bugün

ders çalışana dek gerekirse kafasını şişireceğim, bik bik edip zorla da olsa yola getireceğim kişi. aynı sınıflardayız ama aramızda 3 yaş(!) var. ilahi adalet! böyle tembel tembel pineklemeye devam ederse zaten muhtemelen sınıfta kalacak ve 3 yıl gerileyerek durumu dengeleyecek. * * * * * * * *
zirvenin en şanssız elemanı olan yazar. talihsiz bir şekilde kendini denizde bulmuştur. telefonunun bozulması dışında gerçek bir sorunu yoktu. ama gene de eğlenceli iyi bir insan. daha şanslı bir zirvede tekrar görüşmek üzere.
moda sahilinden denize balıklama dalmış insandır...neyseki kolay yırttı...
moda zirvesinin kayalıklarda bira içme sekansında, midyecinin ortama teşrif etmesiyle birlikte başlayan yazarların talihsiz anları, bu güzel insanın kendini hernasılsa marmara denizinin serin sularında bulmasıyla doruk noktaya ulaşmıştır.
gecenin bedevisidir... denizin üstünde yürüdüğünü düşünüyorum bu yazarın. umarım telefonu çalşımaktadır...
çok sulu bi adamdır bu * hatta deniz kızı olduğu bile söylenmiştir *. t-shirtümü aldıktan sonra bir daha haber alamadığım, sıkıldığım anlarda msn muhabbetiyle beni neşelendiren, akıl yaşta değil baştadırın benden bir önbceki versiyon kanıtı *. deniz sever * * * yazardır.
geçmiş olsun yazarı. ben ayrıldıktan sonra neler dönmüş yahu. neyse havalar da sıcak zaten bol bol serinlemişsindir. *
moda zirvesinde beni en mutlandıran yazar olmuştur. en şaşırtan ve en ürküten de yine kendisidir.
kafayı valiliklerle bozmuş yazar..
' oyna oyna nereye kadar ? ' sorusunu akla getiren gözle görülen, beyinle algılanıp okunabilen yazı.
sözlük yaşını kutladığım tömük gibi badim. nice yıllara.
an itibariyle fethiye yollarında olan yazardır.. sözlük bir hafta o'nsuz ne yapacak bilemiyorum.* tabi otelde vayırlıs varsa başka.. neyse sözlük yaşını kutladığım, en sevdiğim şeydir, ritmik kurbağamdır, ayrıca headacheda'yla kendisi ile ilgili sinsi planlar* yaptığım insandır.*****
en az diaspora kadar eğlenceli (bkz: ok sitesinden yaran soru ve cevaplar), hoşgelmiş bir yazardır.
naaptım ben editi: geleli 1 yıl olmasına rağmen, 3. nesil olduğunu görüp sazan gibi "hoşgeldin" dediğim yazar. nerdesin sen greg?
body building alanında inşaat mühendisi arkadaşımız. *
totoşların en önde giden bayrak sallayanı.. hani küçük kardeşim olsa bu kadar severdim.. (yazar burda hasmının küçük olduğundan dem vurmuş. -ehah-) bursa'ya adım attığı ilk günde kendisini zurna gibi sarhoş etme planlarım var.. ya da mevzuları uygulamalı olaraktan anlatmdkslspfk... neyse lan getiremiyorum gerisi..
bu aralar kendini kitaba vermiş. e çaylak da olmuş, fırsat işte.
doğum gününde kendisine torba torba dondurulmuş vişne ve kavanoz kavanoz nutella alacağım kitap kurdu cağnım cigerim.
erotik romanlara merak salmış şeker parçası.. kendisine teknolojiden yararlanmasını söylüyorum buradan;

(bkz: dvd)
(bkz: vcd)

dipnot: çaylakmış bir de.. entry neyim de yazamaz şimdi.. -ahaha-
açtığı başlık sonrası, beş dakika içinde çaylak olmuş yazar. bizleri güldürdü ama pahalıya patladı. büyük geçmiş olsun.
çaylak olduğu için, mesaj fasilitesini kullanamadığı halde, teşekkür gönderecek kadar kibar ve düşünceli yazar. bu, sıradan bir şey değildir, çok önemli ve asil bir davranıştır. en kısa zamanda aramıza dönmesini diliyoruz.
güzel bir başlık açıp, manyak esprilerin patlamasına kıvılcım olan fakat bu girişimi başına patlayan yazar arkadaş.
en a.cık diye başlık açtığı için kendisini çaylak yapan sözlük yönetimi, dün fazıl say ın öldürülmesi başlığını açan şahsı çaylak yapmadı. bu da, yönetimin doğru-yanlış ölçütlerinin anlaşılmasının zor olduğunu gösteriyor.
silik sayfamda bir anda 8 tane birden entry görmeme sebep olan eski yazar. yazar silindiği için entrylerim silinmiş. o değil de ben bu adamın nick altına hangi ara 8 tane entry yazdım onu da hatırlamıyorum tabi.*
çaylaklıkla kurtardı derken, silik olan yazar. bayram şoku yaşatmıştır. üzgünüz.
miles davis'in sorcerer albümünün ilk parçası, albümün en güzel şarkısı.
ekşi yazar aldığında oraya kapak atanlardan olduğu için silik olayının çok fazla koymadığını düşündüğüm yazar. * sahi niye gitti ?