bugün

Açık kaynak bir programlama dilidir. istatistik araştırmalarında spss kullananlara artık, maganda gözüyle bakılmasına neden olmuştur. issizlik kaygisi tasiyan her universite ogrencisi ogrenmelidir.
R

Evrenden aldığı enerjiyi kendine çeken R harfi, 9 rakamıyla özdeştirilir. insancıl yönleri ağır basar. Barıştan yanadırlar. Mantıklı hareket etmeleri az hata yapmalarını sağlar. Pratik zekalıdırlar, hızlı hareket ederler. Fakat bazen o kadar çok şey düşünürler ki, sonunda karar vermekte zorlanırlar.

Olumsuz özelliklerinin başında aniden öfkelenmeleri gelebilir. Fakat saman alevi gibidir bu sinir; çabuk söner. Kimi zaman hoşgörüsüz hareketlerde bulunabilirler. Güçlü ve saygın insanlardan hoşlanırlar. Güzellikten ziyade, zeka onlar için daha önemlidir.

https://www.twitburc.com....n-kaderini-etkiliyor.html
En boktan kodlama dili. Daha kendi programı çalışmıyor doğru dürüst.
R istatistiksel hesaplama dili.
dünyanın en güzel büyük r'sinin gene dünyanın en güzel r'si tarafından yazılması da ilginç bir detaydır.
rüstem isminin ilk harfidir.
Alfabemizin 21'inci harfi.
Bir harf.
Dunyanin en kotu constructor operatorune sahip dilidir.
Dizayn eden php ci olmali.
güzelkare.
alfabemizin 21. harfi
ingilizlerin pek söylemediği bir harf.
Bir harf.
Türk kelimesindeki üçüncü harf.
rakı nın ilk harfidir.
Geri vites olarak de bilinir. Araçların viteslerinde görebilirsiniz. Rear dan gelmektedir.
veri işlemede, veri madenciliğinde o güzelim fonksiyonlarıyla işlerimizi kolaylaştıran yazılım dili. Yeni yeni öğreniyorum ben de hadi bakalım. IDE olarak RStudio progamını kullanabilirsiniz.
cs de şarjör değiştirme tuşu.
Uludağ sözlük'te bulunmaz.
League of legends adlı oyunda ulti kullanmanızı sağlayan tuştur.
"R" harfini söyleyemeyen erkekler hep çekici gelmiştir bana.
geri vites yapanlar bilir.
Yapılan atar ardından özür dilemek.
programlama dili. data science için çok kullanılır. typing discipline'de dynamic olarak karar kılınmış. ancak duck typing kullanılsaydı da iyi olurdu.
söyleyemediğim harf.
doğal olarak bizde de yok gardaş *