bugün

mısır'daki darbe direnişinin sembolü olmuştur. şu sıralarda da twitter'da top trend listesindedir.
bu fotoğrafla facebookta yine profil resmi organizasyonuyla gündeme oturmuştur. http://www.google.com/img...;sa=X&ved=0CAwQrQMwAg
(bkz: cr7) * *
(bkz: h2so4)
direnişimizin sembolüdür. (bkz: rabiatül adeviye) zaferimiz yalnızca Allah a iman edenlerindir.
demokrasi sembolüdür. Yeni bir barış sembolü olarak yaygınlaşması muhtemel.
Ve bütün canlar kutsaldır, demokratik eylemlere karşı yapılan kurşunlu müdahalelere karşıyız.

Ekleme: şimdi zeytinlik ama yakında hep gökdelen olcak buralar.
devlete isyanın ve teröristlerin sembollüdür.
zaferin sembolü olacaktır.
darbe karşıtı demokrasi yanlıların sembolüdür. Fakat neden apaçi gibi a yerine 4 yaptıklarına anlam veremedim.
aşşağalık darbecilere direnenlerin zafer işaretidir.
Mısır'da direnişin sembolü olmuştur. Manası: Rabiatul Adeviyye. Adeviyye ailenin dördüncü çocuğu olması nedeniyle isminin başına Rabiatul konmuş. Rabiatul Adeviyye hayatı boyunca verdiği özgürlük mücadelesiyle anılıyor.
ankaralı bir emo. yaptığı ilginç danslarla ilgi toplamıştır.
(bkz: mhursee)

el işaretleri de çetnik selamına bakılarak geliştirilmiş. müslümanların devrimcisi de bu kadar olur.
yeni bir moda evet gerçekten moda şimdi direniş diye geçinenler zamanında direnmediler. ve mısır'da ne olduğunu sorsak üç cümleden fazla söyleyemezler bu üç cümlede onlara öğretilmiş olanlardır.
resimde şu;
görsel
hakem 4 dk. uzatma verdi işareti.

ha pardon mısır'daki direniş sembolüymüş. burnunun önündeki direnişi ve polis vahşetini göremeyenler şimdilerde pek duyarlı oldu, doğru tabi.

her yer r4bia evet.*

edit: insan ölümlerinden haz duymuyorum, lakin kendi ülkesindeki ölümleri ve direnişi görmeyip, başka ülkedekilere 'insanlık suçu' diyen kolpalara tahammül edemiyorum.
(bkz: s7v7n)
wifi adımdan çalmışlar gibime de geldi sanki.

görsel
(bkz: ittihadla markalaşamayıp vakıflaşamayan müslüman)
Ich1 yapsalar daha ergen olmazmis.
ci4 ile içli dışlı yurdum şakirdinin arap harfleriyle yazıp çizen bir ülkeye neyin kafasıyla uydurduğu bilinmeyen latin harf çorbası.
yarım akıllı koyun dincilerin savaş çıkartma uğraşı. ben amerika ırağa girdiğinde hiç sembolize edilen birşey görmedim.. neden ? amerika ırağa girdi.. mısıra amerika giremedi.. mısırı sembolik şeylerle yıktırmak istiyor. islamiyetin yayılmaya başladığı günden beri devam eden bir zulm vardı zaten.. görmek isteyen görüyordu.. kalkıp birilerinin sembolik hareketlerinden gaza gelip, amerikanın mısırı müslümanlara linç ettirme girişimine ortak olmaya gerek yok.
başbakanımız sayesinde öğrendiğim mısıra destek işareti. hemen blogger siteme koydum, günlük 5 bin kişi giriyor, hiç olmazsa 400-500 kişi tıklarda katliamdan haberi olur.

http://thebestdoctorsinbritain.blogspot.com/
"rabia kim ya ? .s .s " rabia isimli birinin kullanabileceği nick.
bu işareti yapacağına dua için açsana elini güzel kardeşim. neden şekil yapıyorsunuz. yanlış yoldasınız. böyle devam ettikçe allahın gazabı üzerinizedir bilesiniz.
(bkz: Rabia hareketinin amerikan menşeli olması)