bugün

Yozgat'ta yaşayan bir psikiyatr değilse hala şansı olan yazar.
(#19473656) PKK'nın ve döllerinin sevgi pıtırcığı gibi gösterilmeye çalışıldığı, koyun türklerin de bu oyuna geldiği bugünlerde entryleriyle serinleten, sevindiren yazar.

Ne de olsa her gün taze taze Ege'nin saf, temiz havasını soluyor, Türkiye'yi iki oy iki makarna uğruna satmayan insanların topraklarında yaşıyor.
takip ettiğim yazardır. *
kız allasen bu ne ? (#19567677)
doğrusu için; (bkz: ceylina)*
bulunduğu 18 li yaş itibariyle çıtırlığının zirvesinde olan hatun kişisi.
pastasıyım.
7 yaş itibariyle rastasıyım. bıkmadı hala rastadan.
doğumgünü kutlu olsun yazarı.
geçen yıl sözlükte ayak güzeli seçilendir. bu yıl seçilecek bölge daha netleşmemiştir.( ön seçim yapılacak )
son entry girdiği zaman dilimini takiben, 9 dakika sonra başlığı altına yazdığım suser. **
nasıl oluyorsa, loser, ayak kokusu, menapoz, prozac ve allahsız komünist tanımlarını aynı anda anımsatan yazar.

düdüt: bunalımı unutmuşum*.
bende kitabı olan yazar. geri de istedi lakin nasıl yollayacağımı belirtmedi.

not: evet, malı kıymetli
" aynalı körük olmazsa ben gelin gitmem " diyen yazardır. gereği yapıla.
(bkz: #19677691) ders vermiş.
dürüst, cesur, sıradan...
Kendisiyle dostluğumuzun nişanesi olarak Mitsubishi marka salon tipi kocaman bir klima hediye edeceğim yazar. O sıcaklar oralarda başka türlü geçmez, destek olmak gerekir, yaz günahlarının yarısını da almaya razıyım.*
eltimin kızıdır. nakış dikiş o biçim bilir. dolma sarma desen ha keza. acaip de nefes alır. daha ne duruyorsunuz gençler hadi bakalım.
size mahcubum karaliçem.

(bkz: pardon)

en kısa süred yazmayan nah böyle "o" olsun...
teröristlerden bizim gerilla diye bahseden yazar. sizin o gerillalarınızın tamamının amk.

(#19800959)
sözlükte ilgiyle takip ettiğim, beğendiğim bütün entrylerin sahibi çıkıp beni şaşırtmayan 912 yazardan biridir.
sözlükte ilgiyle takip ettiğim, beğendiğim bütün entrylerin sahibi çıkıp beni şaşırtmayan 1732 yazardan biridir.
sözlükte ilgiyle takip ettiğim, beğendiğim bütün entrylerin sahibi çıkıp beni şaşırtmayan tek yazar. allahuekber wohoo.
(#20135252)

(bkz: ağlama melis)

ya da ağla omzumu sana vereyim. nağadar sıcak bi insanım. kıymetimi bilmiyor bu. evet.
20 dakika sonra 17 yaşını bitirecek yazardır. allah sağlıklı uzun ömür versin. bir de yakışıklı versin tabi.
aydın'da temmuz ayında bir zirve olduğu takdirde katılır mı, katılmaz mı merak ettiğim yazar. *
(#20136016)
iş bu entry'e göre bugün doğum günü olan yazar.

Nefes alıyorsak hala umut var demektir. Doğum gününse bugün; "dilek" tutman gerekir.

Nice mutlu yıllara arkadaşım.