bugün

(bkz: penis)
ufak olması rahatsızlık veren sey(efendim sey demeyelim ona).
hem liseli, hem fenerli, hem beşiktaşlı hem de troll bir yazar. gitse de kurtulsak tiplerden.
gizli gay lan bu ahahahahha.
şuna bak hatta bakınız #9433655
hayret, aynı mesajı bana da atmış yazardır. herhalde bütün abonelere gönderip eğleniyor...
kendine ilginç bir nick altı yorum yaptırma metodu bulmuş yazardır. başardı mı başardı. rahatsızlık veren ufak şeyzedeler arasında ben de bulunmaktayım.
en hafif tabirinden angaralı deyimiyle bebe.

hızlı edit: aynı mesajı gene attı. bir kere söyledim bir daha da söylemem * : git şikayet et.
aynı sevgi dolu mesajı bana da atmış yazarımsı. dikkat çekmek için yapamayacağı yok sanırım.
admin arkadaşları olan yazar. uuuuu çok korktum *
bu mesajları alan bazılarının çaylak edilmiş olduğu da ayrıca kayıt olarak düşülmesi gereken bir nottur belki de.

(bkz: benjamin kastaryan)
Bana attığı mesaja göre istanbul üniversitesinde hukuk 3. sınıfmış beni yetkililere şikayet edecekmiş moderatör arkadaşlarına heralde.
liseli lan bu ama aferin nick altını doldurmayı başarmış.
james hetfield'e laf atmasıyla 'trollica' lakabını kapan eleman.
ancak hbbia'nın iki alt modeli olabilecek trollümsü.*
yeni alınan t-shirtün ensesindeki etiketi.
sakız ne alaka bende bilmiyorum ama yeni fark ettim birisi yanımda sakız çiğneyince yanımdakini öldüresim geliyor.
tanım: kaşındıran, rahatsız eden küçük şey.

(bkz: am biti)
kürtlerle kafayı bozmuş yazar.
ayrıca (bkz: #9449218)
sözlükte ki yazılarına bakılarak rencide edilmesi gerekmeyen yazardır.
eminim çok iyi bir insan.
hangimiz saçmalamıyor ki sözlükte, hangimiz küfretmiyor?
bazımız az saçmalarız bazımız çok saçmalarız, ama saçmalarız işte... değişen azlık ve çokluk dengesi değil ki!
değiş(e)meyen bizleriz.
mahkemeye vermekle tehdit eden yazardır. he ayrıca hukuk 3. sınıf öğrencisidir dikkatli olun. yarın öbür gün hakim, savcı olacak kendisi.
kendisini tanımam etmem. #9448855 no'lu entry'sinden sonra da tanıma zahmetine girişmeyeceğim. cürmün kadar..
yapmacık gülüşmeler.
oyunculuktan anlamayan yazar.
sözlükte beşiktaşlıların olmadığı saatlerde ortaya çıkan beşiktaş ve futbolcularına bok atıp tekrar karanlığa karışıp yarınki beşiktaş'lıların olmadığı saatleri bekleyen, beklediği saatlerde de fatmagülün suçu ne'yi izleyip geçmişinde beşiktaş tarafından maruz kaldığı eylemleri an be an yaşayıp yeni atacağı boklara yelken açan varlık.

(bkz: genç fatmagül ler rahatsız)
giysilerin içine veya arkasına yapılan eşek kadar etiketler.görünüş olarak büyük ama hayatta kapladığı yer olarak küçük.başlıkla tezat olarak anlaşılmasın.