır bir de götünün bokuyla afedersiniz çakal olmuş da aklınca gizliden reklam yerleştiriyor, o da baktı düzen güzel, kıyak iş, ben neden düzmeyeyim diyor tabi.

hayır diyeceksiniz şimdi reklam deyince onca şey varken nasıl bu aklına geldi aq? cevap şudur ki: bırakın büyük kapitalist şirketleri, izleyip 2 dk eğleneyim, stres atayım dediğiniz sevgili fenomenleriniz bile sizi sikiyor millet.

siz eşek olunca semer vuran çok. baştan aşağı çakal dolu memleket. herkes yolunu bulmanın derdinde, herkes milleti nasıl düzerimin peşinde..
audio akıllı ev sistemleri.
kendi adıma "rahatsız etmeyen reklam" diye bir şey olmadığını düşünüyorum.

yıllardır tv'den uzağım ama reklam illeti internette, billboardda, apartman duvarında, radyoda, her yerde...

bu kadar tacizkar bir olgunun bir insanı rahatsız etmiyor olması zaten tuhaf.
bal reklamları.
trivago denen ibne iki şarkı dinletmez tam duygusal bir şarkı açmaya kalkarsın 'hiç internette otel aradınız mı. '
aaa aaaa aaaaa aaaa diye lekeli çarşaflar ellerinde bağıran kadınların reklamı. neyse ne bir deterjan reklamı. 5-6 kere ard arda gösterirlerdi gece kuşağında.
siz hiç trivagoda ev aradınız mı ?
Lc waikiki reklamı . O şarkı sinirlerimi bozuyor. ' hayat sana vaykiki vay vay... '
Youtube da pat diye karşınıza çıkıveren tüm reklamlar bu kategoriye dahildir. Özellikle gece müzik dinlerken çıkanlar.
Bütün yaz boyunca otele gitme isteğin varsa da seni bundan profosyonel biçimde soğutacak trivago tahtı kimseye vermez bu konuda.
kadınları cinsel obje olarak gösteren tüm reklamlar. Bir arabayı bir kadını soyarak tanıtmak, bir çikolatayı kadın yerken tanıtmak vs. diye gider bu.
(bkz: hiç internette otel aradınız mı)
30 saniye sonra reklami geçebilirsiniz. Markete gidip alip gelsem dah kisa surer.
Trivago, kalben ve nice youtube reklamı. Ulan 2 dklık reklam mı olur? Atlama seçeneği de yok. El insaf.
(bkz: 11880)
Genel olarak bir başlıkta toplarsak, halkın genelinin bildiği şarkıları, müzikleri kullanan reklamlardır. Dile yapışır, şarkının veya müziğin özünden alınan hazzın içine eder.
audio akıllı ev sistemleri kesinlikle
oyuncular flaşh tvden daha berbat göz yorucu ses sistemi baya yerlerde
olmamış abi gideri yok...
Civil midir nedir o firmanın reklamlarıdır.

Çı çı çı çı çııılgın fiyatlar...

Bir de bir reklam arayla 4 5 defa vermezler mi?

Sabır...