bugün

bünyesinde bol bol google adsense reklamlarından paranın amına koyan elemanlar bulunur.fakat bu gizemli şahsiyetler forumda sırlarını asla diğer ezik webmasterlar ile paylaşmazlar. buldukları yöntem verimliliğini yitirdiğinde başka yöntemler bulurlar-geliştirirler. sonra eski yöntemlerini forumda paylaşırlar. ezik webmasterlar paylaşılan eski bilgilerle oyalanırken bunlar paranın amına koymaya devam ederler.. bu böyle sürüp gider. bir taraftan da "bakın sizinle bilgilerimizi paylaşıyoruz, bilgi paylaştıkça çoğalır, türk interneti için uğraşıyoruz, vatan millet sakarya" gibisinden zırvalıklar savururlar.

ilgiyle takip ediyoruz...
http://r10netforum.blogcu.com/

hacker okan affetmemiş.
kanımca türkiye nin en kaliteli webmaster forumu. her isteyen üyelik alamıyor.
para karşılığı davetiye verenlere kafam girsin. beleş verin lan.
davetiye ile üye olduğum ama şifremi ve kullanıcı adımı unuttuğum webmaster forumu. o kadar seviliyorduk forumda boşa üyeliğim gitti.
davetiyesini satmak isteyenler için beklediğim site
1 adet davetiyesi bulunan site.
ilk uyelerinden biri olmama ve bilmem kac tane davetiyem olmasina ragmen artik pek takilmadigim site.
Sen uyelere guvenlik diye sistem kur, tc kimlik dahi al, sonra o eklentideki kaynaktan bilgileri milletin eline ver, hadi bunu yaptin ey allah.
Cok buyuk vbulletin forumlari kurdum gelistirdim vs. Boyle amatorluk gormedim ben, uye db sini kaybetmissin arkadas, yapacagin is eski uye tablosunun yedegini yuklemek, sen gidip eski db yi komple silip yukluyorsun. Okulda ders diye vermek lazim bunu, amator bir adam bile yapmaz boyle bir hatayi!
2 sene boyunca hatali yedek aldiklarini hic yazmiyorum, gulersiniz sonra.
Sponsoru olan host firmasının sürekli reklamını yapmasına rağmen sık sık göçen,yavaşlayan türk webmaster forumu.15 yasındaki silver(paralı) üyeliğe sahip elemanlar forumda efelenmekte ve kimse tarafında uyarılmamaktadırlar*.bikaç olumsuzluğa rağmen, yeni başlayan webmasterlar için güzel bir acemi ocağı...

http://www.r10.net
her gün birbirinden farklı insanları tanıdığım ortam. hani genel bi inanış vardır ya internetle, bilgisayarla zeki insanlar uğraşır diye, işte bu forum bu inanışı yıkıyor.
zamanla saçmalayan board. eskisi gibi üye alımına özen göstermeyen, dolandırıcıların cirit attığı, labidu isimli adminiyle kendini rezil etmektedir.
her ne kadar dijital alışverişin zirvesi olsa da son dönemlerde açılan konuları hep şikayet (dolandırılma) üzerine olan webmaster forumu.
çoluk çocuk kaynayan en kısa sürede terkedilmesi gereken web sitesi.

kendilerine google fan diyolar ama google'ın sevmediği örneğin link satışı gibi işlerin en pis işlerin yapıldığı yer.

google fanıymış peh !

kıçımın fanları.

buda burdan kapak olsun.

(bkz: ver lan nickini ver)
yöneticileri arasında zaman zaman öznel davranışlar görülen webmaster sitesidir. ulan adamla msn'den konuşuyorsun gidip bir açığını buluyor siteden banlıyor.

genel olarak çok ekmek yediğimiz bir kapıdır. içerisinde düzgün insanlar da barındırır. ticaret hacmi oldukça yüksektir. son günlerde adı ayyukaya çıkmış epey dolandırıcı dadanmıştır. bu yüzden dikkatli alışveriş yapılması gereken yerdir.
ücret karşılığı

vip üye olunabilen site...